Пътеписите на душата ми

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15885
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 859 пъти
Получил благодарност: 1725 пъти

Re: Пътеписите на душата ми

Мнение от Гео, граф »

Хехехеее, моя снимка да те разцентрова :sgiggle: ...

Ида, аз много снимам, но с некачествен телефон, освен това съм бързАт човек (баба ми така казваше). Нямам търпението, постоянството, самообладанието, бих казала смирението, което е нужно, за да се получат истински добрите фотоси. На мен ми е важно да хвана момента, ако успея да докарам и малко приличен фон, ясен рисунък и горе-долу светлина, си удрям г*за в тавана. Такива попадения като горното са ми единични и случайни, едва ли не без да искам :lol: :lol: :lol:

Докато ти ги имаш всичките гореизброени, плюс вдъхновение и талант. Затова ти се получават нещата. Имаме и други магьосници на обектива тук във форума - на Лоис не напразно ѝ казваме Маестра, Анемоне, Бел, Нора, Роуз, Силвето, Ангелина, Ботан... със сигурност изпускам още поне 20 души, да не ми се сърдят.
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Малката Ида

Re: Пътеписите на душата ми

Мнение от Малката Ида »

Гео, граф написа:Хехехеее, моя снимка да те разцентрова :sgiggle: ...
Така е :liubov2: Обичам снимки, които възбуждат сетивата!

[quote="Имаме и други магьосници на обектива тук във форума - на Лоис не напразно ѝ казваме Маестра, Анемоне, Бел, Нора, Роуз, Силвето, Ангелина, Ботан... със сигурност изпускам още поне 20 души, да не ми се сърдят.[/quote]

Да :nod: почти във всяка тема намирам снимки,които ми спират дъха :liubov2: но Анемоне :liubov2: :liubov2:... Не мога да намеря подходяща дума :liubov2:

А иначе, днес беше така

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Поздрав най-сърдечен :tzeluvka: :tzvetentze:
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: Пътеписите на душата ми

Мнение от clock »

Джак Фрост е лудувал цяла нощ! И дърветата е заскрежил и ледени цветя рисувал! И докато той се е вихрел навън, вкъщи се е подслонил духът на домашният уют!
Иде, прииска ми се да си вдъхна от тоя джоджец!
Аватар
къщичка
Кафе машина
Мнения: 4945
Регистриран на: Ное 6, '13, 12:46
Местоположение: с. Николово, Русенско
Дал благодарност: 128 пъти
Получил благодарност: 67 пъти

Re: Пътеписите на душата ми

Мнение от къщичка »

Днес до обед беше приказно! Докато се наканя да се измъкна навън, скрежа изчезна!
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: Пътеписите на душата ми

Мнение от Noel »

Боже мили....тези рисунки на Снежната царица ме върнаха 40 години назад :liubov:
Изображение
Благодаря,вълшебнице!
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
Оля
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1080
Регистриран на: Яну 18, '17, 07:56
Дал благодарност: 29 пъти
Получил благодарност: 5 пъти

Re: Пътеписите на душата ми

Мнение от Оля »

Ида, разказваш чудни приказки от миналото със снимки.Надявам се поне малко да прихвана от теб :tzvetentze: :tzvetentze:
Малката Ида

Re: Пътеписите на душата ми

Мнение от Малката Ида »

Къщи :tzeluvka: чудно беше...и много студено.

Клокче :tzeluvka: баба ми(светла и памет)сушеше така билки,подправки....Сега, когато влезя в домът си, ми мирише на детство и на баба :tzvetoman:

Слънчо :tzeluvka: Оля :tzeluvka:

Сигурно сте чели приказката за Хензел и Гретел.За трохичките,показващи верния път...За мен това са трохички,които не ми позволяват да се загубя.Трохички които ще събирам докато не се почувствам цяла. :liubov:

Изображение

Поздрав най-сърдечен! :tzeluvka: :tzvetentze:
Аватар
Isa Bel
Виенско кафе
Мнения: 428
Регистриран на: Дек 25, '16, 12:47

Re: Пътеписите на душата ми

Мнение от Isa Bel »

... стопляш душата Иде :gush: ... :tzeluvka:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15885
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 859 пъти
Получил благодарност: 1725 пъти

Re: Пътеписите на душата ми

Мнение от Гео, граф »

Сакрална геометрия...

:sheart: :sheart: :sheart:
Малката Ида написа: Изображение
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: Пътеписите на душата ми

Мнение от Noel »

В един анонимен текст на Традицията се казва,че по време на своя живот всеки човек може да възприеме два начина на поведение-да строи или да сади.На строителите задачата може да им отнеме много време,но един ден ще завършат започнатото.Тогава ще спрат и ще бъдат ограничени от собствените си стени.Животът губи смисъл,когато постройката е готова.
Съществуват обаче и онези,които садят.Те стават често жертви на бурите,на сезоните и рядко намират спокойствие.Градинарите се разпознават едни други,защото знаят,че в историята на растежа на всяко цвете и храст и заложен растежа на цялата Земя.


за трохичките :liubov:
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”