Поздрави и от мен

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31680
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1023 пъти
Получил благодарност: 2355 пъти

Re: Поздрави и от мен

Мнение от Мария Николова »

marka написа:Благодаря за хубавите думи! :dovolen: За съжаление, един прекрасен клематис успях да уморя :cry: Имам още 4 , от тази година, но са малки. За догодина съм предвидила изграждането на арки и пътеки и засаждане на рози :dovolen: Зя съжаление, изпуснах поръчката за рози. Надявам се да се включа в пролетната поръчка. Успешен ден на всички.
Адашче, тук десетена-стотина души ще ти кажат "Не отписвай клематис" и да не пипаш "загиналия". Защото е много сигурно, че напролет ще изкара от земята. Така, че не го оплаквай и ... търпение! :mrgreen:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
cvetnica
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1555
Регистриран на: Юни 10, '13, 10:34

Re: Поздрави и от мен

Мнение от cvetnica »

И снимките са хубави, и дворчето е чудесно! Браво! :sclap: :sclap:
Всеки един човек е уникален, точно като всички останали. :)
Маргарет Мийд
marka
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1971
Регистриран на: Окт 15, '13, 14:31
Дал благодарност: 190 пъти
Получил благодарност: 154 пъти

Re: Поздрави и от мен

Мнение от marka »

Маре,дано да си права за клематиса, защото беше хубавец.Но, ако всички цветя оцеляват, търговците и производителите на цветя ще фалират :lol:Пожелавам ти прекрасна пролетна градина.
vili_assenova
Дълго кафе
Мнения: 142
Регистриран на: Юли 10, '13, 08:16
Местоположение: София

Re: Поздрави и от мен

Мнение от vili_assenova »

привет и от мен, и аз съм като теб- със съботно- неделните посещения на къще с двор в близко село, но с голям хъс и мерак за хубаво дворче и градинка, успех ти пожелавам от сърце и по- красиви и подредени дворове все повече дано да има!
marka
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1971
Регистриран на: Окт 15, '13, 14:31
Дал благодарност: 190 пъти
Получил благодарност: 154 пъти

Re: Поздрави и от мен

Мнение от marka »

Това зависи от всеки от нас. От личен опит знам, че ентусиазмът действа заразяващо на околните. И както се пее в една песен "...Дано, дано, дано! Дано до всяко добро същество, застане поне още едно!.. "Вили непременно ще успеем. Не се съмнявай. Просто трябва време-хубавата градина става бавно. Аз действам от 13 години и вече горе-долу се вижда резултата - виждам го по лицата на приятелите и гостите.
Kaira
Чист кофеин
Мнения: 5041
Регистриран на: Авг 26, '15, 14:39
Получил благодарност: 5 пъти

Re: Поздрави и от мен

Мнение от Kaira »

Честита Нова година, Мария! :gush:
Късметът, здравето и любовта да бъдат постоянни гости в дома ти! :liubov:
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”