настолни игри

Всичко, което ви е на душата, но не му намирате друго място.
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

настолни игри

Мнение от vodo-leika »

Я да видим на какво си играем семейно, групово и по приятелски :D !
Тази Коледа смятам да подаря ето това:
Изображение
Гледах и варианта "Мополи - свят" обаче 75 лева ми идват малко множко :hmmmmmm: !
Чудех се и за тази:
Изображение
Отзиви? :hmmm:
Аватар
desita-vk
Kъсо кафе
Мнения: 59
Регистриран на: Апр 6, '10, 07:55

Re: настолни игри

Мнение от desita-vk »

Голам мерак имам на един "Скрабъл" , обаче и на мен ми се свидят 50лева. Иначе в къщи играем на най-обикновените, тези за които ти трябва само лист и химикал "държави и градове" и "бикове и крави"
- Господин Дявол, оттук ли е пътят за Ада?
- Да, карай все на криво...
Аватар
tzarina
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1560
Регистриран на: Май 18, '10, 13:32
Местоположение: София

Re: настолни игри

Мнение от tzarina »

desita-vk написа:Голам мерак имам на един "Скрабъл" , обаче и на мен ми се свидят 50лева. Иначе в къщи играем на най-обикновените, тези за които ти трябва само лист и химикал "държави и градове" и "бикове и крави"
А защо не направихте тази тема по-рано, а?
Преди 2 седмици изхвърлих 3 различни видове скрабъл на български език, както и други занимателни игри. Оригинално производство на ,,Мател,, са, защото преди да се върнем в България /вече минаха 5 години/, мъжа ми беше заместник директор в чужбина в един техен завод и си представи колко играчки и игри са в нас. Дори на първата българската серия лично аз съм участвала в окомплектоването на играта и съм наблюдавала началния процес, поради факта, че никой не разбираше български и трябваше все пак да има контрол някакъв.
И понеже нямаме момичета, а сме с две момчета - като дойде време за снахи, ще давам Барбита за зестра.
http://tzarina.snimka.bg/flowers/gradina-2011.570684.23098397" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.facebook.com/Chervenokosaveshticashastliva#!/Chervenokosaveshticashastliva" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Blue sky
Чист кофеин
Мнения: 5707
Регистриран на: Ное 23, '09, 15:35

Re: настолни игри

Мнение от Blue sky »

Eeeeeee, ти пак как можа да ги хвърлиш, вместо да питаш няма ли мераклии :hmmmmmm:
изобщо мили мои, забелязвам че нещо има притеснения да се пускат теми и мнения :lol: пък то, ако няма тема - ми пуснете :lol:
He who plants a garden, plants happiness
Аватар
tzarina
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1560
Регистриран на: Май 18, '10, 13:32
Местоположение: София

Re: настолни игри

Мнение от tzarina »

Ами, Блу, беше предколедно разчистване на шакфовете в къщата :lol:
А и да ти кажа, че отдаааавна вече не се занимаваме с такива семейни игри. Все тичаме насам-натам, пътуваме, айде да не пътуваме мъжа ми сам и аз с него и ...така. А и децата поотраснаха и вече играят само на компа, кой ти дири скрабъл и не се сърди човече и подобни.
http://tzarina.snimka.bg/flowers/gradina-2011.570684.23098397" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.facebook.com/Chervenokosaveshticashastliva#!/Chervenokosaveshticashastliva" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Blue sky
Чист кофеин
Мнения: 5707
Регистриран на: Ное 23, '09, 15:35

Re: настолни игри

Мнение от Blue sky »

:dovolen: и това си е така :nod:
He who plants a garden, plants happiness
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: настолни игри

Мнение от Titi »

Ние само една табла си имаме, отвреме на време зимата я вадим. Обаче мъжО все по-често отказва да играем като го поканя, щото представете си "много съм лъжела"! Аз :o Душицата невинна :angelche: Направо съм възмутена от това отношение, ама няма на кой да се оплача официално :srofl:
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Blue sky
Чист кофеин
Мнения: 5707
Регистриран на: Ное 23, '09, 15:35

Re: настолни игри

Мнение от Blue sky »

хихихихиххиих,
аз пък табла не умея да играя, а все се каня да се науча :nod:
ние от време на време шах размърдваме, преди белот и сантасе, ама напоседък времето не стига да си видим очите, да не говорим за шах :lol:
He who plants a garden, plants happiness
Аватар
mimeta
Кана кафе
Мнения: 549
Регистриран на: Фев 22, '10, 21:11
Местоположение: Чехия
Дал благодарност: 2 пъти
Получил благодарност: 2 пъти

Re: настолни игри

Мнение от mimeta »

Лего сега са пуснали такива игри и сина ми много се запали по тях. Вече си купи една, а друга ще получи за Коледа.
скоро го научих да играе бикове и крави и много се запали. Имаме и скрабъл, ама на мен не ми харесва много. Навремето имахме едно монополи, то много ми хареса. При едни приятели играхме настолна игра, която много ми хареса, ама не й запомних името. Търсих я по магазините, но не я намирам. трябва да питам за името и да я издиря из нета...
Изображение
Аватар
desita-vk
Kъсо кафе
Мнения: 59
Регистриран на: Апр 6, '10, 07:55

Re: настолни игри

Мнение от desita-vk »

Мила tzarina, как можа да ги изхвърлиш сега ще почна да ги сънувам :lol: , иначе да ви кажа в дома на мъжО таблата е на голяма почит и по неволя се научих да я играя, на съвсем аматьорско ниво разбира се и моичкия се възползва от това и постоянно иска да играе с мен, обаче свекъра като ни види идва да ми помага и любимия почва :svekurva: :svekurva: :svekurva: не съм играела честно :lol: :lol:

ПП Сега се сещам едно време имаше едно руско детско списание, казваше се "Миша", в него бях попаднала на една игра подобна на "Не се сърди човече" пак със зарче и пешки, много я харесвахме с братовчедите ми и постоянно играехме на нея
- Господин Дявол, оттук ли е пътят за Ада?
- Да, карай все на криво...
Публикувай отговор

Обратно към “Други хобита”