шаренийка-натурийка

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
tili
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1812
Регистриран на: Юни 25, '14, 16:09
Местоположение: София

Re: шаренийка-натурийка

Мнение от tili »

Ама много си станала добра на снимките! Наистина хобитска градина :) Пренася те и те отнася отвъд всяко сиво ежедневие.
Феичка си ти, Лаленце :angelche:
iv.tarlen
Баш кафе майстор
Мнения: 2384
Регистриран на: Юни 7, '16, 16:45
Местоположение: Казанлък

Re: шаренийка-натурийка

Мнение от iv.tarlen »

Лаленце :o !Много е красиво и много горско, прохладно, въздушно, съчетано, изобщо :hmmm:, майстор-цветар!
лалесъм

Re: шаренийка-натурийка

Мнение от лалесъм »

Eeee, благодаря ви :liubov2: .... чак неудобно ми става :oops:
Аз всъщност искам само да се "отнесем", както казва Тили, и колко хубаво е да се "отнесем" заедно :liubov:
Още имам вътрешна форумна необходимост, но напоследък се проявява само при повик :tzvetentze:

пп МГХ, Републиката е точно такава, както я показват на рекламните снимки :daaa: Даже рекламата й е недостатъчна :nod: Необуздана роза е тя - и като сила, и като красота, като цъфтеж, като храст, като здравина, като .... каквото се сетиш :dovolen: Слабостта й е в аромата и в традиционния червен цвят ;) И е безгрижна роза - дори да не подрязваш прецъфтялото пак си цъфти, дори да ти е бедна почвата пак полудява от растеж - местих я, ами все едно не я бях пипнала :lol: Абе какво да ти кажа - подбор на Елена Кирилова :lol: Това е то - баш розар роза да ти избере :tzvetentze:
Аватар
Daniela Pargu
Чист кофеин
Мнения: 5252
Регистриран на: Яну 29, '17, 20:53
Местоположение: В.Търново
Дал благодарност: 67 пъти
Получил благодарност: 90 пъти

Re: шаренийка-натурийка

Мнение от Daniela Pargu »

Вълшебна градина!Наистина - очаквам да излезе някой елф на някоя снимка!Един трол видях, все пак :dovolen: :daaa:
Прекрасноо :sheart:
GIOIA(Джоя)

Re: шаренийка-натурийка

Мнение от GIOIA(Джоя) »

Лаленце,вълшебница си :potekoha:
Трябва ми нещо такова,като това в средата с жълто зелените листа.Персикария ли е някаква и къде да я търся?

Изображение
лалесъм

Re: шаренийка-натурийка

Мнение от лалесъм »

Джо, ако искаш голяма - от разсадник Зелена Пролет, ако искаш малка - от мен ;)
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 1 път

Re: шаренийка-натурийка

Мнение от clock »

Лаленце, много пъти съм се разхождала в градината ти. Тихичко, на пръсти, да не събудя цветята. И съм си тръгвала пак тихо, безмълвна. Думите не стигат. И сега е трудно. Харесвам как съчетаваш цветята. Сякаш едно без друго не могат. Обичам и твоят цветен размах, като на влюбен художник. И нещо ме кара да затаявам дъх, ей тъй, да не смутя покоя. После усмихвам се, забравила бях, че съм в градината на фея! :liubov:
Лаленце, извинявай за речта ми такава! Но какво да кажа?! При таз красота - то отвътре ме кара. :tzeluvka:
Аватар
Ема
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1410
Регистриран на: Май 31, '16, 19:23
Местоположение: София
Дал благодарност: 187 пъти
Получил благодарност: 284 пъти

Re: шаренийка-натурийка

Мнение от Ема »

Шаренийке, прекрасна ти е натурийката :liubov:
Ще дойде време и за шезлонгите....някой ден :angelche:
Аватар
daneda
Баш кафе майстор
Мнения: 2204
Регистриран на: Мар 14, '12, 11:23
Местоположение: София
Дал благодарност: 1140 пъти
Получил благодарност: 472 пъти

Re: шаренийка-натурийка

Мнение от daneda »

Лаленце, то какво може да каже човек освен :sbow: ! Не виждах снимките от служебния компютър, а в къщи не пи идваше реда, но тази вечер се насладих на тази дива красота!
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 710 пъти
Получил благодарност: 1479 пъти

Re: шаренийка-натурийка

Мнение от Гео, граф »

лалесъм написа:Eeee, благодаря ви :liubov2: .... чак неудобно ми става :oops:
Един приятел казва: Неудобно е само да си обуеш панталоните през главата - опитвал съм 8-)
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”