За една голяма уста

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Публикувай отговор
wenche

Re: За една голяма уста

Мнение от wenche »

:srofl: :srofl: :srofl:
Чета и се заливам от смях, ММ наднича от време на време, но нищо не казва, вече ми е свикнал, знае, че форумът се весели.
Добре дошла и от мен! Лалетата ще ги броим напролет, но спомена нещо за бои, платове, прежди ...
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2582
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 735 пъти
Получил благодарност: 710 пъти

Re: За една голяма уста

Мнение от Lalel4e »

wenche написа: :srofl: :srofl: :srofl:
Чета и се заливам от смях...
...спомена нещо за бои, платове, прежди ...
И аз ги правя тия неща някой път пред компютъра, радвам се, че си се забавлявала! :lol:
За боите и т. н. не ме подхващай - ще отеснее форума :lol:
Ние с моя мъж сме художници. Той - истински, аз - по душа, а по образование съм графичен дизайнер и фотограф... то е пак такова ама не съвсем. Материали за рисуване, калиграфия и фотография да искаш у нас... Освен това един чувал с прежди, щото всяка есен като вляза в магазина (не питай що влизам - много сложно става :D ) и само като погледна някое кълбо, вече имам модел в главата, съответно 5-7 гранки в торбата и... :oops: :oops: :oops: еми събирам ги в един чувал и имам 3-4 започнати плетки, най-старата е от преди 20тина години... имам две изплетени блузи, и двете отдавна износени и сега съм с една от втора употреба :shock:
Да не изваждам торбата с гоблените... имам около 7 започнати, 4 ушити, от които 2 вече са подарени...
А платовете! Това вече не е за разправяне. Вкарах около 10 000 в шивашки материали - бизнес да правя... пробвах това-онова, блъснах си главата в няколко стени и сега стоят кашоните в ателието... дълга е - тук се самопрекъсвам :D
libra
Наркоман
Мнения: 11640
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 86 пъти
Получил благодарност: 62 пъти

Re: За една голяма уста

Мнение от libra »

А, тук вече и аз се припознавам /на 98 %/.Някой път като се видим на живо,ще ти дам идея какво е обяснението/да те влекат неудържимо предички,платчета и кинкалерия/Мен ме влекат и канцеларски материали.
Аватар
venetka70
Кафе машина
Мнения: 3610
Регистриран на: Май 21, '15, 12:17
Местоположение: Белица, Силистра / Пловдив /Момчиловци / Чирчик, Узбекистан и накъдето ме отвее вятъра
Дал благодарност: 23 пъти
Получил благодарност: 36 пъти

Re: За една голяма уста

Мнение от venetka70 »

Още една пловдивска цветна душа на небосклона. Добре дошла!
И за да не си мислиш, че Пловдив - Русе е далеч да те успокоя, че има и още по-далеч. Аз дестинацията Пловдив-Тутракан вече за нищо не я броя.
Особено след като поръчах френски рози, за да ги влача до Узбекистан, пък от Узбекистан към БГ съм нарамила наръч лози.
И ако терасата ти не стигне, да знаеш срещу нас на Гребната база има едно празно място. Има-няма някакви си 20 декара е. Nini го знае къде е.
Хвърлила съм му окото, почвата е кофти, ама става за разни експерименти. Ако искаш, ще ти го покажа. Може там да се вихрим доде не се е появил собственика му.
Три хибискуса и ред стахис съм курдисала в единия му край, а в другия две рози под една табела. За сега никой не се е явил да ми направи забележки, виж съседите гледат странно, но данък обществено мнение не плащам.
Flowerlover
Иногда вовремя сделанные шаги меняют походку всей жизни!!
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2582
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 735 пъти
Получил благодарност: 710 пъти

Re: За една голяма уста

Мнение от Lalel4e »

libra написа:А, тук вече и аз се припознавам ... /Мен ме влекат и канцеларски материали.
Ооо, в книжарница просто не ме вкарвайте!!! :lol: :lol: :lol:
Пристрастена съм! :shock:
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2582
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 735 пъти
Получил благодарност: 710 пъти

