МОЕТО ПРОЗРЕНИЕ

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
LUCKY LETY
Двойно кафе
Мнения: 180
Регистриран на: Яну 23, '16, 16:17
Местоположение: гр.Аксаково;област Варна
Получил благодарност: 15 пъти

МОЕТО ПРОЗРЕНИЕ

Мнение от LUCKY LETY »

Добро утро на всички малки,големи и още по-големи момичета и момчета в този слънчев форум!!!

Дълго,ама много дълго обмислях да се регистрирам тук и ето на реших се!!!
И понеже нищо не е случайно,реших да го направя в навечерието на рождения си ден... :dovolen:
Моята градина е голяма,но млада!!!Това е ранчото в село Николаевка на ММ и се намира на 20 км.от Варна.
То моето не беше любов от пръв поглед.Започнах на шега преди две години.Докато си пиех кафето сякаш погледнах с други очи на заобикалящите ме треволяци.
И така до днес -няма спиране....Както аз не мога без нея така и тя не може без мене. :D :D :D
Ето няколко снимки на градинката :
Изображение
Изображение
Изображение
dal

Re: МОЕТО ПРОЗРЕНИЕ

Мнение от dal »

Здравей и настанявай се удобно !
Така е , то за това сме го кръстили хоби- кафе- пиеш кафе и получаваш хоби... :D
Шегувам се , но едно е сигурно , отново има новак който си мисли че нищо не знае и е тревожен от което
и отново има поусмихната публика , затаила мъката че вече няма място в дворовете и , а при новаците - имааа :daaa:

Напиши какво мечтаеш , какво искаш , какво мислиш да правиш с това хоби ?! :tzvetentze:
Аватар
lenuza73
Кафе машина
Мнения: 3700
Регистриран на: Окт 3, '10, 18:27
Дал благодарност: 14 пъти
Получил благодарност: 18 пъти

Re: МОЕТО ПРОЗРЕНИЕ

Мнение от lenuza73 »

Привет и от мен градска :hihihi: Моя приятелка има рода в Николаевка,а Аксаково е на около 3-5 км от мен :ieeee: варненската група се увеличаваме
Хубаво е,че те е оставил срамът и си се регистрирала.Преди време и аз така,четях тайничко 1 година и накрая се регистрирах и никак не съжалявам.Кафе не пия,но градинарстването ми е влязло под кожата,така ще бъде и с теб .
ОТ снимките се вижда,че имаш вече сенки ,какво си сложила ,какви идеи имаш,от какво имаш нужда ....? Ние от Варна,често си провеждаме срещи ,хайде включвай се и ти :tzvetentze: Темата е тук:
http://hobbykafe.com/forum/viewtopic.php?f=12&t=636 следи я и когато видиш,че се оформя нова среща отново си добре дошла :tzvetentze:
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: МОЕТО ПРОЗРЕНИЕ

Мнение от Noel »

Добре дошла,Лъки :D :tzvetentze:
Няма случайни неща...и очите ,отворени към треволяците идва точен момент :nod:
А случи ли се това пред нас се отваря една врата с нов,вълшебен свят!
Разказвай за всичко-и мечти,и безсънни нощи с нови планове,и несполуки.....всичко ни интересува :D
Чувствай се удобно сред нас :tzvetentze:
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: МОЕТО ПРОЗРЕНИЕ

Мнение от calico »

Здравей Лети, добре си дошла :tzvetentze:
Да ти кажа, този форум е много притегателен и веднъж засмуче ли те в орбитата си, няма отърване. :angelche: А е неизбежно да те завихри, просто енергията му е такава, и ти си се калибрирала с нея, щото и ти носиш същата енергия.
Видя ли сега как научно ти го обясних защо регистрирането ти тук е било неизбежно :mrgreen:

Варненки са много силна група, те правят чудеса, и не само градински. Аз много съжалявам, че съм далеч от тях, щото са прекрасни хора с прекрасни градини.

