Градината ми през сезоните-nask

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
zeleno
Наркоман
Мнения: 13673
Регистриран на: Ное 23, '10, 15:59
Дал благодарност: 123 пъти
Получил благодарност: 237 пъти

Re: Градината ми през сезоните-nask

Мнение от zeleno »

ехааа :daaa:
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Градината ми през сезоните-nask

Мнение от calico »

ей, какви красоти съм изтървала и тук, направо не смогвам :angelche:

Наск, ти си царицата на нарцисите, направо са великолепни

а това лале откъде е, :potekoha: прилича на старите бабини лилии, мнооооого ги харесвам
Изображение
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
nask
Виенско кафе
Мнения: 349
Регистриран на: Апр 8, '13, 01:41
Местоположение: България гр.Пазарджик

Re: Градината ми през сезоните-nask

Мнение от nask »

Калико,тези лаленца съм ги купувала от Стрелиция ,бяха 5 броя миналата пролет,а сега са 3 бр.вече се отказах да купувам лалета. :ufff:
Аватар
nask
Виенско кафе
Мнения: 349
Регистриран на: Апр 8, '13, 01:41
Местоположение: България гр.Пазарджик

Re: Градината ми през сезоните-nask

Мнение от nask »

След месеци прекъсване се завръщам при моята страст.Пролетта ни напусна и вече е лято .Ето какво успях да запечата с телефона.Изображение Изображение Изображение Изображение ИзображениеИзображение Изображение img]Изображение Изображение ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение Изображение ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение Изображение Изображение Изображение Изображение ИзображениеИзображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение ИзображениеИзображение Изображение ИзображениеИзображениеИзображение Изображение ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение Изображение
Аватар
nask
Виенско кафе
Мнения: 349
Регистриран на: Апр 8, '13, 01:41
Местоположение: България гр.Пазарджик

Re: Градината ми през сезоните-nask

Мнение от nask »

Има още много красотички...ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение ИзображениеИзображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение Изображение ИзображениеИзображение Изображение ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение Изображение Изображение ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение Изображение ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение Изображение ИзображениеИзображение
Аватар
nask
Виенско кафе
Мнения: 349
Регистриран на: Апр 8, '13, 01:41
Местоположение: България гр.Пазарджик

Re: Градината ми през сезоните-nask

Мнение от nask »

Продължавам :D ИзображениеИзображение Изображение Изображение ИзображениеИзображениеИзображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение Изображение ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение Изображение Изображение ИзображениеИзображение Изображение ИзображениеИзображениеИзображение Изображение ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение Изображение Изображение ИзображениеИзображениеИзображение Изображение Изображение ИзображениеИзображение
Аватар
stp_stp
Виенско кафе
Мнения: 331
Регистриран на: Мар 12, '13, 21:58

Re: Градината ми през сезоните-nask

Мнение от stp_stp »

:potekoha: :potekoha: :potekoha:
Много, много красиво! Изобилие от цвят и зеленина! :sheart: :sheart: :sheart: :tzvetoman:
Благодаря за споделеното! Започвам деня заредена с енергия от твоята прекрасна градина! :sflower: :ssun:
:sbow: :tzvetentze:
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”