На една песен разтояние

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Diadolin1975
Дълго кафе
Мнения: 131
Регистриран на: Яну 10, '17, 18:59

Re: На една песен разтояние

Мнение от Diadolin1975 »

Макар и да не е в планината нашето село е известно с чистият си вьздух дьлжащ се на трите гори които го заобикалят и многото орехи по дворовете . В нашият са три големи ореха, а незнам дали знаете където има итакива дьрвета вьздух е наситен с кислород. ГрИзображение
Diadolin1975
Дълго кафе
Мнения: 131
Регистриран на: Яну 10, '17, 18:59

Re: На една песен разтояние

Мнение от Diadolin1975 »

[IMG]http://i64.tinypic.com/2

pph2rm.jpg[/IMG]
Това е безкрайната шир която се разкрива от нашата къща .През лятото се наслаждаваме на страхотни залези отсреща огласявани и песента на славея имаме много от тях е и с малко пригласяне и на нашите канарчета.
Diadolin1975
Дълго кафе
Мнения: 131
Регистриран на: Яну 10, '17, 18:59

Re: На една песен разтояние

Мнение от Diadolin1975 »

Изображение
Diadolin1975 написа:Изображение
Това е безкрайната шир която се разкрива от нашата къща .През лятото се наслаждаваме на страхотни залези отсреща огласявани и песента на славея имаме много от тях е и с малко пригласяне и на нашите канарчета.
Diadolin1975
Дълго кафе
Мнения: 131
Регистриран на: Яну 10, '17, 18:59

Re: На една песен разтояние

Мнение от Diadolin1975 »

Изображение
Ето от този кладенец поливаме розите, туите и живият плет от логустром които пролетно време нцьфтява с бели цветчета ухаещи леко на липа.А розовото фуниевидно цвете вплело се в кладенеца е вид дипладения която си донесох от Гърция и също и един жасмин които в момента сьм увила с специално зебло за да не измрьзне.
Diadolin1975
Дълго кафе
Мнения: 131
Регистриран на: Яну 10, '17, 18:59

Re: На една песен разтояние

Мнение от Diadolin1975 »

Изображение
Ето я оградата от логустром.Не ме питайте как го сяхме и първите две години какво плевене падаше а сега ММ има грижата да го фризира и прьска.А зад тази ограда имаме овощна и зеленчукова градина.
Diadolin1975
Дълго кафе
Мнения: 131
Регистриран на: Яну 10, '17, 18:59

Re: На една песен разтояние

Мнение от Diadolin1975 »

Изображение
Ето на тази маса с барбекюто отстрани на сладки приказки изпращаме залеза на слънцето.Сянка ни пази петделната дива лоза,защото при нас лозичките мрьзнат както и кайсиите и прасковите.
iv.tarlen
Баш кафе майстор
Мнения: 2384
Регистриран на: Юни 7, '16, 16:45
Местоположение: Казанлък

Re: На една песен разтояние

Мнение от iv.tarlen »

Здравей Diadolin1975!Виждам, че ти е трудно със снимките, но ще свикнеш.Кажи ми къде е това място и разказвай, моля!Добре дошла!
Diadolin1975
Дълго кафе
Мнения: 131
Регистриран на: Яну 10, '17, 18:59

Re: На една песен разтояние

Мнение от Diadolin1975 »

Надявам се че всички вече ми виждате снимките незнайно как ми се появи едно прозорче (прикачи към мнение) и така ги качвам засега само чрез джиесем даже за мен ми е по удобно ,защото и с него снимам.
Аз сьм от Русе и това е едно село след Лесопарка ,,Липник'' по известен на русенци като Текето с многото си липи. Изображение
Diadolin1975
Дълго кафе
Мнения: 131
Регистриран на: Яну 10, '17, 18:59

Re: На една песен разтояние

Мнение от Diadolin1975 »

При нас много виреят всякакви видове туи.Едната ни страна на мястото е оградена именно с източни туи които за всяка зима ги овьрзваме към оградата с канап за да не се слегнат от тежкият сняг през зимата и на пролет ги отвьрзваме.Пьрвата зима не го направихме и после чак на есен се изправиха.
Diadolin1975
Дълго кафе
Мнения: 131
Регистриран на: Яну 10, '17, 18:59

Re: На една песен разтояние

Мнение от Diadolin1975 »

Изображение
Тази туя от ляво е огромна явно е хванала подпочвена вода и ми закрива зиданата чешма.ММ реши тази пролет да я местим заради нея не могат да ми цьфнат божурите имам розов и червен и Трендафилов, а от страни в малката градинка до чешмата имам и мини рози и карамфилчета.
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”