Нашето любимо място - Emilly1212

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Kaira
Чист кофеин
Мнения: 5041
Регистриран на: Авг 26, '15, 14:39
Получил благодарност: 5 пъти

Re: Нашето любимо място - Emilly1212

Мнение от Kaira »

Честита Нова година, Еми! :tzeluvka:
Посрещни я с радост, изживей я с любов и я изпрати с успехи!!!
Късметът и здравето да бъдат постоянни гости в дома ти!!! :liubov:
Изображение
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5625
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1709 пъти
Получил благодарност: 1930 пъти

Re: Нашето любимо място - Emilly1212

Мнение от Тутти »

Честита Нова година ! С пожелание за много красота и сбъдване на желанията.Наслаждавай се на гледката в това благословено място.Когато ми се иска да се докосна до съвършенството в природата,поглеждам в тази тема. :liubov:
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4385
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 2054 пъти
Получил благодарност: 693 пъти

Re: Нашето любимо място - Emilly1212

Мнение от Emilly1212 »

Марго, Кайра, Тутти, :liubov: благодаря ви мили момичета! Толкова ме зарадвахте! Честита Нова Година и на вас и вашите любими хора! Здраве, късмет, щастие, обич и много красота навсякъде около вас ви желая! Бъдете все така сърдечни, добри и истински! :tzvetentze:
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Аватар
Margaritenia
Баш кафе майстор
Мнения: 2774
Регистриран на: Апр 7, '15, 18:24
Дал благодарност: 6 пъти
Получил благодарност: 29 пъти

Re: Нашето любимо място - Emilly1212

Мнение от Margaritenia »

Приятели, честита нова година! Бъдете живи и здрави, обичани и обичащи, честити и благополучни!
Изображение
All gardeners know better than other gardeners.
Chinese proverb
Изображение
лалесъм

Re: Нашето любимо място - Emilly1212

Мнение от лалесъм »

Еми, къде се загуби твоят вълшебен леден Балкан :liubov:
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4385
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 2054 пъти
Получил благодарност: 693 пъти

Re: Нашето любимо място - Emilly1212

Мнение от Emilly1212 »

Margaritenia :tzeluvka: благодаря ти за поздрава, който виждам едва днес! ;)

Лаленце, :liubov: благодаря, че си се сетила за мен и Балкана! :tzeluvka: След последната фотосесия на зимата, не съм снимала нищо. Честно да си призная, красиво е, и бих искала да можете да го видите на живо,обаче вече ми омръзна този сняг навсякъде, затрупал цветенцата ми.

Затова и не пиша напоследък, не ми се отразява добре зимата. :mrgreen:
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
лалесъм

Re: Нашето любимо място - Emilly1212

Мнение от лалесъм »

Eх, Еми, коя ли цветна душа не се стяга зимата. Но като сме заедно и повечко някак си по-бързо минава :tzvetentze:
wenche

Re: Нашето любимо място - Emilly1212

Мнение от wenche »

Хей, Еми, не тъгувай, момиче, я погледни при кукундрелниците каква веселба е.
И при готвачите също :dovolen:
Склери май беше писал (цитирам по памет) "Ега си студа ! Още 150 дни до Ега си жегата!"
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4385
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 2054 пъти
Получил благодарност: 693 пъти

Re: Нашето любимо място - Emilly1212

Мнение от Emilly1212 »

:D :D :D wenche, :gush: успя да ме развеселиш и да извикаш усмивката на лицето ми! Благодаря, че ме разръчкахте. Аз съм се отдала на едни пролетно - летни стари снимки и пропускам живота тук. Ще се поправя. Отивам да видя какви ги вършите! :angelche:
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4385
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 2054 пъти
Получил благодарност: 693 пъти

Re: Нашето любимо място - Emilly1212

Мнение от Emilly1212 »

Днес е толкова топличко и слънчево. Идеално за работа в градината. При нас вече няма сняг. Изчистих всички цветя от останали есенни листа, с които ги бях позатрупала. Много смачкани цветя имам, изпочупени клончета, изрязах останалите от есента листа по розите. Много къртици са ровили. ..това не ми хареса. :hmmm:
Пипнах си всяко цветенце, видях нетърпеливи главички на лаленца, зюмбюли, нарциси....ех, такава радост ми носи всичко това. И когато си погледна цвете - подарък от някое момиче тук ми става още по - топло и мило. :liubov:

Ето моите първи предвестници на пролетта

Изображение

Изображение

А с малкия ми син си направихме и една чудесна разходка. Гледахме заснежения все още Балкан, слушахме песента на птиченцата, гледахме небето...
Ето тези прости неща днес ме направиха щастлива! :ieeee:

Изображение
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”