ПОДАРЯВАМ

Всичко свързано с размножаването, сеенето и засаждането - семена, посадъчен материал, инвентар, системи, опити, вкоренители, обработка, саксии и т.н.

Модератор: Миша

Аватар
bistreto
Кафе с мляко
Мнения: 238
Регистриран на: Мар 26, '12, 21:14
Местоположение: София
Обратна връзка:

ПОДАРЯВАМ

Мнение от bistreto »

Здравейте :dovolen: ,
позволявам си да предложа тази тема, защото предполагам, че е на всеки от нас му се е случвало да има повече цветя, част от които иска да раздаде на хора, които ще им се радват и ще се грижат за тях или както е в моя случай - да не може вече да им намери място и да не иска да ги остави на когото и да е, а да им намери добър "осиновител". Имам фикус Бенджамин, който е първото ми цвете /купих го 2008 г. - 20 см./ и беше единственото до миналата година, когато се осмелих да взема и други цветя. Вече е достоен млад господин, висок заедно с корена близо 1,60м. и трябва да го пресадя в по-голяма саксия, но тогава няма да има достатъчно място в стаята, тъй като от там минава пътя за вратата към балкона и отделно за друга стая ... :cry: поради това ми хрумна идеята да го подаря. Не мога да се сетя за по-подходящ човек от някой, който обича цветята и ще се грижи добре за него. Надявам се да намеря такъв човек сред вас и да му намеря нов дом в който да расте на воля :stiskam:
Изображение
"Същественото е невидимо за очите ..."
Аватар
nadin
Чист кофеин
Мнения: 7216
Регистриран на: Май 17, '11, 15:33
Местоположение: София
Дал благодарност: 27 пъти
Получил благодарност: 394 пъти
Обратна връзка:

Re: ПОДАРЯВАМ

Мнение от nadin »

ама то вече има такава тема в Пазар.
Да не станат много.
Аватар
bistreto
Кафе с мляко
Мнения: 238
Регистриран на: Мар 26, '12, 21:14
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: ПОДАРЯВАМ

Мнение от bistreto »

Не знаех - сори
"Същественото е невидимо за очите ..."
Публикувай отговор

Обратно към “Семена, разсади, вкореняване, засаждане”