Градинката на Нели

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
hosta127
Кафевар/ка/
Мнения: 797
Регистриран на: Мар 31, '17, 21:50

Re: Градинката на Нели

Мнение от hosta127 »

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
rosi-m
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1986
Регистриран на: Ное 19, '14, 19:54

Re: Градинката на Нели

Мнение от rosi-m »

Красота Нели.
Цветенцето с шапчицата
е най-красиво
:tzvetentze:
hosta127
Кафевар/ка/
Мнения: 797
Регистриран на: Мар 31, '17, 21:50

Re: Градинката на Нели

Мнение от hosta127 »

rosi-m написа:Красота Нели.
Цветенцето с шапчицата
е най-красиво
:tzvetentze:
благодаря ,Роси . Това е ангелче и така се казва ANGEL- Ейнджъл.Много ми помага в градинката и полива заедно с мене, най обича да полива цветенцата :tzvetentze:
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4384
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 2003 пъти
Получил благодарност: 692 пъти

Re: Градинката на Нели

Мнение от Emilly1212 »

В твоята градина Нели все има нещо да цъфти и да те радва. Много е хубаво и приятно при теб! А Ейнджъл е прекрасно детенце, поздрави я за ентусиазма да помага, браво на детето! :liubov:
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Аватар
nadin
Чист кофеин
Мнения: 7216
Регистриран на: Май 17, '11, 15:33
Местоположение: София
Дал благодарност: 27 пъти
Получил благодарност: 394 пъти
Обратна връзка:

Re: Градинката на Нели

Мнение от nadin »

Първата седмица на септември съм в Бургас при сестра ми. Кажи ако искаш да ти нося нещо.
hosta127
Кафевар/ка/
Мнения: 797
Регистриран на: Мар 31, '17, 21:50

Re: Градинката на Нели

Мнение от hosta127 »

nadin написа:Първата седмица на септември съм в Бургас при сестра ми. Кажи ако искаш да ти нося нещо.
Благодаря , ти мила Наде че се сещаш за мене :tzvetentze: Твоя климат и свеж въздух е елексир за душата и цветята , а при мене тази година всичко изгоря и загубих надежда, такъв пек че се замислих дали да искам красиви цветя за които после да плача , Наде ти прецени като знаеш какви жеги и суша е при нас какво може да вирее ,аз съм се отдала най-вече на розите
... те по добре издържат жегите ,поне оцеляват иска ми се от оная синя кандилка която видях при тебе, и ако имаш резници за изхвърляне от рози ,няма да ти откажа Имам една ограда която смяаяятам да окича с рози , катерещи , не катерещи - няма значение ,рози с бодли за красота и охрана :D Чакам те мила Наде, може и да не ме видиш в най-добрата форма защото е сезон на пожълтяване , освен загиналите цветенца , но ще се радвам да се видим :ieeee:
Emilly1212 написа:В твоята градина Нели все има нещо да цъфти и да те радва. Много е хубаво и приятно при теб! А Ейнджъл е прекрасно детенце, поздрави я за ентусиазма да помага, браво на детето! :liubov:
Благодаря ,Емили :gush: непременно ще поздравя Ейнджъл и тя е много ще се радва
Аватар
маргото
Наркоман
Мнения: 10915
Регистриран на: Окт 24, '15, 22:43
Местоположение: Бяла Слатина
Дал благодарност: 170 пъти
Получил благодарност: 1322 пъти

Re: Градинката на Нели

Мнение от маргото »

Здравей, Нели! :tzvetentze: Направо ти е хубава градинката! :daaa: Похвално е, толкова труд си вложила! :sclap:
Но вече ще очакваме есен и все по-жълто ще става в градините...Я си спомни бурените в началото...
И се върни в началото на темата - колко много красиви цветя се усмихват от страниците... :o
Не губи надежда, ще трябва и да почиваме... :lol: ,а после отново ще дойде пролет...И нова радост ще има! :ieeee:
Природата си знае работата, и хора и растения издържат на капризите и... :gush:
lilaby
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1210
Регистриран на: Окт 24, '15, 20:19
Дал благодарност: 334 пъти
Получил благодарност: 249 пъти

Re: Градинката на Нели

Мнение от lilaby »

Чудя се дали би ви харесало да засадите нар. Цъфти красиво, издръжлив е на жега и суша. Също цезалпиния.
сюзан
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Юни 12, '14, 10:56
Местоположение: Стара Загора
Получил благодарност: 4 пъти

Re: Градинката на Нели

Мнение от сюзан »

Нели, чудесна градина сте направили! Разгледах всичко с голямо удоволствие. Жалко, че някои снимки не мога да видя с таблета, но и това, което се вижда е чудесно. И какво разнообразие! Поздравления!
За да направиш прерия
ти трябва пчела и детелина,
и една мечта голяма.
Но само и мечта ти стига
ако пчела и детелина няма.
Емили Дикинсън
hosta127
Кафевар/ка/
Мнения: 797
Регистриран на: Мар 31, '17, 21:50

Re: Градинката на Нели

Мнение от hosta127 »

lilaby написа:Чудя се дали би ви харесало да засадите нар. Цъфти красиво, издръжлив е на жега и суша. Също цезалпиния.
имам 4 нара ,но са от издънки и не са много големи още, единия е купен но и той е още малък въпреки че тая година цъфтяха, но не вързаха, имам и цезалпия ,подарък от Танет , за което много и благодаря тука, но и тя е още малка семеначе ,дано да не измръзне тази година

Сюзан, благодаря ти за милите думи, да някои снимки са се скрили защото са от различен сайт където ги качвам и от там вмай ми ги крадат , тези от прикачи са си тука , ГРАДИНКАТА Е РАЗНООБРАЗНА , НО ИСКА МНОГО ВОДА ПРЕЗ ЛЯТОТО И МНОГО НЕЩА ИЗСЪХВАТ .КАКВОТО ,ТАКОВА ....и на това съм благодарна :tzvetoman:
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”