Моята градина

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
libra
Наркоман
Мнения: 11642
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 90 пъти
Получил благодарност: 62 пъти

Re: Моята градина

Мнение от libra »

Добре дошла и от мен,прекрасен имот имаш!Големите дървета са безценни-едно 30-40 години им трябват ,за да има човек тази красота и прохлада.
Аватар
venetka70
Кафе машина
Мнения: 3610
Регистриран на: Май 21, '15, 12:17
Местоположение: Белица, Силистра / Пловдив /Момчиловци / Чирчик, Узбекистан и накъдето ме отвее вятъра
Дал благодарност: 23 пъти
Получил благодарност: 36 пъти

Re: Моята градина

Мнение от venetka70 »

Останах без думи. Прекрасна, прекрасна градина.
Добре дошла и от мен, поредния инат от тоя форум. Като чуя, че някой се бори с безводие, не знам какво да му кажа. При мен проблема е обратен и бога ми и това не е за завиждане.
Дано идващите години са по-дъждовни и да не ти се налага тоя къртовски труд с поливките. Ако имаше как бих ти дала с най-голямо удоволствие част от водата от нашата градина, ама ......
Flowerlover
Иногда вовремя сделанные шаги меняют походку всей жизни!!
Lilly
Чист кофеин
Мнения: 5057
Регистриран на: Сеп 2, '16, 09:50
Дал благодарност: 268 пъти
Получил благодарност: 1339 пъти

Re: Моята градина

Мнение от Lilly »

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Мили дами - момичета :D :D :D ,благодаря на всички за добрите думи. Радвам се, че се регистрирах във форума. За първи път получих толкова "!!!!" за 8-годишния си труд :D . Мииии... голяма радост си е:D . Може и да е от добро възпитание на съфорумките, но и така да е - пак си е супер !
Аватар
darina1960
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1694
Регистриран на: Яну 31, '13, 17:17
Дал благодарност: 273 пъти
Получил благодарност: 227 пъти

Re: Моята градина

Мнение от darina1960 »

Добре дошла, Лили!
"Парк в гората" това е първото което ми идва на ум като видях градината ти! Много ми хареса! Много труд! Браво! А лупината ти е :potekoha:
Ще влизам тук с удоволствие! :tzvetentze:

Изображение
elfy

Re: Моята градина

Мнение от elfy »

Лили, поздравления за прекрасната градина... не, не е точно - за кътчето от рая, което си сътворила! Като чета за липсата на вода, трудната почва и липсата на някакъв М, за мен ти си героиня :tzvetentze: :sbow:
Deleted User 2919

Re: Моята градина

Мнение от Deleted User 2919 »

Градината ти е прекрасна, чудна.Брезата , като девойка . Много свежо оформи градината.
Видях при теб Циноглоссум приятный - Cynoglossum аmаbilе Ще продадеш ли на мен едно коренче? Но аз го търся и по магазините.
Изображение
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4385
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 2068 пъти
Получил благодарност: 693 пъти

Re: Моята градина

Мнение от Emilly1212 »

Лили, :tzvetentze: чак сега виждам последните ти снимки! Прекрасно е при теб, думите ми не стигат, за да изразя възхищението си и да опиша чувствата, които ме връхлитат, гледайки твоята горска градина. :potekoha:

И наистина, на фона на трудностите, с които се справяш сама - градината ти е истински рай, а ти - супер герой! :tzeluvka:
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Аватар
tanini77
Кафевар/ка/
Мнения: 731
Регистриран на: Ное 15, '14, 23:48
Местоположение: Бургас

Re: Моята градина

Мнение от tanini77 »

Прекрасна градина :dovolen:
Поздравления :tzvetentze:
Съвършенството е достигнато не когато няма какво повече да се добави,а когато няма какво да се премахне.
Антоан дьо Сент Екзюпери
http://tanini77.snimka.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;?
Lilly
Чист кофеин
Мнения: 5057
Регистриран на: Сеп 2, '16, 09:50
Дал благодарност: 268 пъти
Получил благодарност: 1339 пъти

Re: Моята градина

Мнение от Lilly »

Благодаря ви, мили дами .
Тези снимки са хубави , но в момента нещата хич не са розови :(((((
Брезите всички ги харесват, но всичките тия листа докато паднат, си е едно чудо ...Голям орех, череши, леска , храсти - есенната офанзива по почистване край няма. От пролетта ще пробвам с някакви препарати - ще опитам да правя компост, защото с отпадъка от тая голяма градина съм на път да запълня дерето в гората :D :D :D .
Алина , срам, срам, срам ...но на много растения не им зная имената. Те станаха вече много и все се каня да си направя каталог, но не ми остава грам време. Имам много животни, още две градини , работа -....едно е търчане безкрай.
Cynoglossum аmаbilе май че е незабравката , така ли е ? Защото синичката прелест си е най-обикновена незабравка. И не се продава :D . Понеже се разпространява страшно много, всяка есен изхвърлям купчини ....е, миналата година се бях престарала и тая пролет бяха по-малко. Но ако това искаш - само ми кажи къде да ти изпратя. Чакам дъжда да завали , защото имам много растения за садене и нищо не мога да направя - взела съм много бали с торф, торове - за да направя площадките годни за разсаждане , ще е много трудоемко.
Аватар
маргото
Наркоман
Мнения: 10915
Регистриран на: Окт 24, '15, 22:43
Местоположение: Бяла Слатина
Дал благодарност: 170 пъти
Получил благодарност: 1322 пъти

Re: Моята градина

Мнение от маргото »

Лили, Градината е прекрасна, зелена и свежа! :daaa: Лупината колко е висока?
И незабравка по това време? Нов сорт ли? Моята е Myosotis Sylvatica, но много
прилича на твоята, само че цъфти пролетта - април, май. Преди няколко години
посях пакетче и от тогава тя се самозасява всяка година. Понякога се появява и в
бледо розово, но преобладава синия цвят...сега се е показала и е около 1-2 см...
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”