Re: За една голяма уста

Мнение от Lalel4e »

venetka70 написа:Още една пловдивска цветна душа на небосклона. Добре дошла!
И за да не си мислиш, че Пловдив - Русе е далеч да те успокоя, че има и още по-далеч. Аз дестинацията Пловдив-Тутракан вече за нищо не я броя.
Особено след като поръчах френски рози, за да ги влача до Узбекистан, пък от Узбекистан към БГ съм нарамила наръч лози.
И ако терасата ти не стигне, да знаеш срещу нас на Гребната база има едно празно място. Има-няма някакви си 20 декара е. Nini го знае къде е.
Хвърлила съм му окото, почвата е кофти, ама става за разни експерименти. Ако искаш, ще ти го покажа. Може там да се вихрим доде не се е появил собственика му.
Три хибискуса и ред стахис съм курдисала в единия му край, а в другия две рози под една табела. За сега никой не се е явил да ми направи забележки, виж съседите гледат странно, но данък обществено мнение не плащам.
Да се видим след половин час на гребната? :shappy:
:lol: :lol: :lol:
Шегувам се, но иначе като нищо ще се позавихря заедно с теб! Ще я обогатим почвата - аз вече пренесох няколко кубика от родобските баири :lol: - имам опит и мерак достатъчно.
А собственика ако се появи, ще му вземем данък облагородяване ;) :lol:

А за Русе - хич не ми е далеч даже, ей го де е, ама мъжете не ме пускат. Тази година отскочих сама за седмица през Юни и тук едни катаклизми настанаха... малкия си счупил ръката, ох, някакви други неща имаше, но не помня... абе ужас. И най-вече финансов е проблема, защото аз сега уча - хем не нося пари вкъщи, хем даже си плащам. Но тези времена ще се сменят. Само да почна една работа и... да се стяга повета за люта битка! :twisted:
Аватар
venetka70
Кафе машина
Мнения: 3610
Регистриран на: Май 21, '15, 12:17
Местоположение: Белица, Силистра / Пловдив /Момчиловци / Чирчик, Узбекистан и накъдето ме отвее вятъра
Дал благодарност: 23 пъти
Получил благодарност: 36 пъти

Re: За една голяма уста

Мнение от venetka70 »

То няма лошо да се видим, ама аз леко надалеч. Само на 4000 километра от Пловдив.
След 36 часа се стягам да ги прелетя тия километри. Ако котка не ми мине път, де...
Flowerlover
Иногда вовремя сделанные шаги меняют походку всей жизни!!
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2582
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 735 пъти
Получил благодарност: 710 пъти

Re: За една голяма уста

Мнение от Lalel4e »

Само не казвай, че живееш в чужбина - много ще стане тъжно!
Успешно прелитане и като се върнеш пиши да се видим!
:daaa:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15871
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 836 пъти
Получил благодарност: 1686 пъти

Re: За една голяма уста

Мнение от Гео, граф »

Lalel4e написа:... и фотография да искаш у нас...
Аз таковата... нали да съм от помощ, я виж ТУК, Лече :sblush:

Като гледам, май се заформя блиц-пловдивска среща :angelche:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2582
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 735 пъти
Получил благодарност: 710 пъти

Re: За една голяма уста

Мнение от Lalel4e »

Гео, граф написа:Аз таковата... нали да съм от помощ, я виж ТУК, Лече :sblush:

Като гледам, май се заформя блиц-пловдивска среща :angelche:
:lol: :lol: :lol: Спокойно си пиши, какво се опитват да ти свиват перките ;) В мойта тема разрешавам да се вихриш! :lol:
Ще надникна навсякъде, където ме пращаш, но засега съм залепнала на 4-5ти пост в темата за лалетата и изследвам сортовете :lol: :lol:

А за срещата - може и да се заформя, ама защо да е блиц? ;)
Аз предлагам да се съберем всички форумци, на които Гребна база Пловдив не им е прекалено далеч и ... ами Венетка пише, че имало цели 20 декара :shock: - защо да не ги поусвоим? :lol: :lol:

Или да отидем направо при кмета и да поискаме да ни отпусне някоя територия за доброволно градинарстване, дето ОП паркове и градини да не орат и пр. :lol: :lol: :lol:
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”