Нели (нелка-нелка)

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...

Re: Нели (нелка-нелка)

Мнениеот Nini » Чет Авг 10, 2017 4:28 pm

нелка-нелка, хлъц-хлъц :potekoha: много красиво, пейзажа около теб е разкошотия, а градината подредена и нагласена. Та, добре дошла, тук със сигурност ще ти е интересно и като гледам снежната снимка ще има дълги зимни вечери, в които да наваксаш всичко, или почти всичко :lol: , че много се е писало във форума.
Котачето ти е прекрасно, имаме си специална тема за любимците, можеш да ни го представиш и там. И тук борим змиите с котки :nod:
Забавлявай се! :tzvetentze:
Nini
Кафе машина

Мнениеот Гео, граф » Чет Авг 10, 2017 8:17 pm

Нета ми е бавен, батериите са кът, но не устисках - влизам само да те поздравя с добре дошла, Нел, както и да изразя възхищението си, че независимо от годините навън, пишеш перфектно. Малко съм лудичка на тази тема, но тук нормални няма 8-). Красива градина, разкошни гледки (за които ще питам когато се добера до комп), симпатични съседки, прелестна рошла - и всичко това описано с чувство за мярка и хумор. Радвам се на такива попълнения :tzvetentze: !
''Не всяка простота е свята. И не всяка комедия — божествена...''
Веничка Ерофеев

Снимките ми!
Аватар
Гео, граф
Наркоман

Години: 54

Мнениеот Миша » Чет Авг 10, 2017 9:12 pm

Нелка-Нелка, да те поздравя отново с добре дошла! :tzvetentze:
Не съм те критикувала :oops: , дори не съм и помисляла :slips: , но ми стана така весело от твоето двойно Нелка, някак закачливо ми прозвуча и ми се дощя да си имаш твоя си тема, в която хем да те поздравим както си се полага по стар български обичай, че да се почувстваш като у дома, хем да си побъбрим , усещах аз, че ще е много приятно с теб :tzeluvka:
Страхотни снимки, страхотно местенце , направо ти завиждам за сурфиниите, тук горките се задъхват от горещия въздух, при теб са си точно на мястото. Надявам се скоро да прочета цялата ти тема, че минавам на бегом и бързам да кажа и тук "здравей" преди и мен вятърът да ме е задухал отново нанякъде, пък вие сте изписали вече толкова много, бързаци такива :svekurva: :liubov:

Приятно да ти е тук при нас, Нелка на квадрат! :tzeluvka: :gush:
Свирете, музиканти! Дълга нощ ще е тази - чак до изгрева на надеждата......

Разсадник
Изображение
Аватар
Миша
Наркоман

Години: 46

Мнениеот Tanet » Пет Авг 11, 2017 1:29 pm

Привет Нели /къде е Стас? :hihihi: /, дома ти изглежда много релаксиращ, а и е оживен доколкото разбирам. Освен котик може да ти внесем и някой БГ тарльо като в "Умно село" да бори гостенките :lol: . Чудесно е да се присъединяват сънародници живеещи в други места по планетата и де споделят от опит за тамошната флора и фауна. Като имаш време ни покажи твоето градче или селце, как изглежда как живеят обикновените хора и какви градинки имат. Имаме репортажи от Швеция и Канада сега и от Норвегия. Попътувай сега и събери хубави впечатления и незабравими мигове път зимата пред камината ще ни разказваш :tzvetentze: .
"Истинските неща в живота, не са нещата"
Изображение

градинките на "утринния покой"
Аватар
Tanet
Кафе машина

Години: 45

Мнениеот nelka-nelka » Съб Авг 12, 2017 1:59 pm

Emilly1212 написа:... А тези красиви рози ... в саксии? ... :tzvetentze:

Еми, поздрави, благодарности и гушки и от мен! :liubov:
(Вярно, не е като да не съм приказлива :oops: )

Розите не са в саксии, не.
Отстранявам няколко плочи покрай стената, дълбая докато може, садя и след това нареждам плочите обратно, с изключение само на тази, на което място никнат стеблата.
Ммм...май не се вижда добре, но не се сещам в момента за друга снимка :hmmm:
Този апокалипсис (лайт) ни посрещна една късна есен след поредната дълга ваканция. :dovolen:

Изображение
nelka-nelka
Kафенце

Мнениеот nelka-nelka » Съб Авг 12, 2017 2:13 pm

Ох бе!!!!
Как може да сте написали толкова, ама толкова хубави, забавни, остроумни, че на всичко отгоре и интелигентни неща, при това всичко, до един! :gush:
Иде ми да изсипя всите усмихнати и прегръщащи иконки, ама пусто, хич не обичам да ме мъмрят и не ми се пробва да видя как ще ми се отрази първото дърпане на уши. :oops: :oops:

(Само малко: :gush: :gush: :gush: :gush: )

Нини, Гео-графе, Миша, Танет, хиляди :gush: за чудесните усмивки, с които ме зарадвахте! :slove: :sheart: :sheart:

