Там, край липата

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
маргото
Наркоман
Мнения: 10915
Регистриран на: Окт 24, '15, 22:43
Местоположение: Бяла Слатина
Дал благодарност: 170 пъти
Получил благодарност: 1322 пъти

Re: Там, край липата

Мнение от маргото »

Здравей, Снежи! :tzvetentze: Много е хубаво при теб - разнообразие, цветност и подреденост!
Помощниците са чудесни, понякога пакостници, но и раздумка. :sclap: За "марковите" рози!
И още ще има, едва ли ще останеш само с тях / и със 100-те кв. м., я тревна площ ще "пострада",
я някоя площадка... :lol: / Очаквам още снимки!
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15868
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 834 пъти
Получил благодарност: 1682 пъти

Re: Там, край липата

Мнение от Гео, граф »

Топло и уютно се почувствах под липата, Снежи :D ! В твоята спокойна и премерена откъм цветя градинка, весела и забавна откъм животни, да са ти живи и здрави и цветенцата и живинките :nod: :daaa: .

Все по-често се улавям да пожелавам на новаците (този термин за теб не се отнася, защото не си) да не се поддават на цветарската алчнотия, защото е като лавина - засипва ти градината с безкрайно количество растителни видове и унищожава спокойствието й (както и на душата ти :sgiggle: ). Това от позицията на окончателно превъртял от желания и мечталки цветоман :lol: :lol: :lol: ...
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
kuntova
Виенско кафе
Мнения: 460
Регистриран на: Апр 23, '13, 21:36
Местоположение: Пловдив

Re: Там, край липата

Мнение от kuntova »

Гео, мила, за съжаление или не, 'цветната алчност' вече така ме е обзела, че споделяйки на ММ идеята за стикерчетата на съфорумците, ми бе заявено, че ми трябва и стикер за умствено превъртяла :D . Все по-често се усещам, че предпочитам да посетя магазин за цветя, отколкото някой за женски глезотийки( дрехи и т.н) :D
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Там, край липата

Мнение от calico »

Здравей Снежи :tzvetoman:
браво че се престраши да покажеш твоето райско кътче. :daaa:

Нищо не може да се сравни с цветята, както са казали мъдрите хора - нищо не стува така малко и не се цени така много, както цветята. :angelche: Та е ясно защо си обсебена, нали?
Много уютни неща има при теб, много подредено и цветно, и красиво.
Обачеее :hmmm: , при 3 дка двор да ти отредят само 100 квадрата, си е мъчение и несправедливост, ще трябва поне малко да я поправиш. Дал имаше опит със къртене на асфалт, може да я попиташ :mrgreen:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
сюзан
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Юни 12, '14, 10:56
Местоположение: Стара Загора
Получил благодарност: 4 пъти

Re: Там, край липата

Мнение от сюзан »

Здравей, Снежи. Хубаво е при теб.
За сенчестите кътчета, освен хости, ти препоръчвам и хойхерите. Аз ги открих благодарение на форума и съм много доволна от тях.
Показвай люлката, за да можем и ние да сядаме на нея :angelche:
За да направиш прерия
ти трябва пчела и детелина,
и една мечта голяма.
Но само и мечта ти стига
ако пчела и детелина няма.
Емили Дикинсън
kuntova
Виенско кафе
Мнения: 460
Регистриран на: Апр 23, '13, 21:36
Местоположение: Пловдив

Re: Там, край липата

Мнение от kuntova »

Calico,благодаря за хубавите думи :liubov: ти си пример за това, как от невъзможното да направиш възможно :dovolen:
За съжаление няма как да изкъртя бетона, макар че, ми се въртят в главата черни мисли :twisted:
Професията ни е такава, имаме нужда от пространство за машините и прибиране на продукцията. Вярвай ми, сърцето ме боли като започнем да циментираме нова площ. Имаме си едно местенце в задния край на двора откъдето излизат машините. Затревих си го с култивиран троскот. Ноо, сега, там са настанени разни инвертари :D Беше ми заявено " от предния двор- пътечка да си косиш тревата, отстрани нищо не пипаш" :D
Сюзан, и аз харесвам хойхерите, чакам пак витрофлорската поръчка :dovolen:
За мен ще е голямо удоволствие да ви приема в моята скромна градинка :dovolen:
Kaira
Чист кофеин
Мнения: 5041
Регистриран на: Авг 26, '15, 14:39
Получил благодарност: 5 пъти

Re: Там, край липата

Мнение от Kaira »

Честита Нова година, kuntova! :gush:
Посрещни я с радост, изживей я с любов и я изпрати с успехи!
Късметът и здравето да бъдат постоянни гости в дома ти! :liubov:
Изображение
kuntova
Виенско кафе
Мнения: 460
Регистриран на: Апр 23, '13, 21:36
Местоположение: Пловдив

Re: Там, край липата

Мнение от kuntova »

Весела, успешна и преливаща от цвят, нова 2017 година :sflower: :sflower: :sflower:
Аватар
Daniela Pargu
Чист кофеин
Мнения: 5266
Регистриран на: Яну 29, '17, 20:53
Местоположение: В.Търново
Дал благодарност: 91 пъти
Получил благодарност: 98 пъти

Re: Там, край липата

Мнение от Daniela Pargu »

Чудесни снимки,мила! Хубаво е при теб.Мен ми се стори подредено... :hmmm:
Ми то може да е малко,нали и нашите големи дворове са ни все малки,така,че болестта е обща :angelche:
Важното е да те радва! :gush:
Аватар
tili
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1812
Регистриран на: Юни 25, '14, 16:09
Местоположение: София

Re: Там, край липата

Мнение от tili »

Сега виждам тази подредена и обгрижена градина :potekoha: Браво, Снежи! Винаги има място за хости и хойхери, разни кампанули и хемерокалиси под сенките :mrgreen: Ще видя моите диваци как ще се развиват този сезон и наесен може да ти пратя някоя и друга хойхера. Те и без това на три години трябва да се делят, че корените им се издигат над почвата.
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”