Аз, "къщичка"

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
serena
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1401
Регистриран на: Мар 20, '12, 20:25
Местоположение: Варна

Re: Аз, "къщичка"

Мнение от serena »

Обаче съседският котарак е котарачка :mrgreen: много хубава и закръглена по зимному :dovolen:
Времето, прекарано с котки и цветя, никога не е загубено.
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4357
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 1655 пъти
Получил благодарност: 585 пъти

Re: Аз, "къщичка"

Мнение от Emilly1212 »

Къщичка :gush: много е красиво при теб и около теб. Оградката е прелестна, а разходката с шейната е любим момент. :liubov:

Нашата котана също обича да си лежи така на оградата. :dovolen:
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Аватар
къщичка
Кафе машина
Мнения: 4924
Регистриран на: Ное 6, '13, 12:46
Местоположение: с. Николово, Русенско
Дал благодарност: 94 пъти
Получил благодарност: 50 пъти

Re: Аз, "къщичка"

Мнение от къщичка »

Гео, граф написа:Чудна зима е при теб, Къщи :D ! Хубаво сте се повеселили в снега, особено ''кончето'', дърпащо шейната :lol:... Любимата ми оградка с покривчета :liubov: ... И тоя ТИР :ssmiah: :ssmiah: :ssmiah: :daaa:
Тира не го отчитах за забележителност, докато една приятелка не падна от смях като видя каруцата. И реших, че трябва да я увековеча.
МГХ написа:...
Трябва да ме научиш да вкоренявам листенца от стрептокарпус. :angelche:
....
Мислех, че е сложно, но се оказа по-успешно от колкото мислех. Торф с много перлит. Забучва се листото по хоризонтал или вертикал, може и фрагмент от него. Капнах буквално няколко капки вода в субстрата и направих парник. Покълват от влажността на въздуха, ако е мокър субстрата-изгниват-това ми беше грешката предният път. Вече имам много бебета, тези дни ще ги снимам.
serena написа:Обаче съседският котарак е котарачка :mrgreen: много хубава и закръглена по зимному :dovolen:
Е, който разбира от котаци, ги познава. Аз не винаги ги различавам.

Eдни кокиченца от тези дни, пак наваля.

Изображение

От остатъчни парчета плат, портомоне за една приятелка. Обичам от дреболии да правя нещо. Вече е при нея, за мен снимката-спомен:

Изображение

Изображение

Изображение
Малката Ида

Re: Аз, "къщичка"

Мнение от Малката Ида »

Хей ръчички,хей ги две,теб те слушкат ... :tzvetentze:
Аватар
serena
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1401
Регистриран на: Мар 20, '12, 20:25
Местоположение: Варна

Re: Аз, "къщичка"

Мнение от serena »

къщичка написа:
serena написа:Обаче съседският котарак е котарачка :mrgreen: много хубава и закръглена по зимному :dovolen:
Е, който разбира от котаци, ги познава. Аз не винаги ги различавам.
Светле, трицветните са на 99.99999% девойки :dovolen: а ако най-случайно е мъжки, той не може да има поколение. Окраската се нарича "калико", обикновено черно-бяло-оранжево или както е в случая, тигрово-бяло-оранжево, като е и при моята Меги. Има и варианти бяло-кремаво-сиво. Трицветните са ми любимите окраски при котките :liubov2:

Портмоненцето много ми хареса, златни са ти ръцете :dovolen: а гоблени шила ли си?
Времето, прекарано с котки и цветя, никога не е загубено.
Аватар
mds777
Баш кафе майстор
Мнения: 2389
Регистриран на: Мар 9, '13, 15:11
Местоположение: Бургас
Дал благодарност: 84 пъти
Получил благодарност: 113 пъти

Re: Аз, "къщичка"

Мнение от mds777 »

[quote="къщичка"]

Изображение

колко упорито заявават "пролетта идва" независимо от натрупалия сняг!
Изображение
Възхищавам се на умението от нещо от дребно да сътвориш толкова красиви неща. :potekoha:
Аз шия гоблени, но с шевна машина изобщо ме няма,нито с това умение да видя красиви предмети в парченце плат.
Teodora76
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1330
Регистриран на: Апр 1, '12, 18:41

Re: Аз, "къщичка"

Мнение от Teodora76 »

Светле, портмоненцето е много сладурско, отваряй една работилничка за сръчни ръчички :nod:
Аватар
мечтица
Кафе машина
Мнения: 4886
Регистриран на: Юли 4, '13, 08:31
Дал благодарност: 612 пъти
Получил благодарност: 817 пъти

Re: Аз, "къщичка"

Мнение от мечтица »

Светле,снимката с кокичета :daaa:
Като я погледнеш и виждаш че пролетта вече е близо :ieeee: .
Много сладко портмоненце,само се чудя,кога успяваш да намериш время да измайсториш тези страхотни неща :hmmm:
От мен едно визуално подаръче :tzeluvka: :gush:
Изображение
Ние си мислим, че Бог ни гледа отгоре, но той всъщност ни гледа отвътре - ЖИЛБЕР СЕСБРОН
Аватар
къщичка
Кафе машина
Мнения: 4924
Регистриран на: Ное 6, '13, 12:46
Местоположение: с. Николово, Русенско
Дал благодарност: 94 пъти
Получил благодарност: 50 пъти

Re: Аз, "къщичка"

Мнение от къщичка »

Това ми е последното мнение в моята тема, не желая да споделям повече нищо лично с хора, които поддържат лъжата, които си мерят думите във всеки пост заради поддържане на имиджа си, още повече нямам място в общество, което ме убеждава да си затварям устата. Моите думи никога не са били премерени, защото пиша и казвам това, което мисля.
Отвратена съм от наглотията, лицемерщината и лъжата.
Не желая да коментирате решението ми в тази тема, а личните ми съобщения ще деактивирам след приключването на мушкатената ми поръчка.
Засега отношението ми към форума е само служебно.
Приятелите ми знаят къде да ме намерят.

Изображение
Аватар
Димана
Кафе машина
Мнения: 3082
Регистриран на: Яну 29, '11, 16:59

Re: Аз, "къщичка"

Мнение от Димана »

Светле, моля да преразгледаш решението си. Без теб форумът няма да е толкова цветен. И много неща няма да е. :tzeluvka:
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”