Здравейте любители на цветята!!!!!

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
hrissi2009
Кафевар/ка/
Мнения: 941
Регистриран на: Мар 14, '15, 14:23
Местоположение: София

Здравейте любители на цветята!!!!!

Мнение от hrissi2009 »

Привет на всички които обичат хубавите китки, умеят да им се радват и да ги отглеждат не на последно място.
Аз се казвам Дарина. Любител градинар, цветар..... Обожавам да се прибера у дома и да почовъркам по градината и по китките, така разтоварвам и си почивам.
Сама си правя разсадите на цветята - циганчета, винка, тагетис...., но за розите тях си ги купувам. Невероятно е усещането сутрин да се събудиш и да излезнеш с чаша кафе да обиколиш и да се порадваш на градината да провериш какво е цъфнало. Размечтах се, но така или иначе идва пролет и започва треска да ме тресе, какво ще засея, насадя, закупя. Нямам претенции на много знаеща и се чудя защо досега не съм се включила към Вас, защото това което прочетох и видях тази събота и неделя ме очарова.

:ssun:
libra
Наркоман
Мнения: 11642
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 90 пъти
Получил благодарност: 62 пъти

Re: Здравейте любители на цветята!!!!!

Мнение от libra »

Добре дошла си при нас,забавлявай се!
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31684
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1026 пъти
Получил благодарност: 2369 пъти

Re: Здравейте любители на цветята!!!!!

Мнение от Мария Николова »

Добре дошла при нас, Хриси! :tzvetoman: Я, още веднага да ти покажа къде да четеш за качването на снимки, че още утре ще започнат да напират девойките "покажи снимки". :mrgreen:
http://forum.hobbykafe.com/viewtopic.php?f=7&t=3759" onclick="window.open(this.href);return false;
Гледай чак до долу, за да видиш как в едно мнение да качваш няколко снимки. :dovolen:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
hrissi2009
Кафевар/ка/
Мнения: 941
Регистриран на: Мар 14, '15, 14:23
Местоположение: София

Re: Здравейте любители на цветята!!!!!

Мнение от hrissi2009 »

Мария Николова написа:Добре дошла при нас, Хриси! :tzvetoman: Я, още веднага да ти покажа къде да четеш за качването на снимки, че още утре ще започнат да напират девойките "покажи снимки". :mrgreen:
http://forum.hobbykafe.com/viewtopic.php?f=7&t=3759" onclick="window.open(this.href);return false;
Гледай чак до долу, за да видиш как в едно мнение да качваш няколко снимки. :dovolen:
Благодаря Мария, това упътване ще ми е необходимо тъй като не съм много добре с компютрите, но ще се постарая да кача нещо. :tzvetentze: Боже градината ти с лалетата е зашеметяваща. Не съм виждала такова изобилие, пъстрота на лалета на едно място. И аз садя лалета но на 2,3 та год. вече нищо не става, разсаждам.
както тази есен и преди да падне последния сняг ги прегледах, за съжаление няма много да цъфтят. Ти какво ги правиш твоите та са такива готини. : :sflower: :sflower: :sflower:
Последно промяна от hrissi2009 на Мар 16, '15, 09:06, променено общо 1 път.
Аватар
dancheto
Кафе машина
Мнения: 4883
Регистриран на: Фев 24, '11, 08:48
Местоположение: хасково
Дал благодарност: 10 пъти
Получил благодарност: 22 пъти

Re: Здравейте любители на цветята!!!!!

Мнение от dancheto »

Добре дошла и наистина чакаме снимки!!! :nod: :ieeemyzh: :tzvetentze:
Независим дистрибутор на АкваСорс
http://superhrani.myaquasource.net
http://superhrani.myaquasource.net/opportunity
Аватар
vladislava78
Баш кафе майстор
Мнения: 2770
Регистриран на: Май 17, '10, 16:49
Местоположение: Обнова
Дал благодарност: 21 пъти
Получил благодарност: 105 пъти

Re: Здравейте любители на цветята!!!!!

Мнение от vladislava78 »

Добре дошла,Хриси! :tzvetentze:
hrissi2009
Кафевар/ка/
Мнения: 941
Регистриран на: Мар 14, '15, 14:23
Местоположение: София

Re: Здравейте любители на цветята!!!!!

Мнение от hrissi2009 »

Благодаря, Казвам се Дарина а Хриси 2009 е малката ми племеница хитрушана. Влади тези ириси са страхотия, ниски,цъфтят много, красота. Моите стават високи не цъфтят толкова обилно. Като цъфнат тази година ще пусна снимки, не че имам много видове като теб, но и градината ми е малка.
Аватар
кетка
Кафе с мляко
Мнения: 234
Регистриран на: Окт 21, '14, 13:14
Местоположение: Асеновград

Re: Здравейте любители на цветята!!!!!

Мнение от кетка »

Добре дошла, Хриси! :tzvetentze:
hrissi2009
Кафевар/ка/
Мнения: 941
Регистриран на: Мар 14, '15, 14:23
Местоположение: София

Re: Здравейте любители на цветята!!!!!

Мнение от hrissi2009 »

Мария Николова написа:Добре дошла при нас, Хриси! :tzvetoman: Я, още веднага да ти покажа къде да четеш за качването на снимки, че още утре ще започнат да напират девойките "покажи снимки". :mrgreen:
http://forum.hobbykafe.com/viewtopic.php?f=7&t=3759" onclick="window.open(this.href);return false;
Гледай чак до долу, за да видиш как в едно мнение да качваш няколко снимки. :dovolen:
Здравей Мария, гледах ги тези хемерокалиси и искам да те питам. Как ги гледаш. За първи път тази год. си купих от тях и се каня да го садя в саксия. Това нещо мръзне ли, мога ли да си го бодна в градината.
Аватар
ra4eto
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1034
Регистриран на: Мар 1, '11, 14:49
Местоположение: Габра,София

Re: Здравейте любители на цветята!!!!!

Мнение от ra4eto »

Добре дошла :tzvetentze:
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”