Там , на Балкана !

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
МГХ
Наркоман
Мнения: 10086
Регистриран на: Окт 4, '12, 23:28
Местоположение: Русе
Дал благодарност: 347 пъти
Получил благодарност: 918 пъти

Re: Там , на Балкана !

Мнение от МГХ »

Благодаря, Дани! При вас може би е по-топло ... ама като гледам надморската височина , може и същото да е. Есента вече е на привършване и после следва един сезон , който на мен лично ми е ... в повече. Само ако можеше след есента да идва пролет , но пък кога тогава щяхме да мечтае и да си обменяме опит. В останалото време сме твърде заети в градините.Аз поне в борбата с бурените, които са си у дома и вероятно , ако можеха , щяха да ми се чудят , какво искам от тях.
Поне успях вчера да засадя луковиците , няма защо да казвам ,че и тази година съм се оляла с поръчките и количествата.
Lalel4e , ето ни я улицата .В ляво е обитаваната къща на едните съседи , а в дясно съборената в изоставеното място. Още не сме разчистили ,но ... това е трудна работа. Изображение
Ето и гората отсреща Изображение викат на местността "Студенка" , защото е северен склон и има студена изворна вода.
Преди няколко години дървената мафия я поограби ,но тя е саморасла и бързо се възстановява. Това ме навежда на мисълта , че и моята борба с местните бурени е обречена на неуспех ;)
И малко тревички.Изображение Моят син твърди ,че всичките ми снимки са с треволяци. ИзображениеТя къщата е негова ... :angelche:
Последно , че съм ужасно досадна и бъбрива :ovtza: Чайникът Изображение
Изображение
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2518
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 605 пъти
Получил благодарност: 562 пъти

Re: Там , на Балкана !

Мнение от Lalel4e »

Ти ако мислиш че си бъбрива, аз какво да кажа :lol: :lol: :lol:
Не, не се издържа на това твоето. Днес отхеърлих още две страници от темата - вече съм на 16-та и не се сдържам. Отдалеч изглежда селска градина, а отблизо - ботаническа. Какви са тия екзотични видове - днес виждам поне три цветя за първи път. :shock: :shock: :shock:
Почти на всяка страница си казвам че ще те питам за еди-кое си растение, ама то вече станаха над 10 :|

И този чайник... Ах, този чайник!!
ММ вече има задача да търси чайници по битаците :lol:
Аватар
МГХ
Наркоман
Мнения: 10086
Регистриран на: Окт 4, '12, 23:28
Местоположение: Русе
Дал благодарност: 347 пъти
Получил благодарност: 918 пъти

Re: Там , на Балкана !

Мнение от МГХ »

Ти пък. :lol: Съседката ми като дойде все това повтаря, откакто чете в нета за едно момче , което направило ботаническа градина на село с възможност за посещение.
Мястото отдавна е кът , а има тооолкова много неща , които харесвам. И все си обещавам , че спирам да мъкна какви ли не растения и да се чудя къде да ги бодна. Ама това е друга болест. Дано не я прихванеш, макар че тук всеки втори я има , а всеки първи - има начални симптоми...и няма ваксина. :lol: :lol: :lol: :lol:
Светката
Баш кафе майстор
Мнения: 2246
Регистриран на: Фев 17, '11, 20:07

Re: Там , на Балкана !

Мнение от Светката »

МГХ написа:Ти пък. :lol: Съседката ми като дойде все това повтаря, откакто чете в нета за едно момче , което направило ботаническа градина на село с възможност за посещение.
Мястото отдавна е кът , а има тооолкова много неща , които харесвам. И все си обещавам , че спирам да мъкна какви ли не растения и да се чудя къде да ги бодна. Ама това е друга болест. Дано не я прихванеш, макар че тук всеки втори я има , а всеки първи - има начални симптоми...и няма ваксина. :lol: :lol: :lol: :lol:

Хахаха!
Много ми е познато.Като,че ли направо за мен говориш :D Хахха!
К,во направих аз :D Изкорених 30 корена лавандула цветуща от всякъде,за да я заменя пак с лавандула млада но с различни цветове.Сякаш имам много излишни. :D Ще се спра.Зная,но ще искам Админа да ме БАННЕ :D за да не мога да влизам във форума.Даже този, който ми изтри постове,искам да ми изтрие и регистрацията.Не може никой да ми накриви на шапката :D ни най-малко.Ще ми направи даже услуга :ieeee: :ieeemyzh:
Усмихни се! Забавлявай се!
Направи мил жест към себе си
още днес.
Аватар
МГХ
Наркоман
Мнения: 10086
Регистриран на: Окт 4, '12, 23:28
Местоположение: Русе
Дал благодарност: 347 пъти
Получил благодарност: 918 пъти

Re: Там , на Балкана !

Мнение от МГХ »

Е, Светка , защо така ? Това си е хубава болест. Много разпространена в този форум, но хубава. Все пак създаваме красота , мечтаем, садим, а не рушим. Убедена съм ,че светът се крепи на такива като нас , а прогресът е налице пак заради хората, отдадени на една мечта или идея . Няма значение в каква област.
Лалеле , виж сега какви емоции отприщи... хубави ... :lol: ... цветни.
Аватар
МГХ
Наркоман
Мнения: 10086
Регистриран на: Окт 4, '12, 23:28
Местоположение: Русе
Дал благодарност: 347 пъти
Получил благодарност: 918 пъти

Re: Там , на Балкана !

Мнение от МГХ »

Есенни рисунки...Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2518
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 605 пъти
Получил благодарност: 562 пъти

Re: Там , на Балкана !

Мнение от Lalel4e »

МГХ написа:Лалеле , виж сега какви емоции отприщи... хубави ... :lol: ... цветни.
А? Това за мене ли се отнася? :ovtza: ...ха дано!
Красота, красота, красота!!!
Наистина са като рисунки :shock:
А ти нямаш работа сега и това 'спукано гърне'! Бива ли, бива ли??!
Искам!!! :svekurva:
И като си помисля само колко спукани грънци са на дъното на селската тоалетна... :sangry:
Аватар
МГХ
Наркоман
Мнения: 10086
Регистриран на: Окт 4, '12, 23:28
Местоположение: Русе
Дал благодарност: 347 пъти
Получил благодарност: 918 пъти

Re: Там , на Балкана !

Мнение от МГХ »

Lalel4e написа: И като си помисля само колко спукани грънци са на дъното на селската тоалетна... :sangry:
Е, това пък защо. Грънците са хубаво нещо . Счупени са още по атрактивни за градината :hihihi:
Днес ми е хризантемено. Обичам ги тези есенни красавици.
Изображение
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Изображение
Изображение

Изображение

Изображение
Изображение
Аватар
МГХ
Наркоман
Мнения: 10086
Регистриран на: Окт 4, '12, 23:28
Местоположение: Русе
Дал благодарност: 347 пъти
Получил благодарност: 918 пъти

Re: Там , на Балкана !

Мнение от МГХ »

И у дома Изображение

Изображение
Аватар
МГХ
Наркоман
Мнения: 10086
Регистриран на: Окт 4, '12, 23:28
Местоположение: Русе
Дал благодарност: 347 пъти
Получил благодарност: 918 пъти

Re: Там , на Балкана !

Мнение от МГХ »

Днес ми се пише. Направих три бутилки за приятелки .Двете със снимки, а третата за архангелов ден. Изображение
Изображение
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”