Нашето любимо място - Emilly1212

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4385
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 2034 пъти
Получил благодарност: 693 пъти

Re: Нашето любимо място - Emilly1212

Мнение от Emilly1212 »

Margaritenia :tzeluvka: благодаря ти за поздрава, който виждам едва днес! ;)

Лаленце, :liubov: благодаря, че си се сетила за мен и Балкана! :tzeluvka: След последната фотосесия на зимата, не съм снимала нищо. Честно да си призная, красиво е, и бих искала да можете да го видите на живо,обаче вече ми омръзна този сняг навсякъде, затрупал цветенцата ми.

Затова и не пиша напоследък, не ми се отразява добре зимата. :mrgreen:
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
лалесъм

Re: Нашето любимо място - Emilly1212

Мнение от лалесъм »

Eх, Еми, коя ли цветна душа не се стяга зимата. Но като сме заедно и повечко някак си по-бързо минава :tzvetentze:
wenche

Re: Нашето любимо място - Emilly1212

Мнение от wenche »

Хей, Еми, не тъгувай, момиче, я погледни при кукундрелниците каква веселба е.
И при готвачите също :dovolen:
Склери май беше писал (цитирам по памет) "Ега си студа ! Още 150 дни до Ега си жегата!"
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4385
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 2034 пъти
Получил благодарност: 693 пъти

Re: Нашето любимо място - Emilly1212

Мнение от Emilly1212 »

:D :D :D wenche, :gush: успя да ме развеселиш и да извикаш усмивката на лицето ми! Благодаря, че ме разръчкахте. Аз съм се отдала на едни пролетно - летни стари снимки и пропускам живота тук. Ще се поправя. Отивам да видя какви ги вършите! :angelche:
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4385
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 2034 пъти
Получил благодарност: 693 пъти

Re: Нашето любимо място - Emilly1212

Мнение от Emilly1212 »

Днес е толкова топличко и слънчево. Идеално за работа в градината. При нас вече няма сняг. Изчистих всички цветя от останали есенни листа, с които ги бях позатрупала. Много смачкани цветя имам, изпочупени клончета, изрязах останалите от есента листа по розите. Много къртици са ровили. ..това не ми хареса. :hmmm:
Пипнах си всяко цветенце, видях нетърпеливи главички на лаленца, зюмбюли, нарциси....ех, такава радост ми носи всичко това. И когато си погледна цвете - подарък от някое момиче тук ми става още по - топло и мило. :liubov:

Ето моите първи предвестници на пролетта

Изображение

Изображение

А с малкия ми син си направихме и една чудесна разходка. Гледахме заснежения все още Балкан, слушахме песента на птиченцата, гледахме небето...
Ето тези прости неща днес ме направиха щастлива! :ieeee:

Изображение
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
лалесъм

Re: Нашето любимо място - Emilly1212

Мнение от лалесъм »

Ето това е - малка градина-големи разходки :daaa: , голяма градина-няма време за нищо освен чистене :snif:
Еми, а кокиченца нямаш ли? И при мен игликите са се поусмихнали съвсем плахо, а кукуряци в гората още няма :liubov2:
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4385
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 2034 пъти
Получил благодарност: 693 пъти

Re: Нашето любимо място - Emilly1212

Мнение от Emilly1212 »

Лаленце :tzeluvka: нямам си кокичета, а толкова много ги обичам. Миналата година имах две, дошли с една голяма чанта луковички от Ноелка...но тази година ги няма. Дебна по нашия пазар някоя баба да продава кокичета. Но няма засега :dovolen:
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Lois

Re: Нашето любимо място - Emilly1212

Мнение от Lois »

Ооо ти си напред значи, щом имаш цъфнали иглики! Моите са с попарени от студа миналогодишни листа, а новите са съвсем в зачатък.
Аватар
Polin
Кафе машина
Мнения: 4445
Регистриран на: Ное 15, '15, 20:55
Местоположение: гр.Летница,обл.Ловеч
Дал благодарност: 2142 пъти
Получил благодарност: 999 пъти

Re: Нашето любимо място - Emilly1212

Мнение от Polin »

Emilly1212 написа:Лаленце :tzeluvka: нямам си кокичета, а толкова много ги обичам. Миналата година имах две, дошли с една голяма чанта луковички от Ноелка...но тази година ги няма. Дебна по нашия пазар някоя баба да продава кокичета. Но няма засега :dovolen:
Здравей, земляче :tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka:
Първо да те поздравя за прекрасната градинка :tzvetentze: :tzvetentze: :tzvetentze: За мен беше удоволствие да се поразходя в нея, че и да си помечтая .... :angelche:
А кокиченца ще имаш, само ми дай адресче :tzeluvka:
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4385
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 2034 пъти
Получил благодарност: 693 пъти

Re: Нашето любимо място - Emilly1212

Мнение от Emilly1212 »

Лоис, :tzeluvka: югът си е юг. Тук като напече слънчице и топли, топли...Нависоко сме и отзад зад къщата на северната страна има още много сняг, а от южната страна отдавна се стопи.

Полин, :tzeluvka: радвам се, че се отби при мен, земляче! Много е хубаво да си имаш някой наблизо. Пратих ти ЛС, ама как ме зарадва само! :tzvetentze: :ieeee:
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”