Доматите.......те са моята страст!

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Аватар
Краси Лазаров
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1336
Регистриран на: Сеп 17, '13, 08:06
Местоположение: София
Дал благодарност: 25 пъти
Получил благодарност: 83 пъти

Re: Доматите.......те са моята страст!

Мнение от Краси Лазаров »

Здравейте,от вчера обмислям една идея и ми се иска да чуя мнението ви.Какво ще кажете за това да пуснем една нова тема в семена.....засаждане, която да е само за домати ,всичко за доматите почви,торене,видове лехи,засаждане,отглеждане на разсад,напояване,сортове,формиране,ашладисване,издънки,постижения и всякакви хитринки.Чакам мненията ви, но предусещам много интересна тема в която всички ще се включим с опита си.Май ще падне яко писане.
Аватар
simplyred
Виенско кафе
Мнения: 465
Регистриран на: Яну 7, '12, 23:33
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Доматите.......те са моята страст!

Мнение от simplyred »

Аз съм за, щом каза домати, вече ме спечели. :liubov2: Ям ги вместо плодове, но и ги отглеждам (досега по балкони, но смятам да се промени), всичко споделено ще ми е много полезно. :twisted:
И добре дошъл! :daaa:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31531
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 816 пъти
Получил благодарност: 1731 пъти

Re: Доматите.......те са моята страст!

Мнение от Мария Николова »

Краси, добре дошъл при нас! Всички цветарки и цветари ядем домати и се радваме на радостите на другите, даже когато не са наши радости. Защото не се знае до кога няма да са наши радости. Утре може да прихвана твойта краста и доматите да станат моята страст - знам ли. :lol: :lol: :lol: Ще се радвам да идваш на чашка кафе. Ааа, и ако не си, вземи си вкарай на коя дата да ти изпеем "Честит рожден Ден, к7777777!" :D
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Краси Лазаров
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1336
Регистриран на: Сеп 17, '13, 08:06
Местоположение: София
Дал благодарност: 25 пъти
Получил благодарност: 83 пъти

Re: Доматите.......те са моята страст!

Мнение от Краси Лазаров »

Благодаря ,за топлото посрещане мисля,че попълних при регистрацията датата,но ще я напиша пак 1 април не се шегувам.С много и най-различни неща съм се занимавал през живота си защото работех на дежурства и време имах бол,но както доматите досега не съм се запалвал, искрено пожелавам да има повече хора да обичат земеделската работа пък дори и в малка градинка.
athina.palada
Двойно кафе
Мнения: 186
Регистриран на: Апр 18, '13, 13:35
Местоположение: Плевен

Re: Доматите.......те са моята страст!

Мнение от athina.palada »

Здравей, Краси! Тъкмо на тази вълна за домати съм тази сутрин. Днес ми донесоха оранжев домат за пълнене /кух /. Аз не отглеждам домати, защото засега няма къде, но в цветната градина съм решила да сложа няколко "черита" за радост на очите!
athina.palada
Двойно кафе
Мнения: 186
Регистриран на: Апр 18, '13, 13:35
Местоположение: Плевен

Re: Доматите.......те са моята страст!

Мнение от athina.palada »

Всъщност,добре дошъл!
Аватар
Leni
Кафе с мляко
Мнения: 265
Регистриран на: Авг 14, '13, 09:34
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Доматите.......те са моята страст!

Мнение от Leni »

Хубаво е повече кавалери да има и тука .. Добре дошъл :tzvetoman: :tzvetoman:
Какво му трябва на един добър фотограф?! - едно око и един пръст...
http://travelcafe.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;
и накрая балконът http://leni-s.com/balcony-relax/
troll

Re: Доматите.......те са моята страст!

Мнение от troll »

Кавалери валяло!
Ма таквиз, дет да разбират домат нема.
:mrgreen:
Аватар
lenuza73
Кафе машина
Мнения: 3700
Регистриран на: Окт 3, '10, 18:27
Дал благодарност: 14 пъти
Получил благодарност: 18 пъти

Re: Доматите.......те са моята страст!

Мнение от lenuza73 »

Добре дошъл зарзавадчо :lol: :angelche: :ieeemyzh: И аз имах същото хоби преди 3 години....с доматите.. :hihihi: :hihihi: от как обаче ме заряза свекито/купи си апартамент ,разбирай/ и ми ги хариза ,ги търкалях още два ,три сезона :lol: :lol: поливане по ранни доби межди 00-01 часа,щото тогава се връщах от работа...пръскане и разните му доматени гевезелъци /когат има време/..и горките . :snif: от най -хубавите и едри доматита,станаха най -никаквите :hmmmmmm: ..та...тогава случайно попаднах тух във този форум и познай какво стана :D :D :D чичко доматко го харизах аз на моята мама и веднагически се започна една луда цветна феерия ,благодарение на тези мили дами тук :liubov: :gush: :gush: :gush: ... :hmmm: я се замисли и ти,дали няма да намериш някъде меджу доматите местенце за някоя друга китка ;) :angelche: :hihihi: Не те агитирам...иначе и аз обожавам доматките... :tzvetentze:
Аватар
Краси Лазаров
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1336
Регистриран на: Сеп 17, '13, 08:06
Местоположение: София
Дал благодарност: 25 пъти
Получил благодарност: 83 пъти

Re: Доматите.......те са моята страст!

Мнение от Краси Лазаров »

Здравей, имам и други растения в апартамента освен домати , хола ми е пълен със зеленина ,бананова палма,два вида юка( едната стигна до тавана),годжи бери,бенджамин,имах и мадагаскарска палма,маслина и една краставица :lol: (пробвам един нов сорт ,за да не стане фал както тази година) .
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”