Нашето любимо място - Emilly1212

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7593
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 1875 пъти
Получил благодарност: 1003 пъти

Re: Нашето любимо място - Emilly1212

Мнение от pepelqshka71 »

Дайте именце на това мускари, че не го оприличавам на нито едно в поръчката на сортови семена.
Ем искам още и още снимки :gush:
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: Нашето любимо място - Emilly1212

Мнение от Гео, граф »

pepelqshka71 написа:Дайте именце на това мускари, че не го оприличавам на нито едно в поръчката на сортови семена.
От поръчки, а :o :shock: ??? Не от мен, така ли :svekurva: :svekurva: :svekurva: :svekurva: ???????????? ................
Сърдита съм ти, Пепеляш, и няма да ти говоря три минути :evil: :evil: !!!
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4357
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 1655 пъти
Получил благодарност: 585 пъти

Re: Нашето любимо място - Emilly1212

Мнение от Emilly1212 »

Не че има нещо кой знае какво при мен. От всичкия дъжд дето се изсипа, всичко подгизна, рози изгниха на пъпки, и охлюви гуляеха из градината. :liubov2:
Но да оставя следа и от месец май :dovolen:

Изображение

Изображение

Изображение

Щях да продължа, но Tinypic не дава повече! ;)
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Аватар
цер
Кафе с мляко
Мнения: 200
Регистриран на: Мар 18, '16, 14:48
Местоположение: Ловеч

Re: Нашето любимо място - Emilly1212

Мнение от цер »

Ей,Еми все по хубаво и по хубаво става
да го ползвате дълги години
къде е градинката
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4357
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 1655 пъти
Получил благодарност: 585 пъти

Re: Нашето любимо място - Emilly1212

Мнение от Emilly1212 »

Градинката е на 2 км от Троян, махала Райковска. Благодаря ти за хубавите думи, дай Боже да остареем на нашето любимо място! :nod:
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Аватар
цер
Кафе с мляко
Мнения: 200
Регистриран на: Мар 18, '16, 14:48
Местоположение: Ловеч

Re: Нашето любимо място - Emilly1212

Мнение от цер »

познато място много красиво
ще се радвам да се запознаем
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7593
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 1875 пъти
Получил благодарност: 1003 пъти

Re: Нашето любимо място - Emilly1212

Мнение от pepelqshka71 »

Простор, тишина и красота - това усещам в твоята градина. С удоволствие се върнах да разгледам назад - ми уютно ми е много :tzeluvka: .
Няма да се заричам, но няколко пъти в годината ходим в троянския балкан на отмора за по няколко дни. Следващия път като се натръгна на към вашия край ще звънна да се видим. Поздрави Ем :gush:
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4357
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 1655 пъти
Получил благодарност: 585 пъти

Re: Нашето любимо място - Emilly1212

Мнение от Emilly1212 »

цер написа:познато място много красиво
ще се радвам да се запознаем
Аз също ще се радвам! :nod:
pepelqshka71 написа:Простор, тишина и красота - това усещам в твоята градина. С удоволствие се върнах да разгледам назад - ми уютно ми е много :tzeluvka: .
Няма да се заричам, но няколко пъти в годината ходим в троянския балкан на отмора за по няколко дни. Следващия път като се натръгна на към вашия край ще звънна да се видим. Поздрави Ем :gush:
Еха, много ще се радвам Пепеляшче! Добре сте дошли! :gush:
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Аватар
mileni
Чист кофеин
Мнения: 5148
Регистриран на: Ное 30, '09, 14:43
Дал благодарност: 206 пъти
Получил благодарност: 82 пъти

Re: Нашето любимо място - Emilly1212

Мнение от mileni »

Еми,много хубава оградка!Как е чисто и спретнато,има въздух :dovolen: да дишат растенията, а и вие да им се радвате :tzvetentze:
Пусни хляба си по водата и ще го намеpиш не след много дни.
http://mileni.snimka.bg/flowers/lyato-2013.762771" onclick="window.open(this.href);return false;
https://picasaweb.google.com/101763371167451658448/201502" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4357
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 1655 пъти
Получил благодарност: 585 пъти

Re: Нашето любимо място - Emilly1212

Мнение от Emilly1212 »

Mileni, :gush: благодаря ти! Радвам се, че ти харесва. ММ все ми казва да предупреждавам, че при нас всичко се прави с малко пари и много блъскане. :mrgreen: Затова и става бавно. Но си струва, приятно е човек да гледа началото и да сравнява с постигнатото.

Тини-то при мен пак не работи. :snif: Качвам снимките само през телефона. Друг път ще е!
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”