Опити да зацветя себе си

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
колориткен
Kафенце
Мнения: 19
Регистриран на: Мар 13, '15, 07:34

Re: Опити да зацветя себе си

Мнение от колориткен »

Ще намеря, ще намеря място ;) , но полека.За сега поръчах от Оаклпантс само двата катерача Глория до беседката и мадам Алфред,но тя ще е в другата част на двора,който още мисля.Дъщеря ми е абитуриентка през май и финансовия поток върви повече в посока подготовка.Но ще имам истински рози! А флоровките ще подаря на бабите в махалата :dovolen:
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Опити да зацветя себе си

Мнение от calico »

а! те ако са си хубави и ги харесваш димовките, оставяй ги. Стига да има място за онова, дето ще ти се прииска. Аз, само така, бегло :angelche: напомням, че човек ако има само една роза, то тя трябва да е Дарби :lol: :lol:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
колориткен
Kафенце
Мнения: 19
Регистриран на: Мар 13, '15, 07:34

Re: Опити да зацветя себе си

Мнение от колориткен »

Калико, доста време прекарах тази сутрин в ровичкане из сайтовете за онлайн продажби,но никъде не видях клематис Монтана Рубенс, само този- Montana Freda.http://clematis.bg/index.php?page=shop. ... Itemid=183" onclick="window.open(this.href);return false; Няма да бързам, ще потърся още.Иначе цяла нощ сънувах рози(остинки, разбира се :twisted: )
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Опити да зацветя себе си

Мнение от calico »

Аз имам и Фреда. Изобщо не може да се сравни с Рубенса по мощност. Иначе отделните цветчета са почти еднакви, Фредата е малко по-розова. Но изобилието и мощта на Рубенса е без конкуренция. За три години с лекота стига почти десет метра, и иска площ и мрежи. Ще го намериш, имаше го в доста поръчки, и пак ще има клематисови порръчки. При Тайлърс със сигурност ще го има, а от там все ще се поръча нещо рядко срещано другаде :daaa:

Един друг- Тритерната рубромаргината също е много мощен, аз го подарих, че нямам място за такива големини, и той пролетноцъфтящ, дори ароматен, обаче много място ще ти заеме
виж и него
https://www.google.bg/search?q=%D0%BA%D ... 43#imgrc=_

че остинки ще сънуваш ми, какво друго може да сънува човек :angelche:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
колориткен
Kафенце
Мнения: 19
Регистриран на: Мар 13, '15, 07:34

Re: Опити да зацветя себе си

Мнение от колориткен »

Благодаря Калико, ще се заредя с търпение-слагам го в списъка си :).
колориткен
Kафенце
Мнения: 19
Регистриран на: Мар 13, '15, 07:34

Re: Опити да зацветя себе си

Мнение от колориткен »

Моите скромни рози Изображение Глория дижон Изображение Изображение Изображение Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”