Помощ за геранче - алпинеум!

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Аватар
JuliS
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1700
Регистриран на: Мар 17, '10, 15:53

Re: Помощ за геранче - алпинеум!

Мнение от JuliS »

Blue sky написа:За салвията, пък и за всички те съветвам :mrgreen: - направи си разсад :nod: за да поникнат директно в градината, трябва да оросяваш мястото почти всеки ден, семеначетата са още по-чувствителни на пресушаване. И това , при положение, че мравките не ти отнесат семаната, което ще се случи почти 90 % сигурно :nod:
Слушам! :angelche:
Сега пращам мъжо за сандъци!
"Възрастта е без значение , когато носиш слънцето в себе си!"
dal

Re: Помощ за геранче - алпинеум!

Мнение от dal »

Blue sky написа:За салвията, пък и за всички те съветвам :mrgreen: - направи си разсад :nod: за да поникнат директно в градината, трябва да оросяваш мястото почти всеки ден, семеначетата са още по-чувствителни на пресушаване. И това , при положение, че мравките не ти отнесат семаната, което ще се случи почти 90 % сигурно :nod:
дет се вика , и разсад може да пратим... :lol:
то тъй , кат са фанеш за да звучиш достоверно си става серийно-направи едно , направи две , дай такова дай другото и т.н. :hihihi:
Аватар
JuliS
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1700
Регистриран на: Мар 17, '10, 15:53

Re: Помощ за геранче - алпинеум!

Мнение от JuliS »

dal написа:....
то тъй , кат са фанеш за да звучиш достоверно си става серийно-направи едно , направи две , дай такова дай другото и т.н. :hihihi:
...
ммм...да... вие какво си мислехте??? Че се шегувам??? :mrgreen: :mrgreen: нееее...
аз съм серьозен човек. Трудно влизам в час, ама като вляза - няма прошка!
"Възрастта е без значение , когато носиш слънцето в себе си!"
Аватар
JuliS
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1700
Регистриран на: Мар 17, '10, 15:53

Re: Помощ за геранче - алпинеум!

Мнение от JuliS »

успях да си купя клематис щарен. :mrgreen:
но е 30 см. и е доста хилавичък... но само това намерих в града...срещу 12лв при това...
казаха ми да изкопая дупка дълбока 60см :o и сега се чудя... на това дребничко растенийце наистина ли трябва да изкопая толкова дълбок трап??? То верно че не разбирам...много...ама това безумно ми звучи!! :tzvetoman:
"Възрастта е без значение , когато носиш слънцето в себе си!"
Аватар
orkud
Кафе машина
Мнения: 3351
Регистриран на: Дек 2, '09, 12:34
Получил благодарност: 1 път
Обратна връзка:

Re: Помощ за геранче - алпинеум!

Мнение от orkud »

ЯЯЯ, още един са разболяли :angelche: Аз какво ти казах, гълъбо? Трай си, ще копаеш дупки и пушек ще се вдига. Сега ще ти погледам на ръка или на боб, ако искаш.....
Купила си клематис шарен, на втория ще му знаеш името, на третия ще го търсиш в раздела за поръчки и ще имаш претенции за цвета, размера, височината и ..... какво ли не..... :hihihi:
Болестта е заразна....мдамммм...
Аватар
JuliS
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1700
Регистриран на: Мар 17, '10, 15:53

Re: Помощ за геранче - алпинеум!

Мнение от JuliS »

orkud написа:ЯЯЯ, още един са разболяли :angelche: Аз какво ти казах, гълъбо? Трай си, ще копаеш дупки и пушек ще се вдига. Сега ще ти погледам на ръка или на боб, ако искаш.....
Купила си клематис шарен, на втория ще му знаеш името, на третия ще го търсиш в раздела за поръчки и ще имаш претенции за цвета, размера, височината и ..... какво ли не..... :hihihi:
Болестта е заразна....мдамммм...
оправи мееее :angel2:
"Възрастта е без значение , когато носиш слънцето в себе си!"
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”