Здравейте !

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Аватар
katina
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1436
Регистриран на: Юни 7, '12, 18:46
Местоположение: Хасково
Дал благодарност: 64 пъти
Получил благодарност: 33 пъти

Re: Здравейте !

Мнение от katina »

Здравей адаш! Добре дошла :tzvetentze:
Убедих се, че в напрегнато и изнервено ежедневие е много по- отморяващо да си изпиеш кафето на цъфтящ балкон, който ти самия си създал отколкото в претъпканите и шумни кафенета в центъра на града.
:daaa: Аз отдавна не изпитвам желание да сядам по кафенета, радвам се, че и ти си създала своя цветен оазис :daaa: :tzvetoman:
Вчерашният ден е вече история, утрешният е загадка, а днешният е дар.
Deleted User 1445

Re: Здравейте !

Мнение от Deleted User 1445 »

Добре дошла, Катя! :tzvetentze:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31531
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 817 пъти
Получил благодарност: 1732 пъти

Re: Здравейте !

Мнение от Мария Николова »

Добре дошла, Кате! Щом има градинка на село, и градински китки ще завъдиш. :lol: :daaa:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
katia
Баш кафе майстор
Мнения: 2828
Регистриран на: Сеп 23, '13, 11:24
Местоположение: Стара Загора

Re: Здравейте !

Мнение от katia »

Ами да...още от сега съм си взела доста семена...Когато купихме къщата с градинката се занимавах сама с нея и я бях обзавела с доста видове, но по-късно настанихме майка там и не знам как успя но за 6 години от 20 рози останаха само 4, от 18 вида хризантеми има едва 4-5 вида. Бабата която е живяла в тази къща е обичала цветята имаше рози дори в лозето и 3 вида божур из целия двор....сега е останала само една туфичка розов... От 3 години съм се отказала да садя цветя в двора, но другото лято ще се пробвам пак :ieeemyzh: Не му е тук мястото но успях да спася това Изображение След като му махнах долните клони майка го хареса и се съгласи да остане...Аз много го харесвам и е на много години, щеше да е направо престъпление да унищожим Изображение Тази роза също е много стара от времето на старата собственичка Изображение и това си взех от съседка при която растеше като плевел...за сега :ieeee: майка го харесва....Тя не че не обича цветя ама просто ми вика "Ами Кате...не знам просто изсъхнаха" ха ха ха...ама ще споря с нея с това съхнене другото лято отново...Тази есен посадих 1 клематис и още 2 рози....стискам им палци да не "изсъхнатат" до пролетта Стискайте и вие моля ви :oops: Изображение
Обожавам и ирисите и от тях имам доста видове ....но нямам почти никакви снимки
Аватар
lenuza73
Кафе машина
Мнения: 3700
Регистриран на: Окт 3, '10, 18:27
Дал благодарност: 14 пъти
Получил благодарност: 18 пъти

Re: Здравейте !

Мнение от lenuza73 »

:potekoha: :potekoha: Олееее каква прелест..Здравей и добре допла сред нас Кате :tzvetoman: чемширът е прекрасен... :daaa: а това долу дето му викаш че цъфтяло като плевел :liubov2: :liubov2: любимата ми лупина ,която вече три години не мога да завъдя :hmmmmmm: :hmmmmmm: как ли не пробвах,със семана,с коренища...гътна се :cry: ... :D Ще нападам и аз май съседката :lol: :lol: шегичка... :tzvetentze: Всичко добро тук сред нас....
katia
Баш кафе майстор
Мнения: 2828
Регистриран на: Сеп 23, '13, 11:24
Местоположение: Стара Загора

Re: Здравейте !

Мнение от katia »

Ако и другото лято не се получи при теб с лупината...ще събера семена, не си правя труда щото сама се засява...е разбира се ако майка не я изкопае...
Аватар
lenuza73
Кафе машина
Мнения: 3700
Регистриран на: Окт 3, '10, 18:27
Дал благодарност: 14 пъти
Получил благодарност: 18 пъти

Re: Здравейте !

Мнение от lenuza73 »

katia написа:Ако и другото лято не се получи при теб с лупината...ще събера семена, не си правя труда щото сама се засява...е разбира се ако майка не я изкопае...


Съкън :oops: дръж мама далеч от градината :liubov2: :liubov2:
Аватар
Димана
Кафе машина
Мнения: 3082
Регистриран на: Яну 29, '11, 16:59

Re: Здравейте !

Мнение от Димана »

Добре дошла! Щом си тук, значи си болна от нашата болест, ама в начален стадий! :tzvetoman: :D :D :D
katia
Баш кафе майстор
Мнения: 2828
Регистриран на: Сеп 23, '13, 11:24
Местоположение: Стара Загора

Re: Здравейте !

Мнение от katia »

:D :D Според приятелки и съседки стадия ми е напреднал...обаче като чета форума и аз самата се определям в начален стадии :liubov2: трудно ще ви стигна. А мама трудна работа да я държа далеч от градината какво ли не съм сяла в този двор е просто тайнствено изчезва :ufff:
Мириам
Кана кафе
Мнения: 527
Регистриран на: Окт 1, '13, 15:46

Re: Здравейте !

Мнение от Мириам »

Здравейте!Представих се в другата тема,но тук малко по така!Казвам се Мирена и съм от София!Винаги съм харесвала цветята и в нас е имало откакто се помня,но допреди няколко години просто им се радвах-за тях се грижеше мама.Може би откакто си купихме виличката интересът ми към декоративните цветя значително нарастна-и затова домашната ни колекция се увеличи.Е,тук е момента да поясня,че това лято се сбогувах с някои от тях-бях ги оставили на грижите на баща ми и резултатът беше ...не ми се говори-загубих ценни видове.Но пък сега поне имам място да запълня терасата с нови видове.Понеже става дълго и сигурно вече ви е досадило,искам само да спомена,че много обичам да се занимавам с луковици и в момента там ми отиват парите,макар и да имам частични успехи,гледайки ги :ieeee: у дома,в саксии.Е,това е засега,тепърва ще научавам повече за вас и вие за мен!Поздрави!
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”