Горски приключения - градината на Ради

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
radiva
Виенско кафе
Мнения: 397
Регистриран на: Ное 21, '13, 09:04
Местоположение: София

Re: Горски приключения - градината на Ради

Мнение от radiva »

Lois написа:
radiva1 написа: за осите и пчелите правим разтвор от сода за хляб и вода и пръскаме гроздовете преди да им сложим мрежички.
И помага ли наистина?

radiva1 написа:Е микровълновата не ми казва "дзън" :lol:, но аз отивам там, за да избягам точно от това.
Ах, само интернет да има обаче :) аз съм пристрастена, признавам си :oops:
При нас помага. Пропорцията мисля, че беше едно пакетче сода на 10л вода. А за интернета - и аз бях пристрастена, но се излекувах :daaa: . Сега даже не взимам флашката и компютъра.
radiva
Виенско кафе
Мнения: 397
Регистриран на: Ное 21, '13, 09:04
Местоположение: София

Re: Горски приключения - градината на Ради

Мнение от radiva »

anny написа:Ради, нямаш представа колко ви разбирам със съпруга ти. Аз живея, за да дойде петък вечер и да се качим на вилата. Спомена, че в началото не сте имали ток. Ние пък до миналата година нямахме вода в изобилие, но най-накрая бихме сонда и сега освен всичките китки мераците вече се разпростират и за зеленчукова градина. Трябва да се наканя и аз да направя една тема с малко снимчици от мойто местенце. Та така, мечтата ми е да живея в къща с мой си двор макар и не толкова просторен като на вилата, все повече започвам да се чувствам притисната от гадните панелни (и въобще всякакви) блокове...
Аз живея в къща с двор, в който има и цветя и зеленчуци, но нищо не може да ме задържи в София в почивните дни.
anny
Виенско кафе
Мнения: 347
Регистриран на: Апр 9, '13, 20:48
Местоположение: София

Re: Горски приключения - градината на Ради

Мнение от anny »

Абсолютно, с две ръце ДА!! Чак ме е срам, другите хора никак не ме разбират като откажа излизане в петък или събота вечер, за да си отида на вилата, днес например отказах моминско парти :lol:
Аватар
setipeti
Кана кафе
Мнения: 525
Регистриран на: Май 20, '13, 10:42
Местоположение: Варна

Re: Горски приключения - градината на Ради

Мнение от setipeti »

разгледах още снимки от албумите ти, голяма работа сте направили и е много уютно и красиво :D

Браво на вас и благородно завид за гледката :angelche: , нали съм морско чадо, понякога закопнявам за планински гледки и зелена шир :tzvetoman:
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Горски приключения - градината на Ради

Мнение от Titi »

Прекрасно място, Ради. Вече си успяла да предадеш на градината си вид, вписващ се чудесно с уникално красивия пейзаж наоколо. Така като гледам, май е дошъл реда на розите вече :D
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
radiva
Виенско кафе
Мнения: 397
Регистриран на: Ное 21, '13, 09:04
Местоположение: София

Re: Горски приключения - градината на Ради

Мнение от radiva »

setipeti тази гледка беше една от причините да си купим вилата, но още не съм намерила време да седна на терасата, да си пия кафето и да се наслаждавам на гледката. Обикновено кафето е в едната ръка, а с другата си чопкам нещо из цветята :mrgreen: .
А за розите Тити ... ох, мечтая си някога да оправим оградата и по цялата и дължина ще насадя катерещи се рози, но не се знае кога ще стане :eeeh: .
radiva
Виенско кафе
Мнения: 397
Регистриран на: Ное 21, '13, 09:04
Местоположение: София

Re: Горски приключения - градината на Ради

Мнение от radiva »

Малко нови снимки :dovolen:
Откакто Тити спомена розите, много ми липсват в картинката :D. Изчетох почти всички теми и сега ще им търся местенце ... то е ясно, че пак ще се пререждат нещата :lol:
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Deleted User 1445

Re: Горски приключения - градината на Ради

Мнение от Deleted User 1445 »

Ради, много е красиво :tzvetentze:
За розите да знаеш, че само с 5-6 няма да се разминеш :lol: Започнеш ли ....спиране няма :daaa: Но ти имаш много свободно място и няма да е никакъв проблем. :tzvetentze:
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: Горски приключения - градината на Ради

Мнение от Noel »

Ради,прекрасни са горските ти приключения ;)
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
radiva
Виенско кафе
Мнения: 397
Регистриран на: Ное 21, '13, 09:04
Местоположение: София

Re: Горски приключения - градината на Ради

Мнение от radiva »

Благодаря ви за хубавите думи :tzvetentze:, а за розите и аз така си мисля - няма да мина с една-две :lol:
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”