шаренийка-натурийка

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Силвия
Баш кафе майстор
Мнения: 2208
Регистриран на: Юни 4, '13, 20:27

Re: шаренийка-натурийка

Мнение от Силвия »

лалесъм написа: Вени, идея си нямаш аз пък какви идеи имам за равен терен :D
Хванах те - давай ги насам :lol:

Толкова ме е яд, че в началото не я раздвижих малко тая нашта тепсия :lol: Сигурно е вярно, че кой каквото си няма - това харесва.

Страхотно сте се справили, човек ще рече, че така си е било винаги :mrgreen:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31649
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 979 пъти
Получил благодарност: 2230 пъти

Re: шаренийка-натурийка

Мнение от Мария Николова »

Лаленце, Лаленце, много е нечестно!!! Направо си е удар с роза под кръста!!! :svekurva: :svekurva: :svekurva:
Добре, че не се навих да слизам в двора по шорти. Оказа се, че там не е като припека на терасата ми. ;) :lol: Цели 3 см. от земята беше замръзнала. Мислех, че си ми вкоренила клечка от "кафявата" роза и си викам "какво толкоз - една клечка, все някъде ще я сбутам". 8-)
Все пак избрах такова място, където ще е първата роза, която се вижда. :gush: :liubov:
Пробих си дупката за резника и се заех да го разопаковам. И тогава ми висна ченето. :twisted:
Виж ти, какво било!!! :sangry: :sangry: :sangry: Как можа така да ме изиграеш - да поръчаш за мен Gulia's rose и да ми пратиш такова коренище! :sooo:
А не, не се захващам да изкоренявам едната Гирлянда на любовта. :sneee:
Наложи се да продължа да копая истинска дупка - дълбока лопата и половина. Че тор да нося, че пясък, че цяла кофа вода, че суха пръст за загърляне... :swhew:
И вече станаха 23 рози, а аз - амен-амен розарка, барабар с розарките! :sgiggle:
Направо в ъгъла наказана, Лаленце! :svekurva: :svekurva: :svekurva:

Изображение

Ниска разцъфтяла туфа в жълто, а след нея опората на Вил де Лион. "Розата на Юлия" от Лаленцето е на педя от жълтата туфа. Всеки, който идва от блока, или от улицата към вратата за двора ми, първо тази роза ще вижда! :sbear: :sbear: :sbear:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
лалесъм

Re: шаренийка-натурийка

Мнение от лалесъм »

Ох, Мери, ако знаех, да бях извадила моята Джулия роза и да ти я пратя - тя е поне 2 пъти по-малка от тази на Холандото :D
Сега те е озорила, но пък дълги години да те радва :tzeluvka:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31649
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 979 пъти
Получил благодарност: 2230 пъти

Re: шаренийка-натурийка

Мнение от Мария Николова »

Изображение

Най-динамичната роза! :slove: Кога ли ще разцъфти така...
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: шаренийка-натурийка

Мнение от Еличка »

Стоя тук няколко часа.... Отново и отново! Като бяха малки децата ми, точно на предпоследното изречение на приказката казваха "Пак!"
Горската приказка.... Пак!
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
bell

Re: шаренийка-натурийка

Мнение от bell »

Мария Николова написа: И вече станаха 23 рози, а аз - амен-амен розарка, барабар с розарките! :sgiggle:
Боже, Лаленце какъв е този пробив! Цяла нова роза в градината на Мери :shock: и да я засади! :shock: Не, не и не, не мога да повярвам. :hihihi: :ieeee:
Изобщо съм пропуснала, че се е загледала по тази фатална роза с този прелестен цвят!
Мери, да ти е честита новата бодливка :liubov2: ех, тази несподелена любов, а те розите те обичат, та обожават :angelche:
Lois

Re: шаренийка-натурийка

Мнение от Lois »

Ехаа, не бях влизала при теб от доста време, ама то направо епичен труд това твоето!
Кажи сега как махна винката, че и аз имам една градинка дето се люшкаме между любов и омраза нонстоп :)
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: шаренийка-натурийка

Мнение от clock »

Честита Нова Година, Лаленце!
Представи си, че новата година е новобранка като мен. Хвани ръката и и я поведи. Тя ще те следва. Заведи я в мечтите си, покажи и щастието си, отбийте се до фонтаните на вдъхновението, после за разкош се потопете в блаженството на красотата! Надбягайте стремежите и уловете в шепа светулките на любовта. Накрая поседнете на домашният праг, изтупайте прахта от ежедневието и огледай годината седнала уморена до теб. Прекрасна е нали?
Пожелавам ти една прекрасна, вълшебна и вълнуваща Нова година, Лаленце! Пълна с удовлетворение и наслада!
Kaira
Чист кофеин
Мнения: 5041
Регистриран на: Авг 26, '15, 14:39
Получил благодарност: 5 пъти

Re: шаренийка-натурийка

Мнение от Kaira »

Честита Нова година, Лаленце! :tzeluvka:
Посрещни я с радост, изживей я с любов и я изпрати с успехи!!!
Късметът и здравето да бъдат постоянни гости в дома ти!!! :liubov:
Изображение
лалесъм

Re: шаренийка-натурийка

Мнение от лалесъм »

Благодаря ви, момичета, от сърце за прекрасните пожелания :tzvetentze: :tzvetentze: Нека безкрайната любов на получаващите ги бъде при вас през цялата нова година :liubov:
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”