Някъде там, между Панега и Искър.

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
libra
Наркоман
Мнения: 11635
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 73 пъти
Получил благодарност: 53 пъти

Re: Някъде там, между Панега и Искър.

Мнение от libra »

Хе-хе,аз от тоз морков плантация можех да докарам миналата година.И сега го имам ,мам---а му.
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15816
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 708 пъти
Получил благодарност: 1478 пъти

Re: Някъде там, между Панега и Искър.

Мнение от Гео, граф »

bell написа: Анемон, гледай какъв двуметров екземпляр на див морков ли, кервиз ли отгледах миналата година между растенията в чест на Ноел :liubov2:
...........................
Дантела, а?
Изпълних петилетката :hihihi:
Беллисима, имам усещането, че и прословутия конски тор за рози да снимаш, пак ще изглежда извънземно :o :potekoha: :potekoha: :daaa:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
bell

Re: Някъде там, между Панега и Искър.

Мнение от bell »

libra написа:Хе-хе,аз от тоз морков плантация можех да докарам миналата година.И сега го имам ,мам---а му.
Либре, мисля тази година да я залесим Гео, че май го няма и гледам му се радва :lol: :liubov:
При Ноел е в изобилие и не се плеви! 8-)
libra
Наркоман
Мнения: 11635
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 73 пъти
Получил благодарност: 53 пъти

Re: Някъде там, между Панега и Искър.

Мнение от libra »

Aми,на Ноелка й подхожда,а в нашата градина беше по-вече от зеленчука.Сега ,гледам,се е наврял в средата на масадките и трябва да се бода ,за да го изчопля от корен.Внесли сме го в двора с последната доставка тор.
Ама ,пък ти каква романтична снимка си му издокарала,все едно не е омразния ми плевел.
Ще идваш ли в неделя да ти нося бял здравец?
bell

Re: Някъде там, между Панега и Искър.

Мнение от bell »

Ей, веднага да си ходим в темите за рози! :lol:
Само да ти кажа, че дивото чудо не изглеждаше никак зле в лехата. Оставих едно за проба и то взе, че се извиси над другите растения с едни перести листа и хубав цвят, като бяло ефирно чадърче. При Ноел бяха широки туфи до половин метър височина, а при мен едно дълго, тънко и високо, затова се чудя див кервиз ли е или морков ли е? Може да оставиш едно за проба :angel2:
Ноел ме посъветва, като премине цъфтенето да го изрежа, за да не хвръли семена, така и направих.
Тази година, ако изкара пак там ще го оставя, но само него 8-) Айде, да си бягаме при розите, че ще ни превърнат в живовляк вервай ми :hihihi:

За неделя няма да успея ще съм в Пловдив, даже си мислех, ако ми остане време да видя някои от форумните ни момичета.
Белият здравец щях да го забравя :ieeee: Ще се разберем след това, че и аз имах да вадя разни джуджета за теб.
Аватар
tili
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1812
Регистриран на: Юни 25, '14, 16:09
Местоположение: София

Re: Някъде там, между Панега и Искър.

Мнение от tili »

Белият морков е трогателен и дантелен. Запазих си снимката :nod: Ще си изпрося от Ноелче едно коренче. Сигурно ще се източи нависоко из моите сенки :)
И утре съм се наканила да ходя до Ташев галвинг да купувам профили за обелиски. Ще ги правим на място в двора.Смятах да си взема и една Злодейка, ама сегааа :hmmm: Абе - ще я купя и ще пробвам :stiskam:
bell

Re: Някъде там, между Панега и Искър.

Мнение от bell »

"Дълго ходяхме двамина
из заспалата градина.
.... Люлека ми замириса“
Да ни е пролетно, цветно и слънчево :dovolen:
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4357
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 1650 пъти
Получил благодарност: 585 пъти

Re: Някъде там, между Панега и Искър.

Мнение от Emilly1212 »

Разкошни люляци, bell! :tzvetentze: Много ги обичам! Благодаря, че ги сподели! :ieeee:
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7207
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 609 пъти
Получил благодарност: 1105 пъти

Re: Някъде там, между Панега и Искър.

Мнение от ljuboznatelna »

Как ти даде сърце да ги откъснеш! Много са красиви!
sasha

Re: Някъде там, между Панега и Искър.

Мнение от sasha »

Страхотни люляци!
Ама ти що ги късаш бре, а? :mrgreen:
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”