Фоторазказ за моето дворче

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
violi16
Кафевар/ка/
Мнения: 899
Регистриран на: Юли 25, '10, 17:00

Re: Фоторазказ за моето дворче

Мнение от violi16 »

Тобич, не мога да повярвам, че говориш за мен :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Непретенциозна съм и не държа на предварителни планировки. На принципа съм - ,,само бой върху бой не върви,, от Дал, както и градината е за отмора и кеф,от Лалето ! :hihihi:
Имала съм някакви моментни мераци сигурно :liubov2:
Колко си налюдателна и наслушателна :tzeluvka:
От безпорядъка и импулсивното поръчване имам и полза и тя е , че по всяко време имам някакви цъфтежи .Не съм съобразявала ранни, късни сортове, кое до кое да се разположи, само по височина да не си пречат и закриват. ;)
http://violi16.snimka.bg/flowers/2014.821675" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
ToBo
Чист кофеин
Мнения: 7642
Регистриран на: Апр 21, '12, 20:41
Местоположение: София

Re: Фоторазказ за моето дворче

Мнение от ToBo »

Ми при мен понякога и по височина не съм съобразявала :lol: Ама като се надигна на пръсти и виждам :angelche:
Хубаво отношение си развила - че е за да те радва цялата тая работа ;) Иначе човек има една грижа и един стрес повече :dovolen:
Никога не е късно да засадиш клематис...
violi16
Кафевар/ка/
Мнения: 899
Регистриран на: Юли 25, '10, 17:00

Re: Фоторазказ за моето дворче

Мнение от violi16 »

Нини :liubov: !
Ето я лилавата потайница от снощи, гъста китка на върха от няколко плътни цвята. Няколко от пъпките бяха под наклон от 90 градуса, при друга роза това несъм го срещала.



Изображение
http://violi16.snimka.bg/flowers/2014.821675" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
mileidiv72
Кафевар/ка/
Мнения: 756
Регистриран на: Яну 5, '13, 16:09
Получил благодарност: 35 пъти

Re: Фоторазказ за моето дворче

Мнение от mileidiv72 »

Нямам спомен от къде съм я купувала,преди да пратя розичката на violi16 и писах че не и знам сорта,но понеже тя искаше св.лилава,ето и сега лилава :tzvetentze:
Така като я гледам ми изглежда на роза от рязан цвят,плътен,навъртян цвят, и не и окапва цвета,прилича ми на Silverstone.
Градината с присадените рози
Deleted User 1445

Re: Фоторазказ за моето дворче

Мнение от Deleted User 1445 »

Виоли, Милейди, благодаря :tzeluvka: :tzvetentze: Много е красива и има по-здрава структура от Новалис, така ми се вижда от снимката :hmmm:
violi16
Кафевар/ка/
Мнения: 899
Регистриран на: Юли 25, '10, 17:00

Re: Фоторазказ за моето дворче

Мнение от violi16 »

Да си събудя и аз темата с първите пролетни трепети :D 2017!

Снимките са от къщата и фирмената ми градинки в които си чопля за отмора всеки ден по малко :D
Тази година чакам с любопитство да видя какво се е получило от идеята да събера десетина розови рози в един кът, в средата им боцнах един тъмнолист самбукус . След няколко седмици, като разцъфтят обилно ще покажа, какво съм сторила, кич или стил :lol: :ufff:

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
http://violi16.snimka.bg/flowers/2014.821675" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Daniela Pargu
Чист кофеин
Мнения: 5252
Регистриран на: Яну 29, '17, 20:53
Местоположение: В.Търново
Дал благодарност: 67 пъти
Получил благодарност: 90 пъти

Re: Фоторазказ за моето дворче

Мнение от Daniela Pargu »

Много е хубаво,цветно,плътничко !Има и иглолистни , луци - харесва ми, момиче :daaa:
От рози не разбирам , но че са чудесни ,вкл.комбинациите им - се вижда и с просто/като моето/око! :liubov:
iv.tarlen
Баш кафе майстор
Мнения: 2384
Регистриран на: Юни 7, '16, 16:45
Местоположение: Казанлък

Re: Фоторазказ за моето дворче

Мнение от iv.tarlen »

Тука виждам огромно старание и много труд.В никакъв случай не е кич, има разнообразие на цветя и цветове.Красиво е! :tzvetentze:
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4357
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 1655 пъти
Получил благодарност: 585 пъти

Re: Фоторазказ за моето дворче

Мнение от Emilly1212 »

Виоли, браво на теб! Сътворила си големи красоти. Поздравления за ентусиазма и труда да се грижиш и за своя и фирмена градина. :tzvetentze:
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”