Моето ъгълче от Земята

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
лалесъм

Re: Моето ъгълче от Земята

Мнение от лалесъм »

Noel написа:
лалесъм написа::lol: :lol: ще го удължа точно с 1 месец, само Силвето да се появи :angel2:
веднага да се изтипосаш в оная тема :mrgreen:
Ще предоставя това удоволствие на Графинята :lol:
Силвия
Баш кафе майстор
Мнения: 2208
Регистриран на: Юни 4, '13, 20:27

Re: Моето ъгълче от Земята

Мнение от Силвия »

Забавлявате те за моя сметка, а :lol: Хей ме на, появих се :lol: само дето като гледам не мога да помогна :hmmm: тази група рози е купувана в началото от БГ, опитах да намеря етикетчетата с името, но не успях. Но като пуснах името на търсената в гуглето, това което видях не ми прилича особено на моята, тя е бяла, понякога с мнооого блед, почти незабележим розов оттенък. Харесва ми как се развива, при положение че при мен особени грижи няма :nod:
лалесъм

Re: Моето ъгълче от Земята

Мнение от лалесъм »

Силве, а имаш ли въобще Guirlande Rose? С търсачката на форума излиза, че само ти си я поръчвала :nod:
Силвия
Баш кафе майстор
Мнения: 2208
Регистриран на: Юни 4, '13, 20:27

Re: Моето ъгълче от Земята

Мнение от Силвия »

лалесъм написа:Силве, а имаш ли въобще Guirlande Rose? С търсачката на форума излиза, че само ти си я поръчвала :nod:
Лаленце, не намирам, дай линк да видя, моля. :D
лалесъм

Re: Моето ъгълче от Земята

Мнение от лалесъм »

Ето линка, Силве
http://forum.hobbykafe.com/viewtopic.ph ... se#p325067" onclick="window.open(this.href);return false;
Силвия
Баш кафе майстор
Мнения: 2208
Регистриран на: Юни 4, '13, 20:27

Re: Моето ъгълче от Земята

Мнение от Силвия »

Нямам сили дори да пиша :lol: не знам дали нещо съществено свърших, ама два дни камъни мъкнах.. голяма част от тях, след като обиколиха градината се върнаха на старите си места :lol:
Това прилича ли ви на японски фенер :D скромен е, но на на мен ми хареса как стана :D

Изображение

Няма ми лупата още, така че това размазано пчелно дупе ще е за тук, а не за макро темата

Изображение

И по-мащабен план на първата цъфка при мен

Изображение

Моля, не ползвайте снимките ми извън форума
Deleted User 5091

Re: Моето ъгълче от Земята

Мнение от Deleted User 5091 »

Страхотно е станал фенера и до това синичко иглолистно седи прелестно :angelche:
Аватар
Анемоне
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1143
Регистриран на: Юни 29, '12, 22:43

Re: Моето ъгълче от Земята

Мнение от Анемоне »

Ех,Силве (или подобрена версия на Анемонето ;)) знаеш,че си ми форумната артистична любов.Винаги съм си мислела наред със снимките от градината,в моята тема,да качвам и любима вдъхновяваща музика.Ето че ме изпревари,за което много ти се радвам.Сега мога заслужено да се оттегля в дивата градина слушайки скъпият ми Джордж Майкъл,защото си имам качествен наследник ,който ще отсрамва с удивителни фотографии.Целувки Розовелке!
Силвия
Баш кафе майстор
Мнения: 2208
Регистриран на: Юни 4, '13, 20:27

Re: Моето ъгълче от Земята

Мнение от Силвия »

Анемоне написа:Ех,Силве (или подобрена версия на Анемонето ;)) знаеш,че си ми форумната артистична любов.Винаги съм си мислела наред със снимките от градината,в моята тема,да качвам и любима вдъхновяваща музика.Ето че ме изпревари,за което много ти се радвам.Сега мога заслужено да се оттегля в дивата градина слушайки скъпият ми Джордж Майкъл,защото си имам качествен наследник ,който ще отсрамва с удивителни фотографии.Целувки Розовелке!
Анемон, много мили думи :tzeluvka: липсваш, идвай по-често :D сега съм мнооого розов :lol:
Силвия
Баш кафе майстор
Мнения: 2208
Регистриран на: Юни 4, '13, 20:27

Re: Моето ъгълче от Земята

Мнение от Силвия »

Малка доза пролет и от мен, комбинирана, по идея на Анемонето, с малко Париж, или джаз или и двете :lol:

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

[video][/video]
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”