ИТ

Всичко, което ви е на душата, но не му намирате друго място.
Аватар
poly77
Виенско кафе
Мнения: 333
Регистриран на: Дек 13, '09, 13:40
Местоположение: Козлодуй

ИТ

Мнение от poly77 »

Мисля, че за повечето от нас ще е полезно да има такава тема, особено в днешно време, когато компютъра е неизменна част от нашето ежедневие, работа и хоби. Затова ще пусна тема за любителите на Информационните технологии. Ето една новина от Майкрософт:
http://teacher.bg/story.aspx?id=1383
https://www.facebook.com/groups/1364828546895878/" onclick="window.open(this.href);return false;
el pistolero
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1098
Регистриран на: Ное 29, '09, 23:15
Местоположение: Бургас

Re: ИТ

Мнение от el pistolero »

То това си е дългогодишната практика на бозаджиите от Мърдософт. През година пускат все по-нов и по-недъгав ОС и по всевъзможен начин принуждават притежателите на старите ОС да кихнат сума за "новият" и "поддържан" продукт. Същевременно с това бутат и еднин солиден транш към основните разработчици на софтуер и приложения да ги правят базирани само на новата ОС и така от всевъзможни посоки принуждават крайния потребител ще не ще, да премине на новата БОЗА.
Аз обаче още си карам на ХП-то и нямам намерение да го сменя скоро :twisted:
А ползвателите на Боза 7 да се замислят, че догодина току виж излязла Боза 8 и тогава... :hihihi:
Лимонът по форма е жълт.

Теорията за съответствията, оформила се още в недрата на декадентството, е в основата на цялата естетика на символизма.
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11805
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 145 пъти
Получил благодарност: 185 пъти
Обратна връзка:

Re: ИТ

Мнение от johnstalker »

Доволен съм си от седмицата. :daaa: Чакам с нетърпение следващата. :hihihi:
Аватар
mal4o_vasil4o
Кана кафе
Мнения: 569
Регистриран на: Дек 2, '09, 17:26

Re: ИТ

Мнение от mal4o_vasil4o »

И аз съм със седмица и съм доста доволна.И компа се държи добре,и лаптора също.На осмица не знам дали ще се радвам,но ще видим.Всичко с времето си :ieeee:
Изображение
Аватар
zmei4o
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1771
Регистриран на: Дек 1, '09, 14:28
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: ИТ

Мнение от zmei4o »

мен ще ми е изгодно, ако не ме изнудват да си ъпдейтвам експлорера :nod:
неща да имам нов със тежък скин :) искам си стария скин :cry:
А Firefoxa-а неможе всичко :snif: например: целия десктоп е със шорткъти които ползвам всеки ден :dovolen:
тя ми отваря, ама немога да им сложа иконка, че да ги разпознавам :ufff:
е за кво ми е тогава :hmmm:
хрома ми е мътна индия ;)
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
mal4o_vasil4o
Кана кафе
Мнения: 569
Регистриран на: Дек 2, '09, 17:26

Re: ИТ

Мнение от mal4o_vasil4o »

Аз съм с хром и съм доволна.Всичко си е на мястото,лаптопа и компютъра не се товарят(имам си CPU метърче),бързо си прелиства страничките в нета,изобщо много добър браузър :daaa:
Изображение
Аватар
Fado
Кафевар/ка/
Мнения: 911
Регистриран на: Дек 8, '09, 13:00
Местоположение: София

Re: ИТ

Мнение от Fado »

Много искам да мина на Уиндоус 7, но не мога да му свикна на Аутокад 2010, не ми харесва, не ми е удобен. :hmmmmmm: Много се опитвах да го Аресам, кво ли не го правих, как ли не го въртях - не и не. :ufff: 2006 ми е идеален и май ще си остана с него. Май... :hmmm: Уф, :ufff: не знам... :hmmm:
Аватар
mal4o_vasil4o
Кана кафе
Мнения: 569
Регистриран на: Дек 2, '09, 17:26

Re: ИТ

Мнение от mal4o_vasil4o »

Фадо,не разбрах.Искаш Windows 7,а не харесваш Аутото 2010.Това какво общо има.Ние сме на седмица,а нашия кад е 2007,него ползваме от доста време.Няма никакъв проблем да си качиш 2006 или 2007 година на седма версия.И плюс това инсталацията е супер лесна,няма да имаш проблеми,предполагам :hmmm:
Изображение
Аватар
Fado
Кафевар/ка/
Мнения: 911
Регистриран на: Дек 8, '09, 13:00
Местоположение: София

Re: ИТ

Мнение от Fado »

mal4o_vasil4o написа:Фадо,не разбрах.Искаш Windows 7,а не харесваш Аутото 2010.Това какво общо има.Ние сме на седмица,а нашия кад е 2007,него ползваме от доста време.Няма никакъв проблем да си качиш 2006 или 2007 година на седма версия.И плюс това инсталацията е супер лесна,няма да имаш проблеми,предполагам :hmmm:
Някой ми каза, че 2006 няма да тръгне под Windows 7, не помня кой беше. :hmmm:
Аватар
mal4o_vasil4o
Кана кафе
Мнения: 569
Регистриран на: Дек 2, '09, 17:26

Re: ИТ

Мнение от mal4o_vasil4o »

Ами защо не пробваш?При нас 2007 кад върви на W7 операционна,опитай :daaa:
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Други хобита”