Екстракт от КЧ

Всичко свързано с размножаването, сеенето и засаждането - семена, посадъчен материал, инвентар, системи, опити, вкоренители, обработка, саксии и т.н.

Модератор: Миша

Аватар
Bi_
Кафевар/ка/
Мнения: 991
Регистриран на: Дек 12, '09, 14:57
Местоположение: РУСЕ

Re: Екстракт от КЧ

Мнение от Bi_ »

Лила,искрено ме разсмя :lol:
Виждала съм това чудо в малки разфасовки-50 или100мл в Бриколаж-за който се интересува
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31531
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 817 пъти
Получил благодарност: 1738 пъти

Re: Екстракт от КЧ

Мнение от Мария Николова »

Отказа да ме вземе днес заради лошото време. :snif:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
kmm
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1220
Регистриран на: Сеп 13, '11, 14:06
Местоположение: Пловдив

Re: Екстракт от КЧ

Мнение от kmm »

Да, от някой от хипермаркетите съм взимала малки разфасовки (около 100-150ml). В Баумакс няма (поне в момента), остава да проверя в Бриколаж.
От някой хипермаркет бях купила и едно чудо, наречено "екстрат от птичи тор". Отразяваше се невъобразимо добре на всичките ми китки. Обаче вече не го намирам. Като че ли зареждат само химии в момента. А това чудо беше натюр - изглеждаше, сякаш се вкисва и смръдеше... неописуемо. :angelche:

Това, за накисването на корените, е много ценно :daaa: Вероятно няма да навреди и малко поливане с разтвора при засаждане, защото оборската тор ми е толкова кът, че слагам само по една шепа на дъното на дупката :snif: Благодаря Мери!

пп. Това поле, дето се е ширнало и краищата му не са се побрали в кадъра... уморявам се само като си помисля, за колко време се обхожда... :D
kmm
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1220
Регистриран на: Сеп 13, '11, 14:06
Местоположение: Пловдив

Re: Екстракт от КЧ

Мнение от kmm »

Мери, не казваш какво прави колегата - нася ли дръвчетата? :D Давай снимки.
Аз съм готова с моите... 7 бр. :hihihi:
Аватар
pachetooo
Виенско кафе
Мнения: 473
Регистриран на: Юли 23, '10, 20:15
Местоположение: Пазарджик

Re: Екстракт от КЧ

Мнение от pachetooo »

Изображение
Ето от това което ся сдобих преди 3-4 дена расадите направо луднаха :stiskam: :dovolen: :nod:
Аватар
nadin
Чист кофеин
Мнения: 7196
Регистриран на: Май 17, '11, 15:33
Местоположение: София
Дал благодарност: 20 пъти
Получил благодарност: 271 пъти
Обратна връзка:

Re: Екстракт от КЧ

Мнение от nadin »

pachetooo написа:Изображение
Ето от това което ся сдобих преди 3-4 дена расадите направо луднаха :stiskam: :dovolen: :nod:
А от къде се сдоби?
Аватар
pachetooo
Виенско кафе
Мнения: 473
Регистриран на: Юли 23, '10, 20:15
Местоположение: Пазарджик

Re: Екстракт от КЧ

Мнение от pachetooo »

nadin написа:
pachetooo написа:Изображение
Ето от това което ся сдобих преди 3-4 дена расадите направо луднаха :stiskam: :dovolen: :nod:
А от къде се сдоби?
ОТ пазара в града в един магазин,който влезнах да си купя няколко сандъчета и там го видях 100мл/1.50лв.
Аватар
PPetrova
Кафе с мляко
Мнения: 253
Регистриран на: Юни 22, '11, 10:51
Местоположение: Сливен

Re: Екстракт от КЧ

Мнение от PPetrova »

В Сливен съм виждала на щандовете за цветя на пазара този екстракт, но в торби като торфа. Производителят е от село Крушаре, на около 20 км от Сливен. Имаше постоянно предлагане миналото лято.Ама аз като полудях по този Хортигроув, та не се спрях. Знам, че много хора са особено доволни от екстракта, но е малко като обем.
Аватар
PPetrova
Кафе с мляко
Мнения: 253
Регистриран на: Юни 22, '11, 10:51
Местоположение: Сливен

Re: Екстракт от КЧ

Мнение от PPetrova »

В Сливен съм виждала на щандовете за цветя на пазара този екстракт, но в торби като торфа. Производителят е от село Крушаре, на около 20 км от Сливен. Имаше постоянно предлагане миналото лято.Ама аз като полудях по този Хортигроув, та не се спрях. Знам, че много хора са особено доволни от екстракта, но е малко като обем.
Аватар
zeleno
Наркоман
Мнения: 13673
Регистриран на: Ное 23, '10, 15:59
Дал благодарност: 123 пъти
Получил благодарност: 237 пъти

Re: Екстракт от КЧ

Мнение от zeleno »

Органичен течен тор-Лумбрекс
производител-Екоферма за производство на биотор
с Костиево 4205
обл Пловдивска
тел 0318/62 227
0886 836 013
0889 626 100
имат и сайт- http://www.biotor.nit.bg" onclick="window.open(this.href);return false; /но нещо не отваря..../
купувала съм шишенце , което се разрежда с вода в определена пропорция и се полива
имаше го в Бриколаж преди време-скоро не съм ходила...но са били на пролетната Флора
Публикувай отговор

Обратно към “Семена, разсади, вкореняване, засаждане”