Моята горска градина

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Deleted User 5091

Re: Моята горска градина

Мнение от Deleted User 5091 »

elfy, това не е трева. Майка ми я подари тази туфа с ириси, но досега не съм ги виждала да цъфтят, та не знам :hmmm:
Мадам_Сръчкова
Кафевар/ка/
Мнения: 817
Регистриран на: Окт 21, '14, 21:41
Местоположение: София

Re: Моята горска градина

Мнение от Мадам_Сръчкова »

mija написа:elfy, това не е трева. Майка ми я подари тази туфа с ириси, но досега не съм ги виждала да цъфтят, та не знам :hmmm:
Прекрасно е и аз имам такава туфа с ириси, която не цъфти.
https://www.facebook.com/MadamSrachkova" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4357
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 1656 пъти
Получил благодарност: 585 пъти

Re: Моята горска градина

Мнение от Emilly1212 »

Mija, :tzvetentze: много харесвам градината ти! Заглеждам се в детайлите! Прекрасно е при теб, снимай по-често! :gush:
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Аватар
ToBo
Чист кофеин
Мнения: 7642
Регистриран на: Апр 21, '12, 20:41
Местоположение: София

Re: Моята горска градина

Мнение от ToBo »

Мия, честито - вече имаш отличителен стил :dovolen: Много от нас така и си нямаме :lol:
Бях в "Най-красивите ни снимки" и някой беше сложил твои снимки, без да пише на кого са. Веднага те разпознах ;) Малко са стилните градини, които разпознаваме само от снимка/начин на снимане :sbow:
Никога не е късно да засадиш клематис...
Deleted User 5091

Re: Моята горска градина

Мнение от Deleted User 5091 »

Благодаря ви :tzeluvka:
Emilly1212, и аз обичам детайлите, да не си и ти Дева? :tzvetentze:
Тобич, забавлявам се със снимането и снимам когато навън е притъмняло, стават по добри снимки. Тази година ще показвам моята "стилна" арка с катерач и от другата страна малини.
А Тобо, отличителната черта на твоята градина са клематисите и особено групата от двата клематиса и Очите :angelche:
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4357
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 1656 пъти
Получил благодарност: 585 пъти

Re: Моята горска градина

Мнение от Emilly1212 »

Mija, Стрелец съм аз, но с мъж Дева :liubov2: Твоите снимки наистина имат характерен почерк - много ги харесвам!
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Аватар
ToBo
Чист кофеин
Мнения: 7642
Регистриран на: Апр 21, '12, 20:41
Местоположение: София

Re: Моята горска градина

Мнение от ToBo »

На практика всеки, който има в двора си малини, има композиции с малини :lol:
Никога не е късно да засадиш клематис...
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7208
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 609 пъти
Получил благодарност: 1106 пъти

Re: Моята горска градина

Мнение от ljuboznatelna »

И аз много се радвам така, като видя няколко снимки и да знам на кого са. Чудна градина, ще чакам с нетърпение розите!
Аватар
tili
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1812
Регистриран на: Юни 25, '14, 16:09
Местоположение: София

Re: Моята горска градина

Мнение от tili »

Добро утро, Мия :) Снощи замръкнах, тази сутрин си пия кафето в твоята градина и се възхищавам. Голям напредък и в двете посоки - китки и фотки :mrgreen: Като гледам тези съвършени хармонични композиции, хич не се и сещам за рози. После ще е друго, но сега е перфектно за този миг! Това е и целта,нали - да се радваме на различни градини и погледи през годината. :tzvetentze:
РОУЗ

Re: Моята горска градина

Мнение от РОУЗ »

Понеже те следя отблизо и често :mrgreen: , бях забравила колко скоро си започнала да правиш градина :o , но сега се върнах до първа страница и мисля, че заслужаваш приз не само за стилна, но и за най-бързо развиваща се градина! :liubov:
А и имаш ясна концепция или поне така изглежда, моите клети растения са местени поне по един път, някои и по повече. :mrgreen:
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”