Една сбъдната мечта

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
mama_li

Re: Една сбъдната мечта

Мнение от mama_li »

Успех на новото място! На пролет ще чакаме снимки на новите местенца, за които щи си грижиш там!
Аватар
dancheto
Кафе машина
Мнения: 4878
Регистриран на: Фев 24, '11, 08:48
Местоположение: хасково
Дал благодарност: 10 пъти
Получил благодарност: 8 пъти

Re: Една сбъдната мечта

Мнение от dancheto »

Гюлче, успех на новото място! Нацелувай юнака и от мен! Не се притеснявай за цветята тука, все ще оцелеят, семейството е най-важно! :gush: :tzeluvka:
Независим дистрибутор на АкваСорс
http://superhrani.myaquasource.net
http://superhrani.myaquasource.net/opportunity
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31528
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 815 пъти
Получил благодарност: 1727 пъти

Re: Една сбъдната мечта

Мнение от Мария Николова »

Много ще ти е трудно, Гюлче, поне половин година, но ти си гъвкава като тръстика, ще се приспособиш, ще свикнеш! Успех! Всички неволи ще отминат и ще ги забравиш. Ще остане най-важното, че всички сте заедно.
Ние сме винаги тук, до теб, само на една мишка разстояние. :lol: И те обичаме! :gush: И Реджи обичаме! :gush: :liubov2: :liubov:
Целувки и от мен по двете му бузки!!! :tzeluvka: :tzeluvka:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
GIOIA(Джоя)

Re: Една сбъдната мечта

Мнение от GIOIA(Джоя) »

Гюлче,желая ви много щастие и късмет на новото място! :gush:
Сигурна съм,че е за добро! :daaa:
Аватар
дара
Чист кофеин
Мнения: 8216
Регистриран на: Яну 19, '11, 20:04
Местоположение: София

Re: Една сбъдната мечта

Мнение от дара »

Гюлсем и аз ти желая много късмет и щастие на новото място :tzvetentze: Сигурно сега ви е трудно,но полека-лека нещата ще се оправят,живи и здрави да сте! :tzeluvka: :gush:
Аватар
Tanet
Кафе машина
Мнения: 4787
Регистриран на: Яну 13, '10, 11:52
Местоположение: Севлиево 5-а зона
Дал благодарност: 2 пъти
Получил благодарност: 1 път

Re: Една сбъдната мечта

Мнение от Tanet »

Гюл, покажи им как се прави градина, направи кътчета с пейки да сядат, ще видиш колко бърза ще те оценят пък може да се прочуеш и да те викат и други градини да оправяш. Кураж и творческа мисъл ти желая - ще се справиш.
"Истинските неща в живота, не са нещата"
[img]http://smileys.on-my-web.com/repository ... gonfly.gif[/img]

градинките на "утринния покой"
Аватар
iren7
Кафе с мляко
Мнения: 273
Регистриран на: Мар 15, '11, 09:34
Местоположение: София, Княжево

Re: Една сбъдната мечта

Мнение от iren7 »

Възхищавах се страница по страница на избухването на цветната ти градинка! От нищото - феерия! Сигурна съм, че и на новото място ще създадеш своя рай! Аз ви пожелавам много, много късмет!!!
Аватар
gyulcem
Кафе машина
Мнения: 3093
Регистриран на: Яну 14, '10, 09:53

Re: Една сбъдната мечта

Мнение от gyulcem »

Здравейте мили мои, да не си помислите че съм ви забравила, все ви мисля и като ми стане криво и тъжно си спомням за вас, за усмихнатите ви лица. Нямах и нямам много време да чета и пиша във форума, чужбина и задълженията ме завъртяха едно хуубаво и ежедневието ми се натовари доста. Накратко ще разкажа за живота си тук и промените които настъпиха.
Като пристигнах тук се почувставах като пиле в кълчица, нов живот, нов език, гаден климат, сумати проблеми с документации и търчене по институции. Бях много униила, обхващаше ме меланхолията и си поплаквах по малко. 5 месеца бяхме в една малка стаичка, в която провореца не се отваряше. Оправихме част от документацията има още ряботи за опрявяне тук всичко е със записване на час. За преглед на очите на Реджи сега на 2 юли ние. Вече сме си в нашия дом, малкоо го обзаведохме с най-нужното, има още много работи за оправяне и обзавеждане но поне сега съм по добре и по ми е спокойно, впрочем имам една новина за вас Реджи ще си има братче. бременна съм в 6 тия месец и късмет здраве към края на август ще родя, стискайте палци за мен, това лято няма да може да дойдем. Имаме си малка градинка пред блока, поорязах розите посъбрах боклука, но сега гледам да не се натоварвам много, то имаме и едни комшийски деца които цапат много около блока. Липства ми много България, градината ми близките ми. Ще гледам по често да се мяркам тук и да ви пиша. Обичам ви целувки. :tzvetentze: :tzeluvka:
http://gyulcem.snimka.bg/flowers/moite-cvetya.242466" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7593
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 1875 пъти
Получил благодарност: 1003 пъти

Re: Една сбъдната мечта

Мнение от pepelqshka71 »

Привет Гюлче. Донесе ни прекрасна новина. Пожелавам ти леко износване и раждане на новия член на семейството. Минала си през трудности, но сега вече всичко ще се нареди. Пиши по често, слагай по някоя снимчица. Реджи как се чувства на новото място? Свикна ли вече?
Поздрави от слънчева и гореща България :tzeluvka:
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5505
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1477 пъти
Получил благодарност: 1442 пъти

Re: Една сбъдната мечта

Мнение от Тутти »

Аз се чудех как си и сега с тези добри новини ме зарадва.Трудното е зад гърба ти,с него си отворила път на доброто.Пиши по-често,тук толкова хора мислено са с теб.Щом и аз се замислих,хем съм новачка,какво остава за другите,които те знаят отдавна.Радвам се,че семейството нараства. :stiskam:
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”