sasha

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
sasha

Re: sasha

Мнение от sasha »

Ех и вие сте едниииии, толкова топли думи, че и на едно място...окапаха ми веждите от срам.
Ама срам не срам, ще продължа да се хваля в движение :hihihi:
И още един поздрав от мен, снимката ми е дар от фотото на bell
Изображение
Аватар
tili
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1812
Регистриран на: Юни 25, '14, 16:09
Местоположение: София

Re: sasha

Мнение от tili »

И аСъ зяпнах от изумление! Саша чак сега си прави тема, а аз нахално съм я изпреварила :eeeh: И не мога да си простя, че пропуснах посещението в Тъжа миналата година :ufff: Но ми е обещана лична визита, хайде да видим :mrgreen:
Саше :gush: :tzvetentze: :liubov2:
sasha

Re: sasha

Мнение от sasha »

Нееее Тили, не е така, аз не намирах кураж, нали съм стеснителна, макар, че не ми личи :mrgreen:
тая моя скромност ще ме довърши :angelche:
Аватар
vanina_g
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1463
Регистриран на: Апр 5, '16, 09:03
Местоположение: Пловдив
Дал благодарност: 20 пъти
Получил благодарност: 9 пъти

Re: sasha

Мнение от vanina_g »

sasha написа: Изображение
:potekoha: Красота! Изумително! Прелест!
Амиии беден ми е речника, не знам какво още да кажа, освен че се надявам да си все така отзивчива, визирам съветите ти към мен :tzvetentze:
sasha

Re: sasha

Мнение от sasha »

И Калико, туй с нововъзникналото ми увлечение по розите хич не ме радва, но няма накъде.До сега проявявах некви инатлъци, несъвместими с "благия" ми характер и ги подминавах великодушно. Ама това не е от липса на интерес към неква цветка, а защото си знаех какво ще последва. Та сега , както писах в темата за резниците, като няма къде да си ги навра, реших да зарозя оградата на един наш селски парк и много мили розарки/inik, mileni, calico, isa :liubov: / ми иапратиха резници , та да се мъча и да разчитам единствено на късмета на начинаещия , да ги вкоренявам. И тази снимка е е илюстрация на тези ми усилия. Нарочно използвах непрозрачен полиетилен, за да не се вижда колко точно етикетчета и резничета съм набучила.
Изображение
Ох, тежка е розАвата корона...
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: sasha

Мнение от calico »

Тежка е Саше, но ти си имаш и други корони, ще я понесеш :lol:

Я да пусна няколко снимки дето аз съм ги правила от първото посещение в градината на Саша, това е 2013 г.. Тогава просто изумях на място, щото на снимките е друго. И все пак понаправих снимки. Докато миналата година като бяхме изобщо не си и дадох този труд, само си зяпах.


панорами само, аз нали съм панорамна все...


Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

и още има, в следващо мнение
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Tanet
Кафе машина
Мнения: 4787
Регистриран на: Яну 13, '10, 11:52
Местоположение: Севлиево 5-а зона
Дал благодарност: 2 пъти
Получил благодарност: 1 път

Re: sasha

Мнение от Tanet »

О Саш, разбирам те. И ти от има няма 6г тайно ни четеш и се възхищаваш на прекрасните ни градини и накрая реши да се представиш със скромната си градинка има няма два декара с десетина перфектно поддържани плодни дръвчета, и тук там оригинално аранжирани групи и перфектна морава. Ами добре си се настанила при нас, съвети ако искаш ще даваме ама и ти вземи попрочети темите да не се повтаряме и да си знаеш - ще трябва да ти гостуваме да видим като как се справяш с розите, че то това не са хортензии, има си там особености , па на външна пъпка, па на 1/3та до на 2-3 пъпки абе сложна материя не като иглолистните накъдето го изкривиш натам си расте :hihihi: :tzeluvka:
Последно промяна от Tanet на Мар 10, '17, 22:09, променено общо 1 път.
"Истинските неща в живота, не са нещата"
[img]http://smileys.on-my-web.com/repository ... gonfly.gif[/img]

градинките на "утринния покой"
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15871
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 837 пъти
Получил благодарност: 1687 пъти

Re: sasha

Мнение от Гео, граф »

sasha написа:...Нарочно използвах непрозрачен полиетилен, за да не се вижда колко точно етикетчета и резничета съм набучила...
Ако премрежиш леко поглед, като си го съсредоточила в една точка в средата на обекта, с периферното зрение се забелязват вертикалните бели етикети, Саше :nod: . Като войници са :daaa: !
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: sasha

Мнение от calico »

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Прииска ли ви се пак в градината на Сашето, а? :potekoha:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Tanet
Кафе машина
Мнения: 4787
Регистриран на: Яну 13, '10, 11:52
Местоположение: Севлиево 5-а зона
Дал благодарност: 2 пъти
Получил благодарност: 1 път

Re: sasha

Мнение от Tanet »

Леле Гео, ходих да премрежа поглед и аз. Ама верно като войници и всичко картотекирано , прономеровано и прошнуровано :nod: . Саше тоз мотор да не би да се продава случайно?
"Истинските неща в живота, не са нещата"
[img]http://smileys.on-my-web.com/repository ... gonfly.gif[/img]

градинките на "утринния покой"
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”