Градина на 10 години в развитие

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
wenche

Re: Градина на 10 години в развитие

Мнение от wenche »

Леле, и форзицията, и магнолията са убийствени.
Тути, чакам да покажеш и кремаво-жълтата, влюбена съм в нея :slove:
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5505
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1477 пъти
Получил благодарност: 1442 пъти

Re: Градина на 10 години в развитие

Мнение от Тутти »

Wenche, тук не е Тракийската равнина. Влачиме се със закъснение поне седмица и повече. Малко търпение и ще цъфне и тя.
nora
Кана кафе
Мнения: 683
Регистриран на: Фев 6, '12, 19:22
Местоположение: София

Re: Градина на 10 години в развитие

Мнение от nora »

WOW!!!
Каква магнолия!!! Какво небе!!!!
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4357
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 1655 пъти
Получил благодарност: 585 пъти

Re: Градина на 10 години в развитие

Мнение от Emilly1212 »

Тутти, :gush: от кога надничам тук за нови снимки. Благодаря ти, че сподели тази красота. При теб всичко е невероятно! :potekoha:
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Аватар
greeneyed
Чист кофеин
Мнения: 9994
Регистриран на: Ное 30, '09, 15:11
Местоположение: 550 м н.в., в полите на Средна гора
Дал благодарност: 459 пъти
Получил благодарност: 871 пъти

Re: Градина на 10 години в развитие

Мнение от greeneyed »

Тутти, удоволствието , което изпитвам, докато ти разглеждам градината, се увеличава, след като прочетох философията, с която я управляваш! :liubov2: Ми тъй де, щом си му требе, оно си го сака/ по шопски/- колко растения уморих от мерак да ги имам, пък те искат други условия. Добре, че и свободни площи няма повече. ;)
Не искайте много- не можете да му платите цената... Ванга

моите цветя
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5505
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1477 пъти
Получил благодарност: 1442 пъти

Re: Градина на 10 години в развитие

Мнение от Тутти »

Nora, Emili1212, Greeneyed, благодаря че надникнахте и се радвам щом ви е харесало.
Greeneyed, толкова хитрости усвоих за да си направя грижите за градината по-малко за сметка на съзерцанието...Например полагането на трева в бордюрите ми решава няколко грижи: няма плевели, растенията не изсъхват, корените не се напичат в жегите, след около година е станала на компост или поне така изглежда и е красиво. Спестява ми и извозването на тревата след косене или аериране. Спестява ми и разправия да слагам мулч някакъв. А колко много години борба с плевелите водих. Тази пролет всичко под тревата беше чисто, земята мекичка, и се израдвах много на това облекчение. Мързела е катализатор на прогреса.
libra
Наркоман
Мнения: 11635
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 73 пъти
Получил благодарност: 53 пъти

Re: Градина на 10 години в развитие

Мнение от libra »

Тути,страхотни магнолии,както и всичко при теб!Ти само ни информирай своевременно.
Тази година и аз ще мятам тревата в лехите,че ми се плаче като гледам бурените тази пролет.
Deleted User 1445

Re: Градина на 10 години в развитие

Мнение от Deleted User 1445 »

Тутти, магнолиите са невероятни красавици :potekoha: Преписвам от теб идеята за сухата трева, ще ми трябва доста мързелив подход за цветята в зеленчуковата градина, където се явявам рядко :daaa:
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Градина на 10 години в развитие

Мнение от calico »

Тутти, магнолията е умопомрачителна :shock: . Не се ли разтвори вече напълно? като я знам какво мощно дърво е, сигурно е зашеметяваща гледка :potekoha: , покажи я в пълния блясък... :liubov:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
tili
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1812
Регистриран на: Юни 25, '14, 16:09
Местоположение: София

Re: Градина на 10 години в развитие

Мнение от tili »

Без майтап, зарадва ми душата твоята градина на 1-ви април :mrgreen: Аз също се доближавам до тази философия за взаимното привличане на растения със стопанка и почти сме определили връзката си :)
Чудни снимки Тутти и от Земята и от Небето!
А плужеците си хапват от моите по-младички бергенийки и се събират под листата на старите :)
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”