Je suis au jardin

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31531
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 817 пъти
Получил благодарност: 1738 пъти

Re: Je suis au jardin

Мнение от Мария Николова »

Лили!!! :shandshake: Още някой се е досетил, :shandshake: че ... царицата на цветята е прехвалена. 8-)
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
лалесъм

Re: Je suis au jardin

Мнение от лалесъм »

Лили, как ще изрежа дъното на саксията, бре - ами ако онова подземно чудовище вземе да направи завой отдолу нагоре...направо си е заминала скъпоценната ми актеа :lol: Но на дъното на саксията има големи дупки на гъсто, а и странични дупки направих с бормашината. И тераует има в саксията и пак никакъв прираст :snif:
Оля
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1075
Регистриран на: Яну 18, '17, 07:56
Дал благодарност: 1 път
Получил благодарност: 5 пъти

Re: Je suis au jardin

Мнение от Оля »

Много добри идеи сте дали, момичета. Единственото, което мен ме притеснява е, че наклона е доста голям(според снимките,които видях),брезите със сигурност ще изсмукват цялата влага и напрактика това си е суха(ама много суха) сянка. По-влаголюбиви ще вървят единствено, ако им се направят нещо като повдигнати гнезда и непременно с тераует.Хоризонталните юниперуси са супер идея, защото и те са сухоустойчиви. Още нещо, което забелязах е, че дворът е голям и като притежателка на такъв , научих по трудния начин, че е съществено да имаш и участъци с по малък разход на труд, затова и давам тези идеи. Не, че не съм наблъскала под моите липи и филипендули и таликтрум, хости, хойхери, че и ацер. Ще видя как ще е по -нататък, но засега някои от тях само се мъчат.
Аватар
Margaritenia
Баш кафе майстор
Мнения: 2774
Регистриран на: Апр 7, '15, 18:24
Дал благодарност: 6 пъти
Получил благодарност: 28 пъти

Re: Je suis au jardin

Мнение от Margaritenia »

Гео, граф написа:
Lilly написа:Говорихме си / ти и мъжа ти?/ за това как смеете да си пуснете котето така навън - бих умряла от притеснение...в тоя дух..
колко е малък светът!!
Като нищо сме си говорили. Значи се познаваме, ама не сме знаели кой кой е :shappy: . Тя и Люба случайно разбра, че сме комшии - беше си видяла колата на една моя снимка и ми писа на лични, та се изясни, че сме през улицата :ssmiah: :ssmiah: ... Наистина света е малък, а цветарите сме навсякъде :nod:
Хей, подуянките, не ме забравяйте и мен, и аз обичам кафенце по кварталному, на сянка в сладка компания и красива градинка:))))) :gush:
All gardeners know better than other gardeners.
Chinese proverb
Изображение
Аватар
Ава_и_мама
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1051
Регистриран на: Яну 23, '17, 20:26
Местоположение: гр. София

Re: Je suis au jardin

Мнение от Ава_и_мама »

А аз съм в Младост. Да се спусна с шейната и хоп :scoffee: ...при вас
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7208
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 609 пъти
Получил благодарност: 1106 пъти

Re: Je suis au jardin

Мнение от ljuboznatelna »

Оля написа:Много добри идеи сте дали, момичета. Единственото, което мен ме притеснява е, че наклона е доста голям(според снимките,които видях),брезите със сигурност ще изсмукват цялата влага и напрактика това си е суха(ама много суха) сянка. По-влаголюбиви ще вървят единствено, ако им се направят нещо като повдигнати гнезда и непременно с тераует.Хоризонталните юниперуси са супер идея, защото и те са сухоустойчиви. Още нещо, което забелязах е, че дворът е голям и като притежателка на такъв , научих по трудния начин, че е съществено да имаш и участъци с по малък разход на труд, затова и давам тези идеи. Не, че не съм наблъскала под моите липи и филипендули и таликтрум, хости, хойхери, че и ацер. Ще видя как ще е по -нататък, но засега някои от тях само се мъчат.
Подкрепям напълно! А за онези японски махонии да си кажа, такова разклоняване не може да се получи от една бройка. Моята за три години расна само нагоре, въпреки , че й чупих върха. Чак тази година е направила едно разклонение. Цъфтят късно есента, и ако не е прекалено студено, цветът им стои през зимата.
Аватар
liubami
Кафевар/ка/
Мнения: 789
Регистриран на: Яну 11, '13, 13:08
Местоположение: софия

Re: Je suis au jardin

Мнение от liubami »

Ехааа колко гостенки съм имала :ieeemyzh: Аз преборих преспите и съм на линия за кафета по комшийски :tzeluvka:
Марги и ти ли си ми близо,кефф!!! Изображение
https://flickr.com/photos/147607694@N05 ... 9499790383" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: Je suis au jardin

Мнение от Noel »

Люб,къде бродиш бре,момиче...
Те преспите по-високи от теб :D С развени коси приличаш на горска фея :gush:
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
Аватар
Margaritenia
Баш кафе майстор
Мнения: 2774
Регистриран на: Апр 7, '15, 18:24
Дал благодарност: 6 пъти
Получил благодарност: 28 пъти

Re: Je suis au jardin

Мнение от Margaritenia »

Люб, страхотна снимка! Снегът ти отива:))))))
И да, близко съм ти, има няма 5 минутки пеша в преспите:)))
All gardeners know better than other gardeners.
Chinese proverb
Изображение
Малката Ида

Re: Je suis au jardin

Мнение от Малката Ида »

Сигурно е неописуемо, да си сред тези исполини, покрити със сняг и тишина :liubov:
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”