Гео, граф. Благодаря ! ... 8-)

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Публикувай отговор
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: Гео, граф. Благодаря ! ... 8-)

Мнение от Гео, граф »

Бошкей, чак сега забелязах, че не Бел, а Пепеляш се е усъмнила в автентичността на Аугуста :o ... Така е като чета на прибежки и по диагонал :oops: :oops:

Значи се забелязва разликата в качеството на снимките, а, Малката? Как ли ще изглежда смешната ми градинка, ако в нея дойде някоя от форумните фотографки :shappy: ...

Си, нали знаеш, че винаги си добре дошла :liubov: ! С мама и на живо :nod:

.................................................

Днес снимах отдалече, за да добиете някаква представа за площите и респективно сенките.
Отдясно на входа - слънчево греене на предната част от около 11.30 до около 14.30. Съответно яко натъпкана :angelche:

Изображение

Отляво на входа под четирите дървета, а в дъното двете вишнички на съседния вход, които не се виждат добре.

Изображение

Дивата площ към улицата, която чака довършване. Слънчевата светлина, която се забелязва, е от изток под малък ъгъл и за мнооого кратко време, защото блока пречи. Снимам към 8.15 сутринта.

Изображение
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: Гео, граф. Благодаря ! ... 8-)

Мнение от Гео, граф »

Последни цветове преди суховеят да убие окончателно градинката ми...

Изображение

Изображение

Изображение
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7594
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 1879 пъти
Получил благодарност: 1003 пъти

Re: Гео, граф. Благодаря ! ... 8-)

Мнение от pepelqshka71 »

Ауу Гео. скри ми шапката с това хеме :tzeluvka:. Прекрасно жълто :ieeee:
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: Гео, граф. Благодаря ! ... 8-)

Мнение от Гео, граф »

pepelqshka71 написа:Ауу Гео. скри ми шапката с това хеме :tzeluvka:. Прекрасно жълто :ieeee:
Чак сега видях, Пепеляш! Наесен ще си го разделиме, та да имаш и ти :nod: :daaa: ! Имам още и такива :arrow:

Изображение

Изображение

Сутрешна телефонна 8-) :lol: ...

Изображение
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7594
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 1879 пъти
Получил благодарност: 1003 пъти

Re: Гео, граф. Благодаря ! ... 8-)

Мнение от pepelqshka71 »

Гео, граф написа: Чак сега видях, Пепеляш! Наесен ще си го разделиме, та да имаш и ти :nod: :daaa: ! Имам още и такива :arrow:
Не пипай хеметата. Всички са приказни. Като станат голяма туфа, чак тогава :tzeluvka:
На последната снимка - маргариткаааа, къдрава хубавелка. Зад нея имаш една странна трева(вдясно по ниската с перчема). От нея имам(от Диманка) и гледам, че тази година две бебета тревички са поникнали. Искаш ли още от нея(за някое друго място). Силно издръжлива на пряко слънце и почти никакви поливки.
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: Гео, граф. Благодаря ! ... 8-)

Мнение от Гео, граф »

pepelqshka71 написа:... На последната снимка - маргариткаааа, къдрава хубавелка. Зад нея имаш една странна трева(вдясно по ниската с перчема). От нея имам(от Диманка) и гледам, че тази година две бебета тревички са поникнали. Искаш ли още от нея(за някое друго място). Силно издръжлива на пряко слънце и почти никакви поливки.
За стипата ли говориш? Това ѝ е трета година и действително е разкошна :slove: ! Вързала съм я на конска опашка, за да не я изпотъпча, че съм я засадила неразумно близо до пътеката. Но моля те, Пепеляш, няма да вадиш бебета :sneee: ! В Хоум гардън я има за дребни пари, аз работя сравнително близо до този разсадник, така че ще си взема оттам наесен. Заслужава си да я имам на повече места в градината, макар че това е единственото ми място с пряко слънце, та ще трябва да му мисля къде бих могла да мушна още една :lol: :nod: !
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7594
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 1879 пъти
Получил благодарност: 1003 пъти

Re: Гео, граф. Благодаря ! ... 8-)

Мнение от pepelqshka71 »

Да не си посмяла да купуваш, при условие, че аз ще я хвърлям :svekurva: . Правя списъче за наесен. Пиша ти ги. Ще има и други нещица, но нали трябва кашончето да не пътува празно :tzeluvka:
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
Tanet
Кафе машина
Мнения: 4787
Регистриран на: Яну 13, '10, 11:52
Местоположение: Севлиево 5-а зона
Дал благодарност: 2 пъти
Получил благодарност: 1 път

Re: Гео, граф. Благодаря ! ... 8-)

Мнение от Tanet »

Изображение

легло за теб Гео :liubov:
"Истинските неща в живота, не са нещата"
[img]http://smileys.on-my-web.com/repository ... gonfly.gif[/img]

градинките на "утринния покой"
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: Гео, граф. Благодаря ! ... 8-)

Мнение от Гео, граф »

pepelqshka71 написа:Да не си посмяла да купуваш, при условие, че аз ще я хвърлям :svekurva: . Правя списъче за наесен. Пиша ти ги. Ще има и други нещица, но нали трябва кашончето да не пътува празно :tzeluvka:
Пепеляш, знаеш, че приемам с огромна благодарност всичко излишно :sbear: :slove: !!!

Танче, възхитително е :D ! Само най-горния ред е бая височък, ще се налага да чета на колене :hmmm: :lol: :lol: ...
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: Гео, граф. Благодаря ! ... 8-)

Мнение от Гео, граф »

Защо, по ягодите, денонощието има само толкова малко часове - доникъде не стигат . :hmmmmmm: . А след малко и батерията ми свършва... Тази серия е посветена на Бела :liubov2:

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”