Градина - Дарина

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
dar
Баш кафе майстор
Мнения: 2898
Регистриран на: Окт 24, '14, 16:30

Re: Градина - Дарина

Мнение от dar »

Изображение

Тая цялата трябва да се преработи, тъй като черешата като се раззелени ми скрива почти половината гледка. там има една берберия мисля беше, дали ще е добре там за алпинеум?
dar
Баш кафе майстор
Мнения: 2898
Регистриран на: Окт 24, '14, 16:30

Re: Градина - Дарина

Мнение от dar »

Изображение
това са двете "градинки", които успях да съхраня от цветята на предната собственичка, а там в долния ляв ъгъл на снимката, където се вижда част от зелен маркуч е много празно, а то е най-добрата гледка от верандата. много ми допада този карамфил, а ма как да ги окантя хем да е лесно за косене, хем да не ме дразнят тия прави линии, или хич да не окантвам?
dar
Баш кафе майстор
Мнения: 2898
Регистриран на: Окт 24, '14, 16:30

Re: Градина - Дарина

Мнение от dar »

Изображение
тази снимка съм я направила като съм застанала между тия две "градинки" и гледам към ъгъла, който най ме затруднява за сега. с тия плодни дръвчета , храсти и не знам си още какво, което искам да имаме. С тия правоъгълници съм набучила каквото ми падне за съжаление. всички цветя ми харесват и не мога да се въздържам от покупки, просто съм заразена със вашата болест. за това помагайте
dar
Баш кафе майстор
Мнения: 2898
Регистриран на: Окт 24, '14, 16:30

Re: Градина - Дарина

Мнение от dar »

и на всичкото отгоре ми се струва, че така съм ги разтегнала, че нямам време да подвия крак от плевене, подрязване и т.н.
dar
Баш кафе майстор
Мнения: 2898
Регистриран на: Окт 24, '14, 16:30

Re: Градина - Дарина

Мнение от dar »

Лаленце, беше ме питала за посоките на двора, става ли ясно изложението или не обяснявам добре?
dar
Баш кафе майстор
Мнения: 2898
Регистриран на: Окт 24, '14, 16:30

Re: Градина - Дарина

Мнение от dar »

dar написа:Изображение
тази снимка съм я направила като съм застанала между тия две "градинки" и гледам към ъгъла, който най ме затруднява за сега. с тия плодни дръвчета , храсти и не знам си още какво, което искам да имаме. С тия правоъгълници съм набучила каквото ми падне за съжаление. всички цветя ми харесват и не мога да се въздържам от покупки, просто съм заразена със вашата болест. за това помагайте
забравих да ви кажа, че по тази ограда и на късата част след нея вече има туи, сега е ред на пътека пред тях и на вашите предложения. нямате представа как се успокоих като стартирах тук днес с тези снимки. знам, че всеки един от вас помага с каквото може. щастлива съм, че съм тук и че ви има
лалесъм

Re: Градина - Дарина

Мнение от лалесъм »

Както си се засилила пусни няколко снимки на композиции, които ти харесват да се ориентираме накъде силно залиташ :angelche: Копираш адреса на изображението, избираш Img и между тях пействаш :daaa:
Аватар
zeleno
Наркоман
Мнения: 13713
Регистриран на: Ное 23, '10, 15:59
Дал благодарност: 202 пъти
Получил благодарност: 390 пъти

Re: Градина - Дарина

Мнение от zeleno »

на цялата дължина на оградата към съседите ли натрака туи :?: и на колко една от друга са
ако това е юг , жалко
аз бих наслагала там в 80 см. леха малини , къпини , френско грозде , арония и всякакви подобни плодни храстчета
хем ограда , хем боде , хем береш
dar
Баш кафе майстор
Мнения: 2898
Регистриран на: Окт 24, '14, 16:30

Re: Градина - Дарина

Мнение от dar »

малини има на срещуположната дължина на оградата, т.е срещу туите се пада, два сорта ранни и късни. ММ не иска къпини. А там винаги може да сложа межу тях това френско грозде и не знам как е аронията
dar
Баш кафе майстор
Мнения: 2898
Регистриран на: Окт 24, '14, 16:30

Re: Градина - Дарина

Мнение от dar »

Лаленце, четеш ми мислите. точно това правя сега, ама по друг начин . харесвам си ваши градини, съхранявам ги на компа и пействам както моите снимки от градината.А това дето ти го предлагаш не разбирам на кое казваш адрес. До сега ги гледах и се възхищавах, от днес вече ги и съхранявам, но то всичко ми харесва, много съм ненаситна като е въпрос за цветя и градини.
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”