На една песен разтояние

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Diadolin1975
Дълго кафе
Мнения: 131
Регистриран на: Яну 10, '17, 18:59

Re: На една песен разтояние

Мнение от Diadolin1975 »

Lois написа:Можеш да слагаш и повече от една снимка в мнение, натискаш "прегледай" и бутона добави снимка се показва отново :)
Благодаря ти Lois за съвета. :ieeee:
Diadolin1975
Дълго кафе
Мнения: 131
Регистриран на: Яну 10, '17, 18:59

Re: На една песен разтояние

Мнение от Diadolin1975 »

Днес ходих на село и направих бърза инспекция на розите и слава богу засега нямам измрьзнали ,защото миналата есен ги затрупан сьс птича тор и също си увих магнолиите и райските ябълки сьс специално покривало.Но ще видя като ги отворя дали ще има поражения.
Diadolin1975
Дълго кафе
Мнения: 131
Регистриран на: Яну 10, '17, 18:59

Re: На една песен разтояние

Мнение от Diadolin1975 »

Изображение Изображение
На първата снимка се виждат увитите в бяла изолираща материя дрьвчета-райска ябълка и една кайсия, защото при нас измрьзват и смокинята също.А на втората снимка е увита магнолията тя е бяла имам и вишнево червена.Миналата година без малко да ги загубя не стига,че не ги загьнах ами им сложих и птича тор и малко ги прегорих.В последствие разбрах,че магнолията никак не обича тази тор.
Diadolin1975
Дълго кафе
Мнения: 131
Регистриран на: Яну 10, '17, 18:59

Re: На една песен разтояние

Мнение от Diadolin1975 »

Честита баба Марта,на всички.Нека този най български празник Ви донесе само положителни изживявания и емоции през годината.
Аватар
dung
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1776
Регистриран на: Апр 16, '15, 15:04
Местоположение: Раднево
Дал благодарност: 128 пъти
Получил благодарност: 124 пъти

Re: На една песен разтояние

Мнение от dung »

Честита баба Марта! И добре дошла. :tzvetentze:
Diadolin1975
Дълго кафе
Мнения: 131
Регистриран на: Яну 10, '17, 18:59

Re: На една песен разтояние

Мнение от Diadolin1975 »

Изображение Изображение
Една идея от мен към всички който имат проблеми с къртици и други гадини които измъкват цветята.Това е автомобилна гума на дъното на която е сложена мрежа ,засипана с пръст и се сеят луковични цветя или други по ваш избор.
Diadolin1975
Дълго кафе
Мнения: 131
Регистриран на: Яну 10, '17, 18:59

Re: На една песен разтояние

Мнение от Diadolin1975 »

Изображение
Изображение
Diadolin1975
Дълго кафе
Мнения: 131
Регистриран на: Яну 10, '17, 18:59

Re: На една песен разтояние

Мнение от Diadolin1975 »

Изображение Изображение Изображение
Мога ли да Ви попитам как да си оформя влачещите рози ,защото явно някъде бъркам то е видно от снимката , розите са по на 4 години като един път бяха измръзнали и се наложи да ги изрежа до долу.
libra
Наркоман
Мнения: 11635
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 73 пъти
Получил благодарност: 53 пъти

Re: На една песен разтояние

Мнение от libra »

Сигурно ли е ,че са влачещи-някои ми приличат на ЧХ?
Ако са влачещи ,в момента нямат нужда от рязане ,защото са малки/след като са се нулирали/.Махаш само изсъхнали и дребни клончета.
Аватар
ivanina
Кафе машина
Мнения: 4142
Регистриран на: Мар 29, '13, 11:36
Местоположение: Русе, България
Дал благодарност: 20 пъти
Получил благодарност: 6 пъти

Re: На една песен разтояние

Мнение от ivanina »

Здравей, Diadolin1975 !
...и добре дошла! :dovolen:
Щом твоята градинка е на една песен разстояние от града - то моята е някъде до първия куплет, а припева и края на песента ми се налага да ги изслушвам в колата пред нас . :twisted:
...Хайде сега познай....къде се намира моята градинка!?
Имаш хубава градина ! :nod:
Харесва ми кладенецът ти като оформление , и още по- вече че е функционален- ползваш вода от него...пишеш че поливаш .
Мечтая си за такова богатство в градината , но едва ли ще го имам някога. :hmmmmmm:
Харесват ми и розичките ти . Чаен хибрид са ...но всички от там сме започнали.
Ще се сдобиеш и с други сортове ...и празно място няма да остане в градината ти като те лепне нашата розарска треска. :D
Харесва ми и пинчъра , тичащ в зелената морава. :P
Много обичам природата със всичко живо под слънцето- животинки, растения ....хора!
А Николово е просто райското кътче на града ни , за което мога да те нарека с думата - Щастливка!!! :tzvetentze:
Истината е като водата - винаги намира път!...

Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”