Двора на Тили

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
hrissi2009
Кафевар/ка/
Мнения: 940
Регистриран на: Мар 14, '15, 14:23
Местоположение: София

Re: Двора на Тили

Мнение от hrissi2009 »

Тези градини са невероятна, приказна красота. Мечтa. А представяте ли си ги със снега. :potekoha: :potekoha: :potekoha:
Аватар
tili
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1812
Регистриран на: Юни 25, '14, 16:09
Местоположение: София

Re: Двора на Тили

Мнение от tili »

Да започна и аз с малко невзрачни пролетни. Колкото за информация. Градината още е почти заспала.

Изображение

Изображение
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4357
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 1655 пъти
Получил благодарност: 585 пъти

Re: Двора на Тили

Мнение от Emilly1212 »

Тили, :tzvetentze: ако щеш ми вярвай, преди малко точно за твоята градина си мислех...Гледайки как темите с градини една по една изкачат, ми се прииска да видя и твоята пролетна градина. Кокичетата са прелестни, и минзухарчетата също. Още малко и ще има за показване повече! :nod:
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
лалесъм

Re: Двора на Тили

Мнение от лалесъм »

Леле, Тили, и ти дочака най-накрая кокичетата :D
А бодливковците как са? Мия и Роуз големи красоти показват, иска ми се да видя и твоите :nod:
Аватар
tili
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1812
Регистриран на: Юни 25, '14, 16:09
Местоположение: София

Re: Двора на Тили

Мнение от tili »

Здравейте, Емили, Лаленце :) Тук-там по някоя заблудена иглика се опитва, горката.
Бодливковците иззимуваха прилично с изкл. на едно. Един сив юниперус от Незабравка. Нещо пожълтя. Ще снимам тия дни, да спре дъжда. Розите ми наполовина неразкрити... абе - много работа ме чака :stiskam:
sasha

Re: Двора на Тили

Мнение от sasha »

Цяла зима рИвахме как ни сърбят ръцете за работа, хайде сега да видим :angelche:
Аватар
tili
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1812
Регистриран на: Юни 25, '14, 16:09
Местоположение: София

Re: Двора на Тили

Мнение от tili »

sasha написа:Цяла зима рИвахме как ни сърбят ръцете за работа, хайде сега да видим :angelche:
Ако ти кажа, че навън прехвърча сняг... И това ще преживеем, Саше :lol:
sasha

Re: Двора на Тили

Мнение от sasha »

Очевидно живеем в различни континенти :hihihi:
Аватар
tili
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1812
Регистриран на: Юни 25, '14, 16:09
Местоположение: София

Re: Двора на Тили

Мнение от tili »

И след днешния вкиснат вторник, и като няма помен от цвят в градината, да сложа тук два пастела с цветя. Ешолция и мак. Каквото имам - това показвам, хич не бездействам на това гадно, дъждовно и студено време. Ще изгрее слънце и на нашата улица някой ден :)

Изображение

Изображение

И за Любознателна - обещаната снимка на стенния килим "Носталгичен етюд" 259/160см Стара работа, но си я обичам. Фотката е лоша. Гобленът си подхожда със сецесионската лампа и носталгията по отминали времена.

Изображение
Аватар
Daniela Pargu
Чист кофеин
Мнения: 5252
Регистриран на: Яну 29, '17, 20:53
Местоположение: В.Търново
Дал благодарност: 67 пъти
Получил благодарност: 90 пъти

Re: Двора на Тили

Мнение от Daniela Pargu »

Ама това ...гоблени ли са?! :shock: Аз ги взех за пастели!Чудесни са! :daaa:
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”