Висящите градини на Ботан

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
polyabs
Кафе машина
Мнения: 3446
Регистриран на: Юли 13, '13, 18:15
Местоположение: Бургас
Дал благодарност: 199 пъти
Получил благодарност: 102 пъти

Re: Висящите градини на Ботан

Мнение от polyabs »

Поздравления Ботане за красотата която отглеждаш и тази която твориш!
И всичко това на един балкон как се побра не знам :hmmm: Имаш много от любимите ми хойхери, а също и роза diamond eyes имам я - страхотна е!Обожавам цветя с различни и цветни листа - къдрави, нарязани, пъстри - за да има цвят, дори когато няма цвят! :lol: И един пролетен поздрав от мен :)
Изображение
Мини лаленца Greigii цъфнали днес!
niania
Кафе с мляко
Мнения: 254
Регистриран на: Май 20, '16, 01:27

Re: Висящите градини на Ботан

Мнение от niania »

:sclap:
Ти си от примерите в живота , че когато има желание , има и начини !
Любовта и старанието , което отдаваш са вдъхновение за мен , благодаря !
Единственото сигурно нещо е , че нищо не е сигурно .
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2581
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 734 пъти
Получил благодарност: 704 пъти

Re: Висящите градини на Ботан

Мнение от Lalel4e »

botan написа:
elena kirilova написа:абе колко квадрата е тоя балкон,че събра толкова флора ,че и фауна ще има :hmmm: :dovolen:
Цели 3 квадрата! Ама те хората коне си гледат на балконите, пък аз ли няма едни рози да отгледам. :mrgreen:
Виж какво, това на нищо не прилича! Не може да съществува човек като тебе! Невъзможно!!!
Случайно попаднах на темата ти (отскоро съм тук) и я чета с бесни темпове, стисках зъби да не пиша преди да съм изчела всичко - само 5 стр. е все пак... Но не се издържа!
Стигнах ей до това с коня.
Мислех първо да те питам дали балкона ти е около 200 квадрата, щото то така не може да се говори че садиш марули и рози и разни там като за половин декар двор, пък да казваш, че е балкон. Четох, четох... не знам дали да ти вярвам :lol: :lol: :lol:
Винаги съм подтискала желанието да си имам градинка, защото от 20 г. живея в Пловдив, в апартамент и имам само 3-4 саксийки с листаци по стаите, дето съм ги свикнала да пият вода през месец, едва тази есен се престраших да бодна нещо на балкона и то даже не беше обмислено, а малко се самонатресох...
А конете пък са друга краста... ММ от години крои планове как да ми вземе кон (къде ще го гледаме) и не че не ни е минавало през ума за балкона... - тук в един спИцИален квартал има хора дето си гледат добитък по терасите... но някак си... невъзможно ми изглеждаше. А сега като ти чета темата, направо си мисля дали да не затревя трите квадрата дето ми висят пред прозореца и да пусна едно конче там - хем градинка ще си имам, хем кон, хем конска тор, а от последната може и да припечеля като гледам настроенията тук във форума. Изображение
Kaira
Чист кофеин
Мнения: 5041
Регистриран на: Авг 26, '15, 14:39
Получил благодарност: 5 пъти

Re: Висящите градини на Ботан

Мнение от Kaira »

Честита Нова година, Ботан! :sstar:
Изображение
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”