И аз обичам розите

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Аватар
svetlata5
Кана кафе
Мнения: 526
Регистриран на: Сеп 18, '14, 23:31
Местоположение: с.Николово, общ.Русе
Обратна връзка:

И аз обичам розите

Мнение от svetlata5 »

Изображение Изображение Здравейте, отдавна следя форума, но сега се престраших да се включа. От 10-тина години гледам рози за удоволствие, като подбора ми е бил напълно непрофесионален. Купувала съм рози от най-различни места, но занапред с Ваша помощ се надявам да подобря качеството на градината си.От лятото имам само една снимка. Днес снимах една моя любима роза, на която не зная името и се надявам някой да я познае. Изображение
Аватар
setipeti
Кана кафе
Мнения: 525
Регистриран на: Май 20, '13, 10:42
Местоположение: Варна

Re: И аз обичам розите

Мнение от setipeti »

Добре дошла!
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15823
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 718 пъти
Получил благодарност: 1507 пъти

Re: И аз обичам розите

Мнение от Гео, граф »

Здравей, Светлата :shi: !

Добре дошла при баш-розарите и при нас, останалите, дето само окръгляме очи и мрежим погледи по техните рози. Показвай повече снимки, нищо, че не са расови растенията ти, те са също толкова прекрасни :daaa: :nod:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31531
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 817 пъти
Получил благодарност: 1742 пъти

Re: И аз обичам розите

Мнение от Мария Николова »

Ще ти простя, че си розарка, ;) :hihihi: но няма да ти простя, че нищо не ни казваш за човека в розарката. Няма да повярвам, че си момченце, смени си знака за пол. :sgiggle: Какви други цветя има в градината ти, за да не е скучна? Градината ти е там където живееш, или извън там, Имаш ли коте, куче, дете? Обичаш ли да готвиш? Намери ли къде си казваме "добро утро" с чаша кафе? А къде - "лека нощ" с чаша бира?
Добре дошла! :tzvetoman: Надявам се да си намерила виртуалния си дом! :D :daaa:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: И аз обичам розите

Мнение от milena02 »

Добре дошла и от мен! Разходи ни малко повече из градината и деня си. Това, което показваш на снимките, е прелестно.
За да не се чудиш защо s_t_m говори за "прощаване", ще ти обадя, че тя самата твърди, че "не е розарка в никакъв случай". Макар да има доста рози, при това хубави, но не си го чула от мен.
Аватар
Acebia
Кана кафе
Мнения: 637
Регистриран на: Мар 27, '11, 09:25

Re: И аз обичам розите

Мнение от Acebia »

Добре дошла във форума! :tzvetentze: Чувствай се комфортно и спокойно! Ще се радваме на повечко снимки! :nod:
Аватар
svetlata5
Кана кафе
Мнения: 526
Регистриран на: Сеп 18, '14, 23:31
Местоположение: с.Николово, общ.Русе
Обратна връзка:

Re: И аз обичам розите

Мнение от svetlata5 »

Прекрасни сте! Веднага се почуствах на мястото си. Жена съм и живея в къща на 10 км от гр.Русе. Имам 2 деца, 1 коте и 1 куче-голям приятел. Другото ми хоби е шиенето на гоблени, иначе работя в местното читалище. Досега нямаше с кого да споделям радостта от моите цветя, факта, че имам само една снимка, ясно показва, че в моето обкръжение не се гледа с интерес на такива като нас. Понеже никога не съм участвала във форуми и не знам правилата, може да ме насочвате. Явно всичко трябва да се помества в съответната тема. Благодаря Ви, че много вечери съм заспивала изпълнена с красота и хармония.
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: И аз обичам розите

Мнение от milena02 »

svetlata6 написа:...в моето обкръжение не се гледа с интерес на такива като нас.
То и в нашето обкръжение не се гледаше, но това претърпява промяна много бързо. Скоро всички в семейството ти, съседите и приятелите ти също, ще рецитират наизуст сортове и селекционери и ще си кълчат езика с латинския. Това е заразно, Светле. Най-прекрасния вирус на света.
Аватар
svetlata5
Кана кафе
Мнения: 526
Регистриран на: Сеп 18, '14, 23:31
Местоположение: с.Николово, общ.Русе
Обратна връзка:

Re: И аз обичам розите

Мнение от svetlata5 »

Така исках да се включа в есенната поръчка от холандеца, ама като съм профан във форумските работи, направо я проспах. Сега явно ще трябва да чакам пролетната.
Аватар
Veleva
Виенско кафе
Мнения: 455
Регистриран на: Юни 20, '13, 11:54
Местоположение: Русе

Re: И аз обичам розите

Мнение от Veleva »

Здравей! Добре дошла! Нищо,че си от Николово, пак си в русенската група :) И не вярно,че в Николово не се гледа с добро око на цветарки,аз познавам някои с великолепни градини, а и тук има едно чудесно момиче от там. Надявам се да се видим и да се запознаем на следваща форумска среща :tzvetentze:
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”