Гео, граф. Благодаря ! ... 8-)

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Публикувай отговор
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15866
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 831 пъти
Получил благодарност: 1670 пъти

Re: Гео, граф. Благодаря ! ... 8-)

Мнение от Гео, граф »

Лелее, тук съм имала гости, а аз вместо да метна една баница, докато се разполагат, се жуберкам с катериците форумни :oops: ...

Ванина, Мишето ми я каза, много е лесна - на дъното на бурканчето се слагат по една чаена лъжичка сол и захар, нареждат се чушлетата и се заливат с оцет до средата на буркана, после догоре с вода. Затварят се плътно и се разклащат - така десетина дни и са готови :nod: :daaa:

Пепеляш, за пръв път правя такива геройства :sblush: , затова по малко, само за опит (че Шефа ще ми пили, ако изхвърля твърде много продукти :sgiggle: )

........................................................

Чакайте да ви покажа какъв подарък получих снощи на срещата от Силвето :gush: :tzeluvka: :liubov: . Ето тази декупирана дъска:

Изображение

Абе с каквото и да снимам, не става и това е :ufff: :ufff: . Ако сиииилно се вгледа човек, ще види, че това е онази снимка на Бела в шкафа. Ето тази:

Изображение

Този скъп подарък се намира... върху шкафа естествено :slove:

Изображение

Виновницата обаче веднага дотича да види какво правя без нея :angelche:

Изображение

И една последна снимка - Си, позна ли солницата :sbear: :slove: :liubov: ...........

Изображение
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Малката Ида

Re: Гео, граф. Благодаря ! ... 8-)

Мнение от Малката Ида »

ЦЦЦЦЦ ей,пак намаза!Кво си таквоз, събитие необяснимо :sheart: всички полудяват по теб!М? :hmmm:

п.с.Сис :potekoha: много е якооооо,много :potekoha:
Аватар
Isa Bel
Виенско кафе
Мнения: 428
Регистриран на: Дек 25, '16, 12:47

Re: Гео, граф. Благодаря ! ... 8-)

Мнение от Isa Bel »

:lol: :lol: :lol: аз от твойта снимка видях камина с дърва и ..... добре не се вгледах по внимателно да видя, че Бела и тя е в камината :D
подаръка е супееер :daaa: :daaa: ... ама и Бела как позира :liubov2:
а последната снимка със солницата е направо за нов декупаж или картина :dovolen:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15866
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 831 пъти
Получил благодарност: 1670 пъти

Re: Гео, граф. Благодаря ! ... 8-)

Мнение от Гео, граф »

Isa Bel написа:... а последната снимка със солницата е направо за нов декупаж или картина :dovolen:
Солницата също ми е подарък от Силвето, Изи, от първата национална среща в Троян :liubov2: . А ''фруктиерата'' всъщност е месингов тас от старите кантари с топузите, почистен, но не и излъскан. Усещам как залитам бавно, но сигурно към вехтошарството, ама те тия шматки от форума са виновни, те ме тласкат по нанадолнището :angelche:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Силвия
Баш кафе майстор
Мнения: 2208
Регистриран на: Юни 4, '13, 20:27

Re: Гео, граф. Благодаря ! ... 8-)

Мнение от Силвия »

Бела е любимо жувотно :liubov2: когато видях снимката, не се сдържах... технологията всъщност е прехвърляне на снимка върху дърво, което е желателно да се прави посредством лазерен принтер... и тъй като нямах цветен под ръка, изпечатах снимката на черно-бял принтер и стана доста тъмна. Както и да е, резултата е налице.. не е върха, тъмен е, но е от сърце.. пък и както казах - това е Бела :mrgreen:
Аватар
tili
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1812
Регистриран на: Юни 25, '14, 16:09
Местоположение: София

Re: Гео, граф. Благодаря ! ... 8-)

Мнение от tili »

wenche написа:Искааам ..... и супник ...... и внуче :liubov:
И аз съм една шматка :mrgreen: Откога не съм влизала тук! Добре че днес реанимирам от търчане по административни "услуги" да ге, та поразгледах десетина страници назад.
Изобщо - Здрасти, Гео! :liubov2:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15866
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 831 пъти
Получил благодарност: 1670 пъти

Re: Гео, граф. Благодаря ! ... 8-)

Мнение от Гео, граф »

tili написа:... Здрасти, Гео! :liubov2:
Я, Тили ми дошла на гости, здравей, Тили :tzeluvka: ! Преди малко ти отговорих на коментар във фейса, изоПще навсякъде се подвизавам, като задължителна подправка съм :angelche:...

Така или иначе си жуберкам в темичката, я да сложа някоя снимка на бабин-златен, че се гледахме няколко сополиви дни. Така е - ако не е цвеке, ще е внуче или куче (или коте 8-) )

Изображение

Изображение
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
tili
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1812
Регистриран на: Юни 25, '14, 16:09
Местоположение: София

Re: Гео, граф. Благодаря ! ... 8-)

Мнение от tili »

Ooo! <3 Как си мечтая за едно такова "цвеке" да ми изпотъпче китките :)
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7643
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2101 пъти
Получил благодарност: 1173 пъти

Re: Гео, граф. Благодаря ! ... 8-)

Мнение от pepelqshka71 »

Оф Гео - много убав тоз Калоян беее. Пу пу да не му е уроки. Я вземи да го намачкаш от мен :tzeluvka: :gush:
И аз искам и супник и внуче :angelche:
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2577
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 726 пъти
Получил благодарност: 693 пъти

Re: Гео, граф. Благодаря ! ... 8-)

Мнение от Lalel4e »

Ехаа, градинката ти си е за възхищение! Добре де, как правиш така, че само благородни хора да минават от там и да не ти обират китките? ;)
Мен ме е страх. Айде, и да оберат нещо - да оберат, ама поне да знаят как да берат, че да никне пак след тях. А те някои пък много добре знаят как да изкореняват и пресаждат в собствени съдове... абе... не знам, не че лудите пари дето ще ги загубя, ама ако забия луковици пред блока и някой ги изрови... знам ли как ще го преживея :lol: :lol: :lol:

И като се замисля... що пък да не бодна 3-4 ей тъй за експеримента...
Ей, ще вземеш да ме заразиш! :svekurva:

...В петък на прибиране ще взема да мина през онова магазинче дето пише "луковици" и други излишни неща ;)

И всичките тия рози пред блока ли ги отглеждаш??? :shock:
Съжалявам само че не виждам всички снимки, особено в по-стари постове. Навсякъде из форума е така. Само пише "Изображение" и - нищо :sboi:
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”