Стас е в другата стая, в трескава подготовка за предстоящото пътуване. Която подготовка се изразява в разпъване върху любимия стол, докато наблюдава съсредоточено Световното по лека атлетика :sgiggle:

Иначе аз всичко ще си кажа, и за чорлавото, и за цветенцата, и за ...да бе, онзи ден и един прилеп снимах тук на един камък, ама наистина ми е малко никакво откъм време :hmmmmmm:

За сметка на това познайте с какво се приспивам вече втора поредна нощ :D - с форума, на екрана на таблета. :skiss:
Многоооооо :sbear: :sbear: :sbear:

Изображение
nelka-nelka
Kафенце

Мнениеот Ава_и_мама » Съб Авг 12, 2017 2:51 pm

Привет, Нели! :tzvetentze:
:shandshake: Добре дошла!
Радвам се, когото някой нов се престраши и се представи ТУК! :liubov:
И аз съм от януари във форума. Тук е хубаво! :ieeemyzh:
Ще се радвам да останеш и да си чувстваш добре!
Много обичаме да гледаме снимки 8-) :o
Ние си говорим не само за китки, ами и за кучета, котета, други гадинки и животинки, особено за вредители и въобще за нещата от живота... :P
:gush:
Ава_и_мама
Виенско кафе

Години: 52

Мнениеот nelka-nelka » Нед Авг 13, 2017 1:30 am

Ава_и_мама , голяма прегръдка за благодарност! :sbear: Толкова топло и хубаво посрещане, да знаеш, мисля си, че не само ще остана, ами по всяка вероятност и ще досаждам. :sthinking:
Така де, не че нямам профил във ФБ, но то изобщо не е същото. Аз обичам общуването във форуми, а тук до момента съм в нещо като еуфория от начина, по който сте всички вие и какво по-хубаво от това, да можем да говорим и да споделяме за всичко, което ни е на сърце.
Куче няма, но за котки съм твърдо на линия! Също и за вредители. И за половинката ще кажа! :svekurva: (:slove:)
nelka-nelka
Kафенце

Мнениеот nelka-nelka » Нед Авг 13, 2017 1:42 am

Да споделя няколко снимки, направени недалеч от нас:

Изображение

Изображение

Изображение
nelka-nelka
Kафенце

Мнениеот Polin » Нед Авг 13, 2017 7:10 am

Нелка-нелка, и тук да те поздравя с добре дошла :tzeluvka: :tzeluvka:
Надявам се ,че ще си прекарваш чудесно във всяка една минута, отделена за прекрасните гледки из
форумните приказни градини :ieeee:
А твоето местенце е очарователно, красиво и зареждащо :gush: :gush: :gush:
Радвам се, че си една от нас :sheart:
Аватар
Polin
Кана кафе

Години: 54

Мнениеот сюзан » Нед Авг 13, 2017 9:21 am

Нелка, големи красоти показваш. Толкова тишина, спокойствие и омиротвореност лъха от снимките. Никога няма да ни омръзне да ги гледаме. Просто не можеш да ни досадиш.
За да направиш прерия
ти трябва пчела и детелина,
и една мечта голяма.
Но само и мечта ти стига
ако пчела и детелина няма.
Емили Дикинсън
Аватар
сюзан
Кафеджия/Кафеджийка

Години: 68

Мнениеот макс » Нед Авг 13, 2017 10:47 am

Добре дошла,Нека :tzeluvka:

Ех че голяма красота е при теб ,и природа и обстановка всичко е приказно поне това показват снимките ти които са перфектни ,котенцето ти е много сладко ,а тези гадинки с които делиш територия хич не ми допадат направо ме побиха тръпки ,но пък за сметка на това всичко друго е прекрасно,тук е супер сигурно вече и сама си го разбрала ,чакам още прекрасни снимки и отново добре си ни дошла :tzvetentze:
Аватар
макс
Кафеджия/Кафеджийка

Години: 47

Мнениеот pipike » Нед Авг 13, 2017 4:22 pm

Добре дошла Нел :slove: :slove: :slove:
Благодаря за тази неземна красота
Аватар
pipike
Кафеджия/Кафеджийка

Години: 5

Мнениеот Малката Ида » Нед Авг 13, 2017 9:21 pm

Глътка свеж въздух,във зноен летен ден! :tzvetoman: Благодаря за споделеното, Нели! :tzvetentze:
Много е красиво!Снимките са :potekoha:Надявам се да споделиш по вече за тях,и не само.
Ще следя темата ти със интерес :nod:

Поздрав най сърдечен! :tzeluvka: :tzvetentze:
Обичам да обичам!

"...все пак някой трябва и да дава, за да има за вземане"

Има хора уютни като дом...Прибираш се в сърцето им и разбираш... "У дома съм..."
Аватар
Малката Ида
Кафевар/ка/

Години: 44

Мнениеот wenche » Пон Авг 14, 2017 12:16 am

О, един различен и вълнуващ свят :shock:
Добре дошла, Нел :tzvetentze:
Аватар
wenche
Баш кафе майстор

Години: 59