Спомени, превърнати в мечти, мечти превърнати в реалност

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
nesysamy
Кана кафе
Мнения: 534
Регистриран на: Окт 7, '14, 21:31
Местоположение: Стара Загора

Re: Спомени, превърнати в мечти, мечти превърнати в реалност

Мнение от nesysamy »

Isa Bel написа:
Гео, граф написа:Блея аз, блея :ovtza: ... Как съм изпуснала досега това пиршество за очите и духа :glupav: :glupav: !.
Големи заплеси сме всички Гео, изпадаха ми очите в таз тема ... Неси - гледам и въздишам .... такъв балсам за душата !!! Поклон пред всичко което си сътворила :sbow: :sbow:
Иса, много благодаря :-)
В интерес на истината още нищо не е завършено....нито къщата, двора стъпка по стъпка, оградата е до половината обновена-за останалата част уж решихме просто да я "облека" с катерливи рози-дано се получи, че ММ ще се сърди, ако се окаже, че сме изгубили време в чакане розите да пораснат :-)
Иначе с такива дребни нещица обичам да запълвам време, а като реша просто променям :-D
nesysamy
Кана кафе
Мнения: 534
Регистриран на: Окт 7, '14, 21:31
Местоположение: Стара Загора

Re: Спомени, превърнати в мечти, мечти превърнати в реалност

Мнение от nesysamy »

Изображение
Любимото кътче от кухнята-сама си го сковах, е ММ помогна с рязането, тая стара оборска врата се оказа голяма хапка за зегето (любимата ми машинка :-D )
Долната част не съм я снимала защото съм пред труден избор-дали да сложа перденце подходящо за стила или да измайсторя някакви груби вратички.....
Deleted User 2919

Re: Спомени, превърнати в мечти, мечти превърнати в реалност

Мнение от Deleted User 2919 »

Тутти написа:Silicea помага и на щитовидната жлеза.Ако е нормализирал хормоните,продължи с нея.Освен това хомеопатия не пречи и не й пречат други терапии.Нали знаеш,че трябва да държиш флакончетата далече от gsm,телевизор,компютър,микровълнова.
Дворното куче Барак след внезапната смърт на Бруно(усука стомах),с който бяха супер близки,също направи проблем с щитовидната жлеза и взима хормони.Вече е добре,спря симптомите и сега съм му включила silicea,дано се справи,макар че той си е възрастен.Но нека си остарява здрав.
За мен лично хомеопатията е невероятно резултатна.Нашето JP е хомеопат и сме свикнали да се справяме за броени часове с всеки проблем,само така.За кучетата също.
Много е красив твоя юнак,дано се справи с тези страдания.За артрит се ползва и шуслерова сол 7,разтворена във водичката на кучето.
Кучето Барак :dovolen: остана да вземеш женска и да наречеш:Обама... :D Обичам овчарки, но вече голямо куче в апартамента не искам. Наистина, те са за двор.
// На страдащите от ревматизъм животни е необходимо да се осигури топло помещение, мека постеля и подходяща диета - богата на алкални вещества и бедна на готварска сол. При острите случаи се назначават нестероидни противовъзпалителни средства. Могат да се прилагат компреси или втриване на камфоро-салицилови мази. Необходимо е включването в храната и на специални добавки, показани при тези случаи. Например съдържащи глюкозамин - натурален продукт, който е основна градивна съставка на хрущялите. Глюкозаминът помага изключително при остеоартрити и артралгии при кучетата и идеално допълва лечението с нестероидни противовъзпалителни средства.

Д-р Д. Василева, д-р Д. Полендаков
Ветеринарна клиника //
Deleted User 2919

Re: Спомени, превърнати в мечти, мечти превърнати в реалност

Мнение от Deleted User 2919 »

nesysamy написа:Изображение
Любимото кътче от кухнята-сама си го сковах, е ММ помогна с рязането, тая стара оборска врата се оказа голяма хапка за зегето (любимата ми машинка :-D )
Долната част не съм я снимала защото съм пред труден избор-дали да сложа перденце подходящо за стила или да измайсторя някакви груби вратички.....
:daaa: Мисля, че за първо време сложи завеска, тя ще свърши своята работа.Но шкафчета с чекмеджета са по-удобни за ползване. Но избор е твой..Моята свекърва(мащеха) на вилата ползвала само завески, а зад тях са чекмеджета :dovolen: Голямата ми дъщеря има кухня стил Прованс нещо подобно , но в бяло http://vashakuhnya.com/sites/default/fi ... k=RjXF22hz" onclick="window.open(this.href);return false;. но не търпи никакви завески, просто не ги поняся.. :dovolen:
Оля
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1075
Регистриран на: Яну 18, '17, 07:56
Дал благодарност: 1 път
Получил благодарност: 5 пъти

Re: Спомени, превърнати в мечти, мечти превърнати в реалност

Мнение от Оля »

Разкошно кътче :potekoha:
Малката Ида

Re: Спомени, превърнати в мечти, мечти превърнати в реалност

Мнение от Малката Ида »

nesysamy написа:Изображение
Любимото кътче от кухнята-сама си го сковах, е ММ помогна с рязането, тая стара оборска врата се оказа голяма хапка за зегето (любимата ми машинка :-D )
Долната част не съм я снимала защото съм пред труден избор-дали да сложа перденце подходящо за стила или да измайсторя някакви груби вратички.....
:ieeee: Знаех си :ieeee:
Перденце,светло бежово...дюс.
Deleted User 2919

Re: Спомени, превърнати в мечти, мечти превърнати в реалност

Мнение от Deleted User 2919 »

По-добре бежево -розово дантелено..Хем се проветрява, хем прикрива вътрешното ..ИМХО.
Аватар
МГХ
Наркоман
Мнения: 10086
Регистриран на: Окт 4, '12, 23:28
Местоположение: Русе
Дал благодарност: 347 пъти
Получил благодарност: 918 пъти

Re: Спомени, превърнати в мечти, мечти превърнати в реалност

Мнение от МГХ »

Тук било много уютно. А аз не съм надникнала. Хубаво ти е ъгълчето.Супер. Една завеска в този стил ще стои точно на място.
Аз си правих саксии от кутии от кучешка храна с декупаж. :daaa: Че много кутии остават от кучето. :lol:
nesysamy
Кана кафе
Мнения: 534
Регистриран на: Окт 7, '14, 21:31
Местоположение: Стара Загора

Re: Спомени, превърнати в мечти, мечти превърнати в реалност

Мнение от nesysamy »

Аз се поспрях с декупажите, имах период в който само това ми беше в главата :-) и все рози-не стига , че смятах да напълня двора с рози ами и в къщата-рози, рози :-D ...взе да ми идва в повече. Обявила съм си пълно въздържание от декупаж :-)
nesysamy
Кана кафе
Мнения: 534
Регистриран на: Окт 7, '14, 21:31
Местоположение: Стара Загора

Re: Спомени, превърнати в мечти, мечти превърнати в реалност

Мнение от nesysamy »

Малко рози :-D Изображение Изображение Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”