Градината на Иса

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
isa
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1865
Регистриран на: Ное 29, '09, 12:03

Градината на Иса

Мнение от isa »

Понеже много ме сръчкахте напоследък, ето откривам тема и сега ще кача едни стари снимки от юни месец. След това дъждовете много ми съсипаха визията на градината и почти не съм снимала.Отделно че са със стария фотоапарат, който не прави добри снимки. Сега си взех нещо по-прилично, но няма обекти :eeeh: . Все пак ще кача по-късно още снимки.Тези не са подредени, ама нямам особено време да се занимавам с това, та отново отлагам за по-късно :hihihi:
https://picasaweb.google.com/1173889874 ... directlink
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15871
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 836 пъти
Получил благодарност: 1686 пъти

Re: Градината на Иса

Мнение от Гео, граф »

Разгеле :ieeee: :ieeemyzh: !!!

Исе, ако искаш и аз мога да сложа някое мое фото от твоята градина, за да бъдат на едно място. Но само ако поискаш, ако не, изобщо не се притеснявай да ми кажеш - това си е твоята тема :nod:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Градината на Иса

Мнение от milena02 »

Еееее... най-после! Дочакахме! При това цяла тема! Исе, не се скъпи на снимки, моля. Направи ни един подарък като на приятели, дай колкото се може повече кадри от всички възможни гледни точки и годишни времена.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31652
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 986 пъти
Получил благодарност: 2244 пъти

Re: Градината на Иса

Мнение от Мария Николова »

Разгледах целия албум - отпред назад 1 - 223 и отзад напред 223 - 1. Ако предположа, че всяка снимка на роза, или на изискано подредена група нецветя, ;) може да е направена в поне 50 прекрасни градини на форумните девойки и младежи, уникалната снимка № 60 може да е направена единствено и само в дивчовската градина на Вили! :daaa:

Изображение

Никъде другаде не съм видяла така иглолистните в диво състояние по дивчовския баир да преминават в градината . Или обратно - градината да продължава нататък и да се катери по баира. Ни-къ-де!!!
И щото съм гадено :sdevil: скорпи, няма да скрия огромното си задоволството, че тази красотата никъде не е "подсилена" ;) от каквато и да патка, сиреч "градинска украса". :daaa: :slove: :ieeee: :ieeee:
Прекрасна градина!
Искам в Дивчовоооооо, искааааам!!! :cry: :cry: :cry:

А ето тази снимка ще мениджирам да стои горе в ъгъла през следваща седмица. :angelche:

Изображение

:ssvirka: :slove: :ieeee: :ieeee:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
flora
Баш кафе майстор
Мнения: 2151
Регистриран на: Яну 14, '13, 13:32
Местоположение: София
Получил благодарност: 54 пъти

Re: Градината на Иса

Мнение от flora »

Лелееее... Думи нямам.... :o :shock: :potekoha:
Изображение Изображение
Di_Va
Кафе машина
Мнения: 4886
Регистриран на: Сеп 20, '10, 22:22
Дал благодарност: 340 пъти
Получил благодарност: 279 пъти

Re: Градината на Иса

Мнение от Di_Va »

flora написа:Лелееее... Думи нямам.... :o :shock: :potekoha:
Също и аз.... :shock: :o :o !
Аватар
Албена
Кафе машина
Мнения: 4526
Регистриран на: Фев 2, '10, 09:57
Местоположение: Габрово

Re: Градината на Иса

Мнение от Албена »

Di_Va написа:
flora написа:Лелееее... Думи нямам.... :o :shock: :potekoha:
Също и аз.... :shock: :o :o !
Истинска прелест !!! :potekoha: :daaa:
Аватар
Acebia
Кана кафе
Мнения: 637
Регистриран на: Мар 27, '11, 09:25

Re: Градината на Иса

Мнение от Acebia »

s_t_m написа:Разгледах целия албум - отпред назад 1 - 223 и отзад напред 223 - 1. Ако предположа, че всяка снимка на роза, или на изискано подредена група нецветя, ;) може да е направена в поне 50 прекрасни градини на форумните девойки и младежи, уникалната снимка № 60 може да е направена единствено и само в дивчовската градина на Вили! :daaa:

Изображение

Никъде другаде не съм видяла така иглолистните в диво състояние по дивчовския баир да преминават в градината . Или обратно - градината да продължава нататък и да се катери по баира. Ни-къ-де!!!
И щото съм гадено :sdevil: скорпи, няма да скрия огромното си задоволството, че тази красотата никъде не е "подсилена" ;) от каквато и да патка, сиреч "градинска украса". :daaa: :slove: :ieeee: :ieeee:
Прекрасна градина!
Искам в Дивчовоооооо, искааааам!!! :cry: :cry: :cry:

А ето тази снимка ще мениджирам да стои горе в ъгъла през следваща седмица. :angelche:

Изображение

:ssvirka: :slove: :ieeee: :ieeee:
Иса, колежки и колеги, всички сте страхотни и със страхотни градини, ама на Иса градината е най, най... не ми се сърдете отаналите, моля ви!

Мери, ама и ти ли си гад-скорпи като мен :mrgreen: Може да сме хапливи, но сме и откровени,нали. :D
Аватар
mileni
Чист кофеин
Мнения: 5149
Регистриран на: Ное 30, '09, 14:43
Дал благодарност: 229 пъти
Получил благодарност: 82 пъти

Re: Градината на Иса

Мнение от mileni »

Исе,невероятно е при теб :shock: :potekoha:
Не знам досега ,защо не си имала тема,но вече имаш,само
пускай по-често снимки :tzvetentze: :liubov:
Невероятен усет имате за обеми и цветове ти и Люб
Пусни хляба си по водата и ще го намеpиш не след много дни.
http://mileni.snimka.bg/flowers/lyato-2013.762771" onclick="window.open(this.href);return false;
https://picasaweb.google.com/101763371167451658448/201502" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: Градината на Иса

Мнение от Noel »

Иса :liubov:
Благодаря ти!
Ето това е истината за мен,да докараш градината си до късче пъзел от природата :daaa:
Съвършено!!!
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”