Виждам голяма градина, и с много място :potekoha: Дето вика Дал, нашите пълни, пък при теб всичко ще е ново :ieeemyzh:
Ние ще се радваме заедно с теб на всяко ново кътче и тревичка. Толкова е прекрасно да се погрижи човек за парченце от тая прекрасна Земя. Разкажи- какво искаш, какво обичаш, какви представи имаш, там ли живееш, или е само за почивните дни, зеленчуци има ли?
Вода и слънце като има, и градината ще стане. А тя вече е започнала да става. И има и много дървета, ей това ми е най-любимо в градините - мини горичка и колкото може цветя.
А в какви отношения си с розите? :liubov2: А нещо да си чувала за Абрахам Дарби?
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
may4o
Кафе с мляко
Мнения: 293
Регистриран на: Авг 13, '14, 23:15
Местоположение: Варна
Дал благодарност: 54 пъти
Получил благодарност: 141 пъти

Re: МОЕТО ПРОЗРЕНИЕ

Мнение от may4o »

:tzvetentze: Добре дошла и от мен! Това е то, започне ли се - спиране няма :D . Тук има много съфорумки и съфорумци, които са пооо- навътре в нещата и ще ни помагат :dovolen: :stiskam: че и аз съм нова тук. И ако си мислиш , че нещо няма да го преместиш поне 5 пъти - лъжеш се :lol:
Разкажи какви са плановете ти за ранчото
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: МОЕТО ПРОЗРЕНИЕ

Мнение от calico »

И честит рожден ден, Лъки Лети :tzvetentze: Щастливо градинарстване, здраве и късмет!

Изображение
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
LUCKY LETY
Двойно кафе
Мнения: 180
Регистриран на: Яну 23, '16, 16:17
Местоположение: гр.Аксаково;област Варна
Получил благодарност: 15 пъти

Re: МОЕТО ПРОЗРЕНИЕ

Мнение от LUCKY LETY »

Благодаря за топлия прием! Изображение Изображение !!
Като новак в отглеждането на градински цветя и имайки предвид ,че нямаше никакви цветя(освен розови кандилки),искам всичко.....
Хубавото е ,че никой не ми се меси и си правя свободните съчинения на воля.
Какво ще правя с това хоби........а сега де.
Еми,ще му се наслаждавам.Обичам мястото,допира до природата,както и всяко едно посято и отгледано с любов и трепет цвете.
Научих се да не правя планове.Колкото-толкова.Но как ми грейват очите ,като засадя нова китка,храст или дръвче....
Иначе насадих доста цветя.Почвата е чернозем и на повечето цветя им е добре при мен.
Ето някой снимки от изминалата година:

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Аватар
LUCKY LETY
Двойно кафе
Мнения: 180
Регистриран на: Яну 23, '16, 16:17
Местоположение: гр.Аксаково;област Варна
Получил благодарност: 15 пъти

Re: МОЕТО ПРОЗРЕНИЕ

Мнение от LUCKY LETY »

Calico ,май е роза Абрахам Дарби..........
От към рози сега пристъпвам с плахи стъпки.
Имам засадени под бутилки резници от есента.
Спазвах всички указания във форума и май ще с прихванат.
Обаче имам 3 ореха.... :D
Иначе така е.Не съм спала докато не си изпрося това или онова.
А колко си откраднах.............. :D :D :D
При мен игликите цъфтят цяла година и сега съм приготвила още за садене.
А колко семена ме чакат ,не е истина :hihihi:
Все още ,както се вижда няма обем от нищо.
Дървета има,но искам да се погрижа за тях.имат гъби по кората и някакво зелено-жълто като налеп...
Това е нещото с което искам да се заема първо на пролет.
Ще чета и ще изпълнявам,пък дано да мога да ги подновя.
Има череша,синя слива,естествено сливи за ракия,дрян,няколко ябълки и прасковки.
А зад къщата зеленчуковата градина.Е там всичко е по-конец.Родителите на ММ гледат домати,краставици,каротофи,пипер,царевица,червено цвекло,лук,чесън,тикви....
Аз там не се меся ,само помагам и се уча.
Донка Тодорова
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1314
Регистриран на: Мар 29, '13, 11:11
Дал благодарност: 182 пъти
Получил благодарност: 92 пъти

Re: МОЕТО ПРОЗРЕНИЕ

Мнение от Донка Тодорова »

Lucky Lety, ти си наистина lucky- голяма градина , в която можеш да твориш! Виждам,че мислиш и за детайлите между цветята.Успех!
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”