Здравейте и от мен, Елфи

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Deleted User 5091

Re: Здравейте и от мен, Елфи

Мнение от Deleted User 5091 »

Добре дошла Елфи!
и аз съм лаик, но се надявам да се пообразовам в градинарството.
Форумът е пълен с позитивни и отзивчиви хора.
и обичаме да гледаме снимки с развитие на градината :lol:
elfy

Re: Здравейте и от мен, Елфи

Мнение от elfy »

Сляпото куче явно не обича тормоз, това го установихме след неколкократно прекопаване на почти цялата градина. Сега почти не попадаме на тунели. И предположенията на Калико май са верни - през зимата се навъдиха 7-8 котки, останали без стопаните си, които свикнаха да идват да търсят храна. Е, те продължиха да обикалят двора и през лятото, но кучето ни ги ненавижда и ги гони безпощадно.
Все пак ще засадя лалетата в кошници, не ми се иска градината да е гола чак до май-юни...
elfy

Re: Здравейте и от мен, Елфи

Мнение от elfy »

calico написа:Елфи, и при мен имаше много много спели кучета. но откакто вече 6-7 години непрекъснато имаме от 3 до 10 котки из двора, прогониха ги. сега имат ходове само по границата, и май май и там не съм ги виждала вече.
Преди години им засадих гулия от външната страна на оградата, с цел да ги събера и да ходят там. Гулията още си седи и си похапваме от нея, и там съм виждала ходове. Не знам дали това помогна, според мен са котките

значи рози, а? [клатя глава одобрително] :lol:
имаме тема за начинаещи розари, ама ти не си съвсем от начинаещите.
но да ти кажа първото правило- започва се от роза Абрахам Дарби. Намираш най-хубавото, представително и слънчево място из двора, ако има и следобедно засенчване просто идеално, и там засаждаш Дарби. След три години всеки който види това припада, а вие ще припадате още на втората година :daaa:

п.п. много хубаво име, Олимпия...Царско. Рози ще обичаш ми, какво друго с такова име :ieeee:
Калико, опитах да намеря Дарби в тазгодишните възможности за поръчка, но я няма :eeeh:
Може би ще се появи в пролетните...? Иска ми се да я имам защото видях в публикуваните от теб снимки какво чудо е :potekoha:
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Здравейте и от мен, Елфи

Мнение от calico »

Има я, под регистровото кодово име Auscot при холандеца
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
elfy

Re: Здравейте и от мен, Елфи

Мнение от elfy »

calico написа:Има я, под регистровото кодово име Auscot при холандеца
Много, много благодаря!
Kaira
Чист кофеин
Мнения: 5041
Регистриран на: Авг 26, '15, 14:39
Получил благодарност: 5 пъти

Re: Здравейте и от мен, Елфи

Мнение от Kaira »

Честита Нова година, Олимпия! :tzeluvka:
Късметът, здравето, любовта и щастието да бъдат постоянни гости в дома ти! :liubov:
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”