шаренийка-натурийка

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
лалесъм

Re: шаренийка-натурийка

Мнение от лалесъм »

При мен рожеца е по-умерен в разрастването ако е на сянка. За флокса съм много изненадана. да кажеш, че му е сухо да не върви ама при мен е яко подкопан от къртици и пак си се вихри :hmmm:
Аватар
liubami
Кафевар/ка/
Мнения: 789
Регистриран на: Яну 11, '13, 13:08
Местоположение: софия

Re: шаренийка-натурийка

Мнение от liubami »

Аз не мисля да се отказвам :dovolen: :stiskam: Няма начин да не стане!За моите стръмни наклони все още нямам концепция,но ще мръдна в друга тема,да не спамя тук!Мерси момичета! :tzeluvka:
https://flickr.com/photos/147607694@N05 ... 9499790383" onclick="window.open(this.href);return false;
лалесъм

Re: шаренийка-натурийка

Мнение от лалесъм »

Люб, няма спам :tzeluvka:
Аз пък не смея да се обадя в твоята тема, първо защото те чака грандиозно зацветяване, а на мен ми липсва общ градинарски поглед и второ, защото наклонът ти е при брези, а аз имам много малък опит с растения около брези. Любознателна не веднъж е писала, че брезата поема много вода и около нея трудно нещо вирее, но при моята червенолистна бреза не е така. Дали защото е още малка, дали защото сме с поливна система, или заради това, че първо са засяти розите и другите растения, но засега има вода за всички. Гледам и други снимки - не са чак толкова страшни брезите, струва ми се ;)
Изображение
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5593
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1667 пъти
Получил благодарност: 1832 пъти

Re: шаренийка-натурийка

Мнение от Тутти »

Лаленце,пак нова красота извади и която не съм видяла досега.Прилича ми на част от парка на принца на Монако,още повече,имаш и юбилея му,само казана не е негов.Не го давам. :lol:
Дали разбра какво искам да кажа,не съм сигурна,аз обаче съм много доволна да видя бреза с компания и толкова красота.Това лято като напече,съм при теб макар за час.Това на място искам да го гледам.
лалесъм

Re: шаренийка-натурийка

Мнение от лалесъм »

O, Тути, това не е моя снимка - трябвало е да напиша "Гледам и на другите снимките ...", а не "Гледам и други снимки ..." :oops:
wenche

Re: шаренийка-натурийка

Мнение от wenche »

Твоя - не твоя, ще се купуват брезички . Гледам снега на двора и им търся място.
Аватар
tili
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1812
Регистриран на: Юни 25, '14, 16:09
Местоположение: София

Re: шаренийка-натурийка

Мнение от tili »

ЧНГ с всичките благослови, които се полагат! :) Цял ден разглеждам чужбински градини и си мисля откъде ще се сдобия с една хортензия Ванила фрез. Добре че преди малко се прехвърлих в нашия форум и право тук попаднах :ieeee: Красота ненагледна, Лаленце! И си мисля напролет да прескоча от северия на южния склон на Витоша, та да видя как им почва сезона и обгрижването на безбройните ти питомци. И аз съм наблъскала най-различни и всяка пролет треперя да не изровя нещо скъпоценно, че са насадени на етажи :lol:
Много е хубаво през зимата да плакнем око в такива градински хубости :gush:
Аватар
liubami
Кафевар/ка/
Мнения: 789
Регистриран на: Яну 11, '13, 13:08
Местоположение: софия

Re: шаренийка-натурийка

Мнение от liubami »

Под моите-3 броя брези нищо не вирее,хем е наклон ,хем е сухо и почвата е бедна .Лаленце ,искам ви на гости :tzeluvka: в моята "градина"!
https://flickr.com/photos/147607694@N05 ... 9499790383" onclick="window.open(this.href);return false;
stef
Виенско кафе
Мнения: 409
Регистриран на: Яну 4, '14, 17:20
Местоположение: Пловдив

Re: шаренийка-натурийка

Мнение от stef »

Под три може би е така, но под пет ? :hihihi:
Аватар
liubami
Кафевар/ка/
Мнения: 789
Регистриран на: Яну 11, '13, 13:08
Местоположение: софия

Re: шаренийка-натурийка

Мнение от liubami »

stef написа:Под три може би е така, но под пет ? :hihihi:
И ти си прав,хах :tzeluvka: !
https://flickr.com/photos/147607694@N05 ... 9499790383" onclick="window.open(this.href);return false;
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”