Фоторазказ за моето дворче

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Аватар
къщичка
Кафе машина
Мнения: 4924
Регистриран на: Ное 6, '13, 12:46
Местоположение: с. Николово, Русенско
Дал благодарност: 94 пъти
Получил благодарност: 48 пъти

Re: Фоторазказ за моето дворче

Мнение от къщичка »

Виоли, браво момиче!
лалесъм

Re: Фоторазказ за моето дворче

Мнение от лалесъм »

Красива и добре обгрижена изглежда градината :daaa: То винаги може и да е по-добре като си гледаме градините през нашите очи, но чак пък занемарено да казваш че е ...хич не е :nod:
violi16
Кафевар/ка/
Мнения: 899
Регистриран на: Юли 25, '10, 17:00

Re: Фоторазказ за моето дворче

Мнение от violi16 »

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
http://violi16.snimka.bg/flowers/2014.821675" onclick="window.open(this.href);return false;
Deleted User 1445

Re: Фоторазказ за моето дворче

Мнение от Deleted User 1445 »

Виоли, много ти е хубава градината, а с този централен кръг направо ме спечели :daaa: :tzvetentze:
Показвай повече снимки :daaa:
А, Милейди дали няма да се сети коя е лилавата роза :hmmm:
Аватар
ToBo
Чист кофеин
Мнения: 7642
Регистриран на: Апр 21, '12, 20:41
Местоположение: София

Re: Фоторазказ за моето дворче

Мнение от ToBo »

За съвършенството имах предвид, че там 10 пъти каза "това трябваше да е..."
Аз разпознавам симптомите, защото съм "боледувала" от същото :lol: Ама вече се оправям ;) Давам пример - 2 години се тръшкам, че една роза и 1 лилиум така и не цъфнаха заедно :lol: Така го мислех и щеше да невероятно :potekoha: Обаче тя тогава почива и прави новите клони :lol:
Тая година им се радвам поотделно и пак ми харесват 8-)

Освен това не се тормози за отлагането във времето поради наложително преместване на нещо :tzeluvka: Нали ще си там години наред и пак ще го видиш.
Никога не е късно да засадиш клематис...
violi16
Кафевар/ка/
Мнения: 899
Регистриран на: Юли 25, '10, 17:00

Re: Фоторазказ за моето дворче

Мнение от violi16 »

Тобич, не мога да повярвам, че говориш за мен :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Непретенциозна съм и не държа на предварителни планировки. На принципа съм - ,,само бой върху бой не върви,, от Дал, както и градината е за отмора и кеф,от Лалето ! :hihihi:
Имала съм някакви моментни мераци сигурно :liubov2:
Колко си налюдателна и наслушателна :tzeluvka:
От безпорядъка и импулсивното поръчване имам и полза и тя е , че по всяко време имам някакви цъфтежи .Не съм съобразявала ранни, късни сортове, кое до кое да се разположи, само по височина да не си пречат и закриват. ;)
http://violi16.snimka.bg/flowers/2014.821675" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
ToBo
Чист кофеин
Мнения: 7642
Регистриран на: Апр 21, '12, 20:41
Местоположение: София

Re: Фоторазказ за моето дворче

Мнение от ToBo »

Ми при мен понякога и по височина не съм съобразявала :lol: Ама като се надигна на пръсти и виждам :angelche:
Хубаво отношение си развила - че е за да те радва цялата тая работа ;) Иначе човек има една грижа и един стрес повече :dovolen:
Никога не е късно да засадиш клематис...
violi16
Кафевар/ка/
Мнения: 899
Регистриран на: Юли 25, '10, 17:00

Re: Фоторазказ за моето дворче

Мнение от violi16 »

Нини :liubov: !
Ето я лилавата потайница от снощи, гъста китка на върха от няколко плътни цвята. Няколко от пъпките бяха под наклон от 90 градуса, при друга роза това несъм го срещала.



Изображение
http://violi16.snimka.bg/flowers/2014.821675" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
mileidiv72
Кафевар/ка/
Мнения: 756
Регистриран на: Яну 5, '13, 16:09
Получил благодарност: 35 пъти

Re: Фоторазказ за моето дворче

Мнение от mileidiv72 »

Нямам спомен от къде съм я купувала,преди да пратя розичката на violi16 и писах че не и знам сорта,но понеже тя искаше св.лилава,ето и сега лилава :tzvetentze:
Така като я гледам ми изглежда на роза от рязан цвят,плътен,навъртян цвят, и не и окапва цвета,прилича ми на Silverstone.
Градината с присадените рози
Deleted User 1445

Re: Фоторазказ за моето дворче

Мнение от Deleted User 1445 »

Виоли, Милейди, благодаря :tzeluvka: :tzvetentze: Много е красива и има по-здрава структура от Новалис, така ми се вижда от снимката :hmmm:
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”