Фоторазказ за моето дворче

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
violi16
Кафевар/ка/
Мнения: 899
Регистриран на: Юли 25, '10, 17:00

Фоторазказ за моето дворче

Мнение от violi16 »

Отлагам темата няколко лета. Имам две градинки една на терена на фирмата ни, и по важната (за мен обаче само :cry: ) в къщи.
Преди пет години с голям мерак зацветих фирмената площ , която е извън града и граничи с полята. Само след година се наложи да преместя почти всичко в къщи заради набези на слепи кучета (хапнаха си доста маркови корени:mrgreen: ),също и за това че поразширихме търговската площ.
Понагъчках лехите в нас, продължава вплитането на рози и храсти с времето. И добре че има повече цвят , да компенсира това , че намалихме грижите и за домашния двор от заетост. А какви мераци бяха..... :snif:
Загубих повечето етикети на новите неща, ако нещо познаете на снимка без надпис моля пишете ми :tzeluvka:
,,Баналния''среден кръг за всеки околен тук двор :lol: ,
Изображение
го пълня с само с розАви рози.Леонардо, Файри, ДАРБИ :daaa: :daaa: :daaa: , три броя Пинк Емили централно разположени между останалите,Секси Рекси .
Изображение
Изображение
Изображение
И няколко снимки на познати и непознати красавици и случайната им комбинация. Няколко храстови :gush: прегърнаха изцяло малки патио рози, ще ги освобождавам на есен милите :lol:
Изображение
Изображение

СЛЕДВА
http://violi16.snimka.bg/flowers/2014.821675" onclick="window.open(this.href);return false;
violi16
Кафевар/ка/
Мнения: 899
Регистриран на: Юли 25, '10, 17:00

Re: Фоторазказ за моето дворче

Мнение от violi16 »

Лилава, траен плътен цвят от Милейди
Изображение

Изображение
Тази също е от нея стана огромна 2м и нещо десет нови шиша ,на есен е първа в програмата :lol: по пререждането.

Изображение
Емма Хамилтън
Изображение
Не мога да кача вертикалните фотоси :hmmm: . Следва ;)
http://violi16.snimka.bg/flowers/2014.821675" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
lenuza73
Кафе машина
Мнения: 3700
Регистриран на: Окт 3, '10, 18:27
Дал благодарност: 14 пъти
Получил благодарност: 18 пъти

Re: Фоторазказ за моето дворче

Мнение от lenuza73 »

:liubov2: :liubov2: Е най накрая да видим тая тайна градина ...то все криеш,криеш :liubov2: засрами се
Вили не ми изглежда занемарена тази твоя градина,даже е подържана с любов
Помня първите ти снимки на онзи голям плац и се чудех как ще напълниш тия декри и как ги обгрижваш,до като не разбрах,че това е на служебното място :mrgreen: ...ми хубаво ти е всичко :nod: ..и чакам новите снимки,да не спреш сега само с това :lol:
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4381
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 1969 пъти
Получил благодарност: 682 пъти

Re: Фоторазказ за моето дворче

Мнение от Emilly1212 »

Много е хубаво при теб. И красиви цветя имаш, и хубаво подредено. :tzvetentze:

Кажи ми моля те, лилиумите на пълно слънце ли са?
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Донка Тодорова
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1314
Регистриран на: Мар 29, '13, 11:11
Дал благодарност: 182 пъти
Получил благодарност: 92 пъти

Re: Фоторазказ за моето дворче

Мнение от Донка Тодорова »

[quote="violi16"]Лилава, траен плътен цвят от Милейди
Изображение



Много красива и голяма за моите размери градина :angelche:
А как се казва тази красавица?
violi16
Кафевар/ка/
Мнения: 899
Регистриран на: Юли 25, '10, 17:00

Re: Фоторазказ за моето дворче

Мнение от violi16 »

Ели, Емили, Донка благодаря ви,но намирам време само да се радвам на красотите които показвате без да смогна и да ви похваля! :ufff:
Искам с темата си да бъда полезна с нещо, я с инфо за роза, или да предложа чрез снимките нещо което за нова цветарка е мечта !
Лилиумите са на слънце от изгрев до залез, а лилавата роза от Милейди е неизвестна и за нея, каза ми да я режа като ЧХ. Много е трайна и цъфтежна.
http://violi16.snimka.bg/flowers/2014.821675" onclick="window.open(this.href);return false;
GIOIA(Джоя)

Re: Фоторазказ за моето дворче

Мнение от GIOIA(Джоя) »

Вили,прекрасна ти е градината!
Доматче ли виждам между лилиумите? ;)
Аватар
Димана
Кафе машина
Мнения: 3082
Регистриран на: Яну 29, '11, 16:59

Re: Фоторазказ за моето дворче

Мнение от Димана »

Вили, градината ти е чудесна. Случайните комбинации често пъти са много по-обаятелни от нарочните. :D Ще чакам с нетърпение още снимки. :tzeluvka:
Бледолилавата красота мисля, че е Новалис.
Аватар
ToBo
Чист кофеин
Мнения: 7642
Регистриран на: Апр 21, '12, 20:41
Местоположение: София

Re: Фоторазказ за моето дворче

Мнение от ToBo »

Била съм там преди година някъде :hmmm: И двете градини на Виоли са прекрасни :liubov2: Различни според нуждите на местата и носят свой дух съответно :nod:
Но тя е много скромна и има стремеж към съвършенство :tzeluvka:

П.п. Не е Новалис :hmmm:
Никога не е късно да засадиш клематис...
Донка Тодорова
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1314
Регистриран на: Мар 29, '13, 11:11
Дал благодарност: 182 пъти
Получил благодарност: 92 пъти

Re: Фоторазказ за моето дворче

Мнение от Донка Тодорова »

Благодаря, violi! Диманка , и аз в началото помислих за Novalis, но не е тя.
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”