Овошките - резитби

Модератор: Миша

Аватар
alexg
Виенско кафе
Мнения: 362
Регистриран на: Фев 24, '14, 10:35

Re: Овошките - резитби

Мнение от alexg »

Румена написа:Ние ги рязахме още първите дни на март. Селото ни се намира близо до София, надморска височина около 800 м. Няма поражения, пъпките нарастват с всеки изминат ден.
Много Благодаря :daaa:
Смятам да го направя тази събота и неделя, а също и с лозите. А и хубаво е да се напръскат след това. Дано поне да не вали :dovolen:
Аватар
ReniSiyana
Кафе с мляко
Мнения: 209
Регистриран на: Мар 5, '16, 21:59
Местоположение: София

Re: Овошките - резитби

Мнение от ReniSiyana »

johnstalker написа:При хубаво време в края на февруари - началото на март. И да не забравиш да опръскаш с бордолезов разтвор! :)
Какъв е този разтвор?
Нещо за кайсиите може ли някой да каже? Кайсията ми на места образува смола..сякаш е наранена. Какво трябва да направя? С какво да я пръскам? До сега не съм и обръщала никакви внимание и въпреки това цялото дръвче се налкони от плод и сега е криво.
Аватар
mimilisa
Кафе с мляко
Мнения: 256
Регистриран на: Юни 26, '15, 17:55
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Овошките - резитби

Мнение от mimilisa »

ReniSiyana написа:
johnstalker написа:При хубаво време в края на февруари - началото на март. И да не забравиш да опръскаш с бордолезов разтвор! :)
Какъв е този разтвор?
Нещо за кайсиите може ли някой да каже? Кайсията ми на места образува смола..сякаш е наранена. Какво трябва да направя? С какво да я пръскам? До сега не съм и обръщала никакви внимание и въпреки това цялото дръвче се налкони от плод и сега е криво.
Аз използвам схемите на този сайт :
http://www.agropal-bg.com/images/storie ... poster.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
ReniSiyana
Кафе с мляко
Мнения: 209
Регистриран на: Мар 5, '16, 21:59
Местоположение: София

Re: Овошките - резитби

Мнение от ReniSiyana »

mimilisa написа: Аз използвам схемите на този сайт :
http://www.agropal-bg.com/images/storie ... poster.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;
Благодаря! :)
Публикувай отговор

Обратно към “Плодове и зеленчуци”