Гео, граф. Благодаря ! ... 8-)

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Публикувай отговор
mama_li

Re: Гео, граф. Благодаря ! ... 8-)

Мнение от mama_li »

Гео, ми то си е за Фалене! А тоз пън, все едно за там си е бил! Разкош! :tzvetentze:
libra
Наркоман
Мнения: 11635
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 73 пъти
Получил благодарност: 53 пъти

Re: Гео, граф. Благодаря ! ... 8-)

Мнение от libra »

На гърбицата има какво да се сложи-аубриета,арабис,флоксове,мащерка,карамфилче,ниски кандилки .Може да я позатрупаш с камъняци и да стане алпинеумче.
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: Гео, граф. Благодаря ! ... 8-)

Мнение от Гео, граф »

Лиде, както каза Клокчето Пъна е като ''прародител с история''
лалесъм написа:... Гео, какъв е замисълът на тази пътечка - откъде тръгва и накъде отива?
Вместо да прикриваш бетона на шахтата може да го използваш за нещо, примерно за настилка пред пейка ;)
Ами... ъъъ, как да ти кажа, Лаленце,... тръгва от шахтата и стига до купчината камъни, в общи линии от никъде за никъде :lol: :lol: . Но практически няма как да се сложи там пейка. Първо защото Шефа отказа категорично да прави такива съоръжения и второ защото и тя ще бъде в нищото. Затова ми остава единствено да хакна върху бетона някакви сенколюбиви, сухо- и дуракоустойчиви дребни растения с плитка коренова система. Туйто.
libra написа:На гърбицата има какво да се сложи-аубриета,арабис,флоксове,мащерка,карамфилче,ниски кандилки .Може да я позатрупаш с камъняци и да стане алпинеумче.
Докато си събирах мисълта, Либра е писала. И аз така го мислех, Либре, което значи че все пак трябва да привлача почва от някъде. Иначе събирам канънаци и засега ги трупам, за да мога после да ги разположа по този т.нар. алпинеум :nod: . Предложенията ти ми харесват, още повече че имам всичките тези растения и бих могла да го направя тутакси. Благодарско, Либре :tzeluvka: !

Майко мила, този пост го писах повече от час, така ме нагазиха в работата :swhew: ...
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
лалесъм

Re: Гео, граф. Благодаря ! ... 8-)

Мнение от лалесъм »

за парче бетон ли става дума или за шахта?
новата пейка на Ноелита, сещаш ли се - близо до оградата на комплекса и бялата дървена решетка - там е точно заради бетонна шахта пред нея
оказа се много посещаема пейка ;)
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: Гео, граф. Благодаря ! ... 8-)

Мнение от Гео, граф »

И двете, Лаленце, и двете - и шахта, и бетон около 2 квадратни метра, излят директно върху земята. А пейка със сигурност няма да има, освен ако нечий чужд мъж не я спретне, защото моя отказва със страшна сила :sneee: :sdull:...
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: Гео, граф. Благодаря ! ... 8-)

Мнение от Гео, граф »

Кой ми подари този еремурус, кой... не помня :glupav: :sworried: ! А е възхитителен :slove: !
Така че да си признава, който ми го е дал :tzeluvka: !

Изображение
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: Гео, граф. Благодаря ! ... 8-)

Мнение от Гео, граф »

Първи цъфтеж на ругозата ми :ieeee: :ieeemyzh: :ieeee: ! След 6 години чакане :swhew:, защото е от резник. Даже не знаех какъв цвят е! Много ѝ се радвам :tzvetoman: !!!

Изображение
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: Гео, граф. Благодаря ! ... 8-)

Мнение от Гео, граф »

Брех, още две се закачиха на Тини-то! Има и още, но толкоз дава :| ...

Изображение

Изображение
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4357
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 1655 пъти
Получил благодарност: 585 пъти

Re: Гео, граф. Благодаря ! ... 8-)

Мнение от Emilly1212 »

Ех, че е красива Ругозата, Гео! :tzeluvka: Голямо чакане е било, ама си струва, прекрасна е!
Чудесно е в градината ти, жалко че само толкова можеш да покажеш :snif: Виждат се още разцъфтели красотички ... :ieeee:
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: Гео, граф. Благодаря ! ... 8-)

Мнение от Гео, граф »

Благодаря, Еми :sblush: ! Ругозата може да се сади покрай магистрали, жп линии, на насипи, но изисква много слънце. А при мен слънце няма, това е положението. Преди месец време си говорехме с една комшийка, че вече стана голям храст на години и тъй като отказва да цъфти, съм решила да я подаря. Само че някъде ми мина информация, че не търпи местене и загива. Явно тя е слушала внимателно и реши да ме умилостиви :angelche:.

Ще копирам няколко снимки, макар че няма да останат задълго в темата, ама пуста фукня :lol: ...

Изображение

Изображение

Ей на тази бяла, уханна прелест не ѝ знам името :hmmm:

Изображение

Изображение